بیمه عمر ایران
  1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

رمزهای بازی کانتر استرایک

شروع موضوع توسط minaaa ‏13/1/11 در انجمن اخبار و معرفی

1. آفلاین

minaaa پیشکسوت انجمن

امتیاز دستاورد:
    0
    وب سایت:
    تمام رمز های بازی کانتر استرایک را براتون میزارم حال کنید ولی اگه تو حالت شبکه ای بزنید تقلب محسوب میشه و فکر کنم اخراجید!!تذکر : برای فعال کردن رمزها این کد را باید بزنید sv_cheat 1mat_fillrate 1 : میتونید پشت دیوارهارو با اون ببینید.mat_leafurs 1 : یه خط قرمز دور یارها میکشه که نشون میده کجا هستنmat_monitorgamma 999 : با این یکی هم میتونید رنگ مانیتور رو برای بازی کانتر تنظیم کنید. خطر نداره من امتحان کردم با افزایش یا کاهش عدد (عدد پیشنهادی من ۹۹۹ است)mat_measurefillrate 1 : البته با یه کد میشه تنظیمش کرد تا اون طرف دیوار رو هم زد. عدد ۰ هم اونو باطل میکنه.cl_righthand -2 : دست راست تفنگ دست چپ چاقوINTERP : آتشین شدن جلوی اسلحهmp_c4timer 45 : عوض کردن وقت بمب (برای انفجار زودتر عدد کمتر وارد کنید)mp_startmoney 800 : عوض کردن پول بدون کریت کردن دوباره (عدد رو میتونید تغییر بدین)sv_gravity 800 -: عوض کردن جاذبه (عدد رو میتونید تغییر بدین)sv_airaccelerate -100 : محو شدن (عدد پیشفرض ۱۰هستش )cl_gaitestimation 0/1 : خون بیشتر میپاشه+reload : پر کردن خود کار اسلحه ( + باید سمت چپ باشه و منها برا بی اثر کردن کد )cl_forwardspeed 999 : حرکت سریع به جلو (عدد رو میتونید تغییر بدین)cl_backwardspeed 999 : حرکت به عقب (عدد رو میتونید تغییر بدین)cl_sidespeed 999 : حرکت به چپ و راست (عدