محل تبلیغات شما
 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

آرایشــــــــــــگاه

شروع موضوع توسط H@STI ‏9/3/12 در انجمن پست اسپم

 1. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  [​IMG]

  جگونگی پوشاندن بدن مشتری :

  قبل از انجان هر کاری کلیه جواهرات،زیورآلات،گیره ها و سنجاق سر و اشیای موجود روی سر را بردارید و در جای امنی قرار دهید.


  -پوشاندن بدن جهت انجام سرویس های خیس:

  جنانجه قصد سرویس هایی را داشته باشیم که حین انجام آنها بدن مشتری خیس شود (مثل سرویس شستن و شامپو زدن) لازم است بدن و گردن مشتری را با حوله و شنل های پلاستیکی ضد آب بپوشانیم.

  از این رو ابتدا اطراف شانه و گردن را با حوله میپوشانیم،سپس با استفاده از شنل پلاستیکی از نفوذ آب و مواد به داخل و خیس شدن لباسها خودداری میکنیم.  -پوشاندن بدن جهت انجام سرویس های خشک:

  جهت انجام سرویس های خشک مانند پیرایش،لازم است از نوار گردن پلاستیکی بجای حوله استفاده کنیم تا خرده های مو و ضایعات ناشی از انجام سرویس ،به داخل راه پیدا نکند.

  سپس بدن مشتری را با پیشبند اسلاح پارجه ای میپوشانیم.

   
 2. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  [h=2]هارمونی رنگ...
  [/h]
  دایره یا چرخه رنگ:
  یک دایره رنگ ابتدایی که در آن رنگ های قرمز، زرد و آبی وجود دارند، در واقع دایره رنگ سنتی در هنرهای تجسمی به شمار می آید. سر آیزاک نیوتون (Sir Isaac Newton) در سال 1666 اولین نمودار رنگ دایره شکل را به وجود آورد. از آن زمان تا کنون، دانشمندان و هنرمندان به مطالعه و طراحی نمونه های متنوع و مختلف این مفهوم اولیه بوده اند.
  اختلاف نظرهای متعدد درباره صحت و برتری یک چیدمان نسبت به دیگری، مدام موجب بروز مناقشاتی در این جمع شده است، اما در حقیقت هر دایره رنگی که ترتیب منطقی رنگ های خالص در آن رعایت شده باشد، موثق و قابل استفاده خواهد بود.

  [​IMG]رنگ های اصلی:
  در تئوری رنگ سنتی، قرمز، زرد و آبی رنگ های اصلی هستند زیرا دانه های رنگی تشکیل دهنده آنها از ترکیب هیچ رنگ دیگری به وجود نیامده و تمام رنگ های دیگر از ترکیبات مختلف این سه رنگ با یکدیگر به دست می آیند.

  [​IMG]رنگ های فرعی یا ثانویه:
  سبز، نارنجی و بنفش رنگ هایی هستند که از ترکیب رنگ های اصلی با یکدیگر حاصل می شوند. محل قرار گیری هر رنگ ثانویه در دایره رنگ، بین دو رنگ اصلی تشکیل دهنده اش است.

  [​IMG]رنگ های ترکیبی:
  زرد- نارنجی، قرمز نارنجی، قرمز- بنفش، آبی - بنفش، آبی- سبز و زرد - سبز، این رنگ ها از ترکیب یک رنگ اصلی با یک رنگ فرعی به وجود می آیند و در اینجا هم، در میان دو رنگ تشکیل دهنده خود قرار می گیرند.

  هماهنگی (هارمونی) رنگ:
  هماهنگی یا هارمونی به معنای "چیدمان مطبوع اجزاء یک کل" است و وجود آن در تمام مظاهر زندگی از موسیقی، شعر، رنگ یا حتا یک کیک زیبا، جلوه می کند. از نظر دیداری، هماهنگی، در چیزی است که موجب لذت چشم می شود. این هماهنگی بیننده را مجذوب کرده و احساس نظم و تعادل را در او ایجاد می کند. هنگامی که چیزی ناهماهنگ است، یا خسته کننده است یا وحشتناک. از طرفی هارمونی بیش از حد نیز به ترکیبی بسیار ملایم و نچسب تبدیل می شود و بیننده را آن طور که باید مجذوب و علاقه مند نمی کند و بالعکس عدم حضور آن نیز تصویری به وجود می آورد که هیچ چشمی تحمل دیدن آن را ندارد.
  مغز انسان هر چیزی را که قابلیت سازماندهی نداشته و نامفهوم باشد، پس می زند. عمل دیدن به حضور یک ساختار منطقی نیاز دارد و هماهنگی رنگی می تواند این علاقه به دیدن و حس تعادل را به وجود بیاورد. به طور خلاصه، یکپارچگی مفرط موجب تحریک ناپذیری و پیچیدگی مفرط موجب تحریک بیش از اندازه مغز می شود. تعادل پویا، نتیجه حضور هماهنگی است.
  برای مشاهده تعالی هارمونی و هماهنگی کافی است به هارمونی رنگ ها در در طبیعت دقت کنید. همان طور که گفتیم، تئوری های رنگ و هارمونی رنگی متعددی وجود دارند. در اینجا به معرفی چند فرمول ابتدایی در به کار گیری رنگ ها میپردازیم:

  هارمونی بر اساس هم جواری رنگ ها:
  رنگ های هم جوار (پیوسته) یا Analogous Colors، به هر دسته سه تایی از رنگ هایی گفته می شود که در دایره رنگ کنار یکدیگر قرار گرفته اند. مانند زرد-سبز، زرد و زرد نارنجی. معمولا در چنین ترکیب هایی، یک رنگ از نظر مقدار، بر دو رنگ دیگر برتری دارد.

  [​IMG]
  هارمونی بر اساس رنگ های مکمل:
  رنگ های مکمل آنهایی هستند که در دایره رنگ، درست در مقابل یکدیگر قرارگرفته اند. مانند قرمز و سبز یا قرمز- بنفش و زرد - سبز. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، درجات مختلف زرد-سبز در برگ ها، هماهنگی زیبایی با رنگ های قرمز-بنفش گل، ایجاد کرده اند. رنگ های مکمل بالاترین درجه تباین (کنتراست) و ثبات را به وجود می آورند.

  [​IMG]
  هارمونی بر اساس طبیعت:
  طبیعت، بهترین نقطه شروع برای درک و ایجاد هارمونی رنگی است. در تصویر پایین ملاحظه می کنید که زرد، سبز و قرمز چه نقش هماهنگی ایجاد کرده اند و این ترکیب متناسب، لزوما در دو مورد قبل نمی گنجد، اما زیبا و قابل اجرا است.

  [​IMG]
   
 3. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  [h=2]شناخت شکل هندسی چهره
  [/h]

  قبل از شروع سايه کاری در گريم باید تشخیص دهیم که چهره مدل ما از چه نوع شکل هندسی است ، انواع چهره عبارتند از :


  1- چهره بيضی شکل

  حالت ایده آل یک چهره بیضی است وباید چهره های که حالت ایده آل ندارد را به شکل بیضی نزدیک کنیم. در اين نوع چهره طول صورت یک و نیم برابر عرض است . عرض پیشانی و فک نیزبا هم برابر است .

  [​IMG]
  2- چهره مربعی شکل

  این افراد دارای پیشانی پهن و فک های زاویه دار دارند .با توجه به خط فک مربع بودن این صورت به راحتی قابل تشخیص است خط فک و پیشانی وسیع و زاویه دار بوده گونه ها پهن و مسطح هستند

  [​IMG]
  3- چهره مستطیلی یا کشیده

  در این فرم صورت معمولا پیشانی ویا چانه بلند تر از قسمتهای دیگر می باشد و به علت همین بلندی ، گونه ها صاف و کوتاه هستند.
  [​IMG]

  4- چهره گرد

  صورت به شکل دایره است . تقریبا طول و عرض صورت با هم برابر است.

  [​IMG]
  5- چهره ذوزنقه شکل
  این افراد پیشانی و استخوانهای گونه ی باریک و خط فک پهن دارند.همچنين شقیقه ها بسته است .

  [​IMG]

  6- چهره لوزی شکل
  اين فراد پیشانی و خط فک باریک دارند ولی استخوانهای گونه ی آنها پهن و برجسته است و ژشت گونه ی بزرگ دارند .

  [​IMG]

  7- چهره قلبی شکل (مثلث رو به پايين)
  این افراد پیشانی و استخوان های گونه ی پهن و چانه و خط فک باریک دارند .علامت مشخص این نوع صورتها پهن بودن پیشانی و باریک و لاغر بودن چانه می باشد معمولا" استخوان گونه برجسته بوده ولی به علت وسیع بودن الای صورت این برجستگی به چشم نمی آید.

  [​IMG]
   
 4. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  [h=2]انواع برس های آرایشی
  [/h]  Click here to view the original image of 741x261px.
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  "برس رژ گونه"


  اندازه:18سانتی متر


  کد:23255

  [​IMG][​IMG][​IMG]
  "کیت برس های آرایشی"


  اندازه:8.3*5.5*1.6سانتی متر


  کد:7962

  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  "برس مات پرفکشن"


  اندازه:12.5*2.8سانتی متر


  کد:13767

  [​IMG][​IMG][​IMG]
  "برس پودر"

  اندازه:*9*15سانتی مترکد:13165

  [​IMG][​IMG][​IMG]
  "برس پودر جوردانی گلد"


  اندازه:2.7*12سانتی مترکد:6833

  [​IMG][​IMG][​IMG]
  "برس پودر و رژ گونه"


  اندازه:2.7*12سانتی مترکد:22728

  [​IMG][​IMG][​IMG]
  "برس سایه چشم حرفه ای"


  دارای یک سر اسفنجی و یک سر برس دار و دسته بوگوندی رنگ به همراه یک اسفنج اضافی.

  اندازه:18.5

  سانتی متر
  کد:14691
  [​IMG][​IMG][​IMG]
  "برس کرم پودر"


  قابل استفاده برای کرم پودر و ماسک صورت.

  اندازه:16سانتی متر

  کد:20575

  [​IMG][​IMG][​IMG]
  "برس HIGH LIGHT"


  اندازه:15سانتی مترکد:20904

  [​IMG][​IMG][​IMG]
  "برس لب/کانسیلر حرفه ای"


  برس دو منظوره برای زدن رژ لب به شیوه ای حرفه ای و یا زدن کانسیلر به شیوه ای موثرتر و درست تر.

  اندازه:10.5سانتی متر


  کد:14692


  [​IMG][​IMG][​IMG]"برس شستشو صورت"
  اندازه:2.7*4*15سانتی مترکد:20577
   
 5. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه


  اگر شما در صورتتان جوش یا لکه دارید، فاندیشن و کانسیلر به شما کمک خواهد کرد که صورتی بی عیب داشته باشید.دو نوع کرم پودر وجود دارد:به صورت مایع و به صورت کرم. کرم پودر مایع یا همان Color Veil یک جلای مات و یک پوشش کنترل شده بر روی پوست ایجاد میکند و کاری میکند که پوست شما زیباتر به نظر برسد و لکه ها و کبودی دور چشم را به خوبی میپوشاند. کرم پودر ماتیکی برای قسمت هایی از پوست که میخواهیم بپوشانیم، پوشش خوبی ایحاد میکند. انواع لکه ها و آثاری که میخواهیم بپوشانیم عبارتند از: کبودی زیر چشم، جای زخم و سوختگی، رگهای نمایان، چروکها و آثار کشیدگی، جای بخیه، تاتو، ماه گرفتگی ها لکه های ناشی از بالا رفتن سن. همچنین با این ماده میتوان چروکهای ریز زیر چشم را پوشاند. برای بهتر شدن اثر کرم پودر، همیشه از پن کیک متناسب با همان کرم پودر استفاده کنید چونکه حالت ضد آب به آن میدهد. درست مانند یک پوست دوم. به هنگام استفاده از کرم های آرایشی از یک اسفنج آرایش استفاده کنید. کرم آرایشی یا همان کرم پودر را به صورت دایره شکل روی پوست بکشید تا کامل پوست را پوشش دهد. حالا زیرسازی آرایش شما حاضر است تا با استفاده از رنگهای متناسب صورتتان را آرایش کنید.کرم پودر یک جلای بی نقص به چهره شما و پوششی درخشان به پوست شما میدهد.


  [​IMG]
  کرم پودر برای یکنواخت کردن رنگ چهره، پوشاندن لکه ها صورت و جلا دادن به صورت استفاده میشوند. کرم پودر را باید خیلی یکنواخت بر روی پوست کشید تا حالت براق پدا نکند. کرم پودرهای مرغوب حاوی ماده ضد آفتاب بوده و نقش مرطوب کننده نیز دارند. استفاده از رنگ اشتباه در کرم پودر باعث میشود که آرایش شما رنگ واقعی خود را نشان ندهد و کمی چرک به نظر برسد. بر عکس آنچه بسیاری از خانمها تصور میکنند، کرم پودر و مواد زیرسازی آرایشی، اگر مرغوب باشند، برای پوست بسیار مفید بوده و مثل کرم صورت و مواد ضد چین و چروک عمل میکنند. کرم پودرها و مواد زیر سازی آرایشی مرغوب، اگر با کرم مرطوب کننده استفاده شوند، لایه محافظ پوست شما را تقویت میکنند. رنگدانه های پوست شما، با استفاده از این مواد مرغوب، در برابر گرد و غبار و اشعه های مضر نور آفتاب حفاظت میشود. برای یک محافظت خوب بهتر است به میزان ماده ضد آفتابی که در کرم پودر شما وجود دارد دقت کنید.
  برای یک زیر سازی آرایشی خوب شما باید از یک کرم پودر به صورت، کرم، مایع یا پودر استفاده کنید. که انتخاب آن به نوع پوست شما، رنگدانه های پوست شما و همچنین میزان پوششی که پوست شما نیاز دارد، بستگی دارد. اگر می بینید که پوست شما به محض استفاده از کرم پودر آن را به خود جذب میکند، بهتر است که از کرم پودر چربتر استفاده کنید. کرم پودرهای پودری برای کنترل میزان چربی در پوستهای چرب بیشتر کاربرد دارند. اگر به طور مداوم در طول روز و هر روز از کرم پودر خوب استفاده کنید، این زیرسازی باعث میشود که آرایش شما حالتی کاملا طبیعی داشته باشد.

   
 6. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  معرفی جند برنزه کننده موفق در بازار آرایش و زیبایی:


  برنز کننده جردانی گلد


  [​IMG]


  با این برنزه کننده میتوانید در صورت خود سایه هایی با درخششی طبیعی وملایم ایجاد کنید.فرمول جامد این برنز کننده باعث استفاده آسان از آن میشود.حاوی پودری لطیف که غلاوه بر درخشندگی موجب لطافت و تغذیه پوست میشود.

  **********************

  مروارید های برنز کننده  [​IMG]

  مروارید های پودری برنز کننده حاوی 5رنگ درخشان که با رنگدانه های مایکرونیزه خود و با انعکاس نور از سطح پوست به آن جلایی خالص میبخشد.میتوانید از این محصول بعنوان برنز کننده یا رژگونه و پشت چشم استفاده کنید.


  **********************

  [SIZE=-0]"کرم برنز کننده صورت"

  [/SIZE]​

  [​IMG]


  [SIZE=-0]

  [/SIZE][SIZE=-0]
  [/SIZE]

  ***********************


  کرم برنز کننده صورت اپتیمالز ردینس انرژی


  Click here to view the original image of 750x1000px.
  [​IMG]
   
 7. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  رژ گونه یکی از محصولاتیه که به آرایش جلوه می ده و باعث میشه گونه ها بهترو زیباتر دیده شوند و اصولا" به برجسته گی گونه جلوه زیبایی میبخشد
  رژ گونه در انواع مختلفی تولید میشه

  رژگونه ساده و ونیمه جامد نیمه پودر که در دو نوع ماتو براق و اکلیل دار تولید می شه

  قدیمی ترین وپر کاربردترین نوع رژگونه است

  رژکونه توپی
  [​IMG]
  به شکل کره های کوچیکه میشه کره ها رو پودر کرد یا قلم مو رو روش کشید و استفاده کرد این رژگونه ها دوام خوبی دارند

  رژگونه پمپی

  دارای مخزنی هستند که به قلم مو وصله و با فشار انتهای آن پودر رژ گونه به قلم مو می رسد و می تونیم استفاده کنیم

  رژگونه مخلوط

  از مخلوط چند رنگ هم خانواده است و عموما" براق هستندو رنگهای ثشنگی دارن دوام خوبی هم دارند

  رژگونه استیکی

  مثل رژلب هستند و چرب هستند و استفاده مدامش باعث لک میشه

  رژکونه پودری
  [​IMG]
  دوامش زیاد نیست در دو نوع براق و مات تولید میشه موقع استفده باید مواظب باشید آرایش رو با پخش شدن خراب نکنه
   
 8. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  کانسیلر یک کرم با پوشش عالی مخصوص دور چشم می باشد و حاوی آبرسان و در رنگ های مختلف موجود است کانسیلر ها را باید یک یا دو درجه روشن تر از کرم پودر انتخاب کنید

  کانسیلر ها به دو شکل قلمی و کرم کاسه ای تو لید می شن
  مارک های :
  make up-revlon-lumeneکانسیلر هایه خوبی دارند

  معرفی جند کانسیلر :


  [​IMG]

  "کانسیلر لک دو کاره اوریف لیم بیوتی"


  این کانسیلر دو کاره علاوه بر پنهان کردن التهاب ها،جوش هارا ضد عفونی میکند.حاوی روغن بوته چای.ویتامین E،بیسابولول و آلانتویین.موجود در سه رنگ.


  ************************************************** **
  Click here to view the original image of 645x645px.
  [​IMG]  "کانسیلر لومیس جوردانی گلد"


  این کانسیلر نواحی تیره چهره را روشن میکند.موجود در دو رنگ.

  ******************************************


  [​IMG]
  [​IMG]  "کانسیلر جوردانی گلد"


  برای برطرف کردن نواحی تیره دور چشم.موجود در دو رنگ.

  مقدار:2.75میلی لیتر

  [​IMG]کد:20578(روشن)
  [​IMG]کد:20579(تیره)

   
 9. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  خط چشم

  جذاب ترین بخش آرایش چشم وپر طرفدار ترینشه و در عین حال سخت ترین خط چشم انواع مختلفی داره:
  1 خط چشم مایع
  خط چشم مایع با برس مویی
  خط چشم مایع با برس ماژیکی
  2- مداد چشم
  3- خط چشم ماژیکی
  4- خط چشم جامد یا آکوا
  5- خط چشم ژله ای


  خط چشم مایع:

  [​IMG]

  که در دوجنس پلاستیک و معمولی ساخته میشه پلاستیک پاک کردنش راحته چون با نوک انگشت برداشته میشه اما براقه و معمولی یا مات دوامش بیشتره در دو نوع مویی وقلم ماژیکی تو بازار هبا قلم مو مویی خط های ظریف تری میشه کشید اما تسلط دست با ماژیکی ها راحتتره خط چشم مایع در رنگ هایه مختلف تولید میشه
  مداد چشم :

  خیلی ها برای راحت بودن از مداد به عنوان خط چشم استفاده می کنن که راحت تره اما دوام زیادی نداره ودر رنگ هایه مختلف تولید میشه

  خط چشم ماژیکی :

  [​IMG]

  مثل ماژیکه و خیلی زود هم خشک میشن اما چون استفاده ازش راحته خیلی طرفدار داره و در رنگ هایه مختلف تولید میشه

  خط چشم جامد:
  برای آرایش های بادوامو عروس مناسبه با قلم مو ظریف مخصوص خط چشم که مرطوب شده استفاده میشه و رنگ هایه مختلف داره

  خط چشم ژله ای :

  [​IMG]

  بیسار زیباست موادش مثل ژله است و خیلی زیباست روی پلک و برای آرایش حرفه ای مناسبه  [​IMG]
  "سرمه مدادی"

  هم میتوان به عنوان خط چشم و هم به عنوان مداد چشم از آن استفاده کرد.
   
 10. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  [​IMG]


  وقتی برای اولین بار کسی را می بینید و می خواهید با او صحبت کنید ، بعد از موها چشم هایش توجه ی شما ر ا به خود جلب می کند . چشم ها می توانند ایجاد اعتماد و ارامش یا اضطراب و نفرت را در بیننده ایجاد کنند بنابراین هرچه ارایش چشم شما طبیعی تر به نظر برسد و هارمونی بهتری ایجاد کند ، چهره ی شما دلنشین تر و خوش آیند تر به نظر می رسد و با ورود خود زیبایی و هارمونی و آرامش را به دیگران هدیه می کنید. زیرا در کل بشر به طور طبیعی از زیبایی لذت می برد و خداوند افرینش را جز با زیبایی و هارمونی نیافریده است.
  [​IMG]

  چگونه سایه ی چشم زیبا و مناسبی را انتخاب کنیم:
  در حالیکه عده ی زیادی از صاحب نظران فن آرایش ، سایه ی چشم را بر طبق رنگ چشم انتخاب می کنند ، تعداد برجسته ای از آنها سایهی چشم را هماهنگ با رنگ مو انتخاب می کنند. در هر صورت نظر هر دو گروه خالی از لطف نیست در زیر به سایه های مناسب با موی افراد اشاره می کنم :

  - سایه های مناسب برای افراد بلوند : قهوه ای طلایی ، خاکستری مایل به قهوه ای ، بنفش کمرنگ ،سبز ، ارغوانی ، دودی زغالی
  [​IMG]
  - سایه ی مناسب برای افراد مو خرمایی و مشگی : قهوه ای مایل به قرمز ، دودی تیره ، بورگاندی ، قرمز آتشین ، آجری ، قهوه ای شکلاتی


  [​IMG]

  3-سایه های مناسب برای افراد مو قرمز : ارغوانی ، سبزها ، زرد . آبی ها ، دودی تیره ،


  Click here to view the original image of 670x536px.
  [​IMG]
   
 11. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  [​IMG]
  به نظر من ریمل زیبا ترین بخش ارایشه هر چقدر آرایش داشته باشی ریمل نزنی آرایشت بی روحه
  و اگه قرار باشه فقط یک قلم آرایش کنید من ریمل رو پیشنهاد می کنم چون چشمها رو جذاب و گیرا می کنه

  انواع ریمل:

  ریمل بلند کننده
  ریمل ضدآب یا پلاستیم
  ریمل حجم دهنده و پرپشت کننده
  ریمل خشک
  ریمل دو سر
  ریمل ویتامینه
  ریمل مژه دار

  ریمل بلند کننده :

  مژه های شما را بلند میکند .این نوع ریمل برای افرادی میباشد که مژه هایی کوتاه دارند و جزابیت خاصی به مژه های کوتاه میبخشد.

  [​IMG]


  ریمل ضدآب یا پلاستیک :
  [​IMG]


  بدترین نوع ریمل چون باعث ریزش و وخورد شدن مژه میشه اما چون نمی ریزه اصلا" طرفدار هایه زیادی داره

  ریمل حجم دهنده :

  [​IMG]  این ریمل ها موادشون جوری ساخته شده که مژه ها رو بلند تر و پرپشت تر نشون میدن و خیلی طرفدار دارندو معمولا" برس هاشون شکل هایه خاصی دارن که به خوب ریمل زدن به مژه ها کمک می کنن
  ریمل خشک:

  قدیمی ترین مدل ریمله که چینی ها تولیدش کردن یه جعبه مواده خشکه که شونه مزه رو با آب اکسیژنه خیسو روی آن می کشیدند بهد با شانه مژه ها رو شونه می کردن و مژه ها رو تیره می کر ویکم حجم میداد این نوع فکر نکنم دیکه تو بازار باشه

  ریمل دوسر:

  [​IMG]


  ریمل دوسر برای کسانی خوبه که مژه هایه کوتاه و کم پشت دارن اول از قسمت سفید کامل به مژه ها می زنی تا پرپشت و بلند بشه وقتی خشک شد ریمل سیاه رو روش میزنید دوام زیادی داره و مژ ه رو بلند می کنه اما در طولانی مدت باعث ریزش میشه

  ریمل ویتامینه :


  [​IMG]


  بعضی از مارک ها تولید می کنن که حاوی ویتامین و املاح معدنیه و آسیب کمتری به مژه ها می زنه

  ریمل مژه دار:


  [​IMG]

  این ریمل ها حای خورده مژه هستندو مژه رو حجیم تر می کنند

  ژل مژه :

  [​IMG]


  این محصول بی رنگه و مثل ژل می مونه و برای کسانی که نمی خواهن مشخص باشه ریمل زدن خوبه چون بدون رنگ اما مژه رو بلندو خوش ترکب می کنه واسه خانمهایه شاغل خوبه
  البته استفاده از اون روی ریمل های مختلف باعث دوام ریمل هم میشه
   
 12. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  کاربرد انواع سایه چشم ونکات آرایشی

  برای استفاده از سایه چشم نکات آرایشی بی شماری وجود دارد.در مورد انتخاب رنگ دقت بیشتری کنید. شاید اغلب خانم ها تصور کنند که سایه آبی باعث می شود که چشمانشان رنگ آبی خود را بیشتر نشان دهد، اما بعضی از تم های آبی دقیقا نتیجه عکسی بر روی چشم ها می گذارند. به خاطر داشته باشید که رنگ های درهم نیز حالت پریشانی به چشمان شما می دهند و باعث می شوند تا چهره شما انقدرها هم که فکر می کردید زیبا به نظر نرسد.سایه های کمرنگ بهترین انتخاب در تمام مدت سال هستند. آنها به طور طبیعی با رنگ پوست واقعی شما مخلوط می شوند و به راحتی چهره شما را آنطور که انتظار دارید زیبا می کنند.رنگ های ملایمی که در پوست پیدا می شود مثل قهوه ای، وانیلی، و ارغوانی کمرنگ از جمله رنگ هایی هستند که حالت طبیعی بسیار جذابی را به چشمان شما هدیه می دهند.برای اینکه چهره شما اندکی جذاب تر و محرک تر شود می توانید از رنگهایی با پیش زمینه تند تر استفاده کنید مثل: طلایی، زیتونی، بنفش کمرنگ، آبی و خاکستری.کار کردن با انواع رنگ های طبیعی سایه چشم کار ساده ای است.
  طرز استعمال

  چند روش ساده از جمله به کارگیری سایه چرب، پودر، و خط چشم تکنیک های ساده ای هستند که میتوانند تاثیر نافذی بر روی زیبایی چشم های شما بگذارند.اگر می خواهید چشم هایتان نزدیکتر به هم جلوه کنند از رنگ های کمرنگ و ملایم سایه چشم در قسمت گوشه داخلی پلکها استفاده کنید.همچنین می توانید همان قسمت را از داخل خط چشم بکشید، باید توجه کنید که خط چشم به هیچ وجه از داخل چشمان شما بیرون نزند و به گوشه خارجی چشم ها نیز سرایت نکند.استفاده از سایه برای دور کردن چشم ها از یکدیگر اندکی مشکل تر است.باید از رنگ های مات در گوشه خارجی چشمها استفاده کرده و سایه را از جایگاه رویش مژه ها به سمت بالا بکشید.حالت آنرا در قسمت خارجی اندکی کلفت تر از سایر قسمت ها کنید و همینطور ادامه دهید تا شکل گوشه هلال را به خود گیرد.مدلهای پرطرفدارآرایش های مختلفی برای چشم ارائه می شود اما در این قسمت ما یکی از متداولترین انها را برایتان شرح می دهیم:
  سایه های چرب
  · سایه های مدادی
  · سایه های پودری

  هرچند سایه های چرب از هر سایه دیگری بر روی چشم ها زیباتر به نظر می رسد، اما متاسفانه لای چین و چروک چشم جمع می شود و برای استفاده در روزهای گرم و برای مدت زمان طولانی انتخاب مناسبی به شمار نمی روند.سایه های مدادی با آن همه رنگ ها متنوعی که دارند یکی از گزینه های مناسب به شمار می روند. تنها اشکالی که می توان از این وسیله گرفت این است که نوک آنها اندکی زمخت بوده و پس از استعمال چشم ها اندکی اذیت شده و ممکن است پلکها دچار سوزش موقتی و قرمزی کمی شوند.سایه های پودری یکی از بهترین انواع سایه ها به شمار می روند چراکه هم باعث می شوند چشم های شما نافذ تر جلوه کنند و همچنین حالت طبیعی چشم را نیز از بین نمی برند. شما می توانید از سایه های چشم پودری چرب یا خشک استفاده کنید.از چشم های خود به خوبی مراقبت کنید. چند تکنیک را به همراه رنگ های مختلف بر روی چشمان خود امتحان کنید تا مطمئن شوید که کدامیک از آنها بیش از سایرین مناسب شماست و زیبایی مورد نظرتان را برایتان فراهم می آورند.
   
 13. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  “استفاده صحيح از ريمل”

  [​IMG]
  حال نحوه ي صحيح ريمل زدن را برايتان توضيح مي دهيم :
  [​IMG]
  در ابتدا نگاه خود را به سمت پايين بياندازيد ، در اين حالت مژه هايتان را از ريشه تا انتها با ريمل به دقت برس بكشيد تا اندازه ي مژه هايتان كشيده شود . و اگر مي خواهيد مژه هايتان پرتر به نظر برسند اين كار را دو يا سه بار انجام دهيد ، نه بيشتر زيرا در صورت استفاده زياد مژه هايتان به داخل يكديگر مي روند و شكل زيبايي را به شما نمي بخشد .

  براي اينكه چشماني مانند يك غزال داشته باشيد توصيه مي كنيم كه قسمت بيروني چشمتان را با ريمل بيشتري بورس بكشيد .
  براي اينكه يك نگاه و چشمان خاص داشته باشيد توصيه مي كنیم

  دفعه ي اول ريمل خود را با رنگ مشكي استفاده كنيد ولي در دفعه ي بعدي از ريمل هاي رنگي استفاده كنيد و ريمل رنگي را هم مثل ريمل مشكي از ريشه تا انتها بورس بكشيد .


  در نهايت اگر مي خواهيد ريمل تان باعث شود كه مژه هايتان خيلي بلند شود
  و در ضمن حالت طبيعي خود را نيز حفظ كند ، ما به شما پيشنهاد مي كنيم كه قبل از استفاده از ريمل ، از فر مژه استفاده كنيد و بعد ريمل خود را بكشيد . همچنين ازاينكه برس ريمل را چند بار پشت سر هم بكشيد خودداري كنيد ، معولا مدتي كه مي توان از يك ريمل استفاده كرد چهار ماه است و بعد از آن ريمل خشك مي شود و بايد آن را دور انداخت .
   
 14. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  [​IMG]

  بسیاری از خانم ها علاقه دارند چشمانشان باز تر به نظر برسد.فرمژه دستگاهی است که با فر کردن و حالت دادن به مژه ها این امر را امکان پذیر می کند. برای آنکه بتوانید به درستی از فرمژه استفاده کنید , جلوی آیینه بایستید , پلک بالا را با دست تان باز کنید و به سمت بالا بکشید , مژه ها را داخل دستگاه ببرید و فشار دهید. برای آنکه مژه ها حالت بهتر بگیرند می توانید دولایه ریمل بزنید و تا هنوز ریمل خشک نشده از فرمژه استفاده کنید

  [​IMG]

  در صورتی که مژه های شما بسیار کوتاه باشد , فرمژه تاثیری نخواهد داشت. برای گرفتن نتیجه ای بهتر پیش از استفاده از فرمژه آن را با سشوار کمی گرم کنید تا مانند اتو عمل کند سعی کنید تا حد ممکن از فرمژه های آهنی استفاده نکنید بلکه انواع پلاستیکی را خریداری کنید. همیشه بلافاصله بعد از اینکه از حمام بیرون آمدید , از فرمژه استفاده کنید چون وقتی مژه ها با آب گرم خیس شده باشند راحت تر و زیبا تر بر می گردند
   
 15. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  مژه مصنوعی

  [​IMG]

  مژه مصنوعی برای کسانی که اغلب اوقات وقت آرایش مژه های خود را ندارند .مژه مصنوعی زیبایی جشمهای شما را جند برابر میکند...

  در زیر ابتدا آموزش استفاده از مژه مصنوعی را بیان میکنم:

  گاهی اوقات با اینکه سعی کرده اید خیلی دقیق و تمیز مژه مصنوعی را بر روی پلک چشمها نصب کنید اما باز با فاصله افتادن بین مژه های اصلی خودتان و مژه مصنوعی روبرو شده و مجبور به برداشتن آنها شده اید و همین سبب نا مرتب شدن آرایش چشمانتان شده است .
  برای اینکه مژه مصنوعی کامل و تمیز لابه لای مژه ها قرار گیرد و طبیعی و زیباتر دیده شود بهتر است قبل از نصب آن پشت پلک ابتدا مژه های اصلی خود را با فر مژه فر دهید که برای اینکار نیز بهتر است مژه ها کمی نم دار باشند یعنی این کار را پس از شستشوی صورت و چشمها و ترجیحا بعد از حمام انجام دهید تا نتیجه ی بهتری داشته باشد،بعد از آن به آرامی مژه مصنوعی را مماس مژه های فر شده در پشت پلک قرار داده و با چسب مخصوص بچسبانید و خوب صبر کنید تا چسب آن کاملا خشک شود .
  پس از اطمینان از خشک شدن مژه مصنوعی، با ریمل خیلی منظم و برای اینکه مژه ها به هم نچسبند تنها رو به بالا آنها را ریمل بزنید .
  در صورتی هم که مژه ها با ریمل کمی به هم چسبیدند بهتر است قبل از خشک شدن ریمل، بلافاصله با یک برس مژه که دقیقا شبیه برس ریمل است و در پکیج برسهای کوچک آرایشی یافت میشود و هم مناسب مژه و هم ابرو ست، تنها و خالی آنها را برس بزنید تا مژه ها کاملا از هم جداشوند .
  اگر برس ریملتان خصوصیت یک برس خوب ریمل را داشته و فواصل منطم و به اندازه ای داشته باشد نیازی به زدن برس جداگانه نخواهید داشت.  جندین مدل از مژه های مصنوعی رو مشاهده میکنید:

  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
   
 16. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه


  [​IMG]
  آرایش لب مانند آرایش جشم، تاثیر به سزایی در جلوه هر جه بهتر جهره افراد دارند.در آرایش و طرح آرایش و گریم روز بهتر است از رنگ لبی استفاده کنیم که ظاهر طبیعی تری را در لبها ایجاد کند.
  آرایش لب باید به گونه ای باشد که با سایر آرایش های قسمت های صورت دارای توازن و هماهنگی باشد.
  به منظور آرایش لب باید از خط لب و روژ لب استفاده کنید.
   
 17. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  خط لب


  [​IMG]

  خط لب را به دور تا دور لبها می افزاییم تا لب ها رابه شکل و فرم مناسب حالت دهیم. خط لب رامعمولا یک درجه تیره تر از روژ لب انتخاب میکنیم.قبل از استفاده از خط لب یا روژ لب و تغییر شکل لب ها باید پوست لب و اطراف آنرا با پوشش دهنده ها با فاندیشن همرنگ پوست پوشش دهیم.
  به منظور تغییر شکل لب ها به نحوه باز و بسته شدن دهان و حالت های طبیعی لب ها توجه کنیم تا باعث جلوه طبیعی تر و زیباتری در روی لبها گردیم.
  جهت کشیدن خط لب، میتوانیم از مداد لب یا برس ظریف آغشته به روژ لب که یک درجه از روژ لب تیره تر است،استفاده مینماییم.
  تــــــــــــــــــذکر:
  خط لب باید کاملا نوک تیز باشدتا بتواند یک خط لب نازک و باریک به دور لبها بکشد.از نظر جنس هم باید از استحکام خوبی برخوردار باشد.
  پوشش دادن زمینه کل لب ها با خط لب قبل از افزودن روژ لب به دوام و ماندگاری روژ لب افزوده شده،کمک خواهد کرد.
   
 18. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  توضیحی کامل از روژ لب و خط لب:
  برای اینکه رژلب شما تمام روز روی لب هایتان باقی بماند در ابتدا دور تا دور لب را با مداد خط لب بکشید و رژلب را بطور یکنواخت روی لب خود بزنید.برای اینکه لب شما قلوه ای بنظر برسد بعد از خط لب کشیدن رنگ گوشه های لب را رژ همرنگ لب خود بزنید و برق لب را در وسط لب پایین بزنید.

  [​IMG]
  رژلب دارای چه ترکیباتی است؟

  رژلب ها سه ترکیب اساسی دارند:

  رنگ مایه = تعیین کننده رنگ رژلب می باشد.

  امولینتس = در برگیرنده مایه رنگ برای لب می باشد.

  پارافین = به رژلب براقی و چربی می دهد.

  انواع رژلب

  ۩ رژلب خشک : دارای پایدارترین فرمول است.پوشش یکنواختی روی لب میکشد.هنگام خرید رژلبی که زیاد خشک نباشد را انتخاب کنید.

  ۩ رژلب چرب : در ابتدا جلوه خوبی به لب می دهد و پوشش آن بر روی لب بسیار صاف و یکنواخت می باشد و همچنین تنوع رنگ آن زیاد است .

  ۩ رژلب مات : شامل ماده رنگی کمی می باشد . و برای آرایش طبیعی لب ها استفاده می شود.

  ۩ رژلب براق : این نوع رژلب شامل مرطوب کننده هم هست . و رنگ کمی دارد. رنگ آن بطور نامحسوسی به تدریج از بین می رود و اکثر آنها محتوی کرم ضدآفتاب است.

  ۩ رژلب بادوام :
  امروزه این نوع رژلب بادوام ترین رژلب هاست و روی نوع دیگری از رژلب استفاده میشود.مخصوص عروسهاست و پایداری آن بیش از 8 ساعت است.


  [​IMG]
   
 19. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  آرایش لبها برای شکلهای مختلف لب :

  دهان خیلی کوچک
  :
  باید بر روی لب فوقانی تان نسبت به لب پایینی رژلب تیره تری بزنید و برق لب را بر روی لب بالا و پایین بزنید.


  دهان خیلی
  بزرگ:
  سعی کنید با مداد خط لب همرنگ رژلب خطی در روی بیرونی لبها بکشید و قبل از رسیدن به گوشه لبها کشیدن را متوقف کنید.


  لبهای بسیار نازک :
  در حالی که گوشه های لب هایتان را بالاتر در نظر میگرید لبتان را با مداد خط لب کمی بزرگتر از و بیشتر از اندازه معمول آن بکشید و
  بر روی لب پایین رژلب تیره تری بزنید .


  لب هایی با گوشه های افتاده :
  شکل قلب لب بالایتان را با خط لب بکشید.رنگ تیره تری بر گوشه های لب بالا بزنید و برق لب بر گوشه های لب پایین بمالید.


  [​IMG]
  برای نرم شدن لب ها :
  برای جلوگیری از ترک لب و حفظ زیبایی و فرم آنها توصیه میکنم که عسل بر روی آن بمالید و گفته شده عسل مالیده شده در روی لبها هر قدر بیشتر بماند نتیجه بهتری خواهد داشت.استفاده از آبخیار تازه نیز برای لطافت و زیبایی لب ها توصیه شده است.برای خوشرنگ کردن لب ها مالیدن توت فرنگی و تمشک به لبها بسیار تاثیرگذار است.
   
 20. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏1/8/11
  ارسال ها:
  299
  تشکر شده:
  372
  امتیاز دستاورد:
  0
  حرفه:
  محصل ..ایشالا زود تموم شه
  محل سکونت:
  خونه بابام
  وب سایت:
  پاسخ : آرایشــــــــــــگاه

  ماساژ صورت

  [​IMG]  برای ماساژ پوست از انگشت میانی استفاده می کنیم ،مقداری کرم بصورت نقطه نقطه
  روی پوست قرار داده و کمی کرم هم روی انگشت می گذاریم و مراحل زیر را انجام می
  دهیم.


  1-پرتاب انگشتان روی گونه
  2-انگشت میانی هردو دست را روی چانه قرار داده به
  سمت شقیقه می بریم
  3-ماساژ دورانی شقیقه
  4-برگشت به سمت چانه
  5-پیشانی را
  با حرکات انگشت هر دو دست به شکل عمودی از پایین به بالا ماساژ
  میدهیم
  6-انگشتمان را نوک بینی قرار داده وبه صورت عمودی از پایین به بالا می
  کشیم.
  7-پره های بینی را به شکل 8 لاتین ماساژ میدهیم.
  8-مراحل 1 تا 4 را
  دوباره تکرار کنید
  نکات مهم:

  در هنگام ماساژ پوست باید زیر انگشت لیز بخورد نباید کشیده شود،هر حرکت را باید
  بین 5 تا 8 بار تکرار کنید.
   
Code Center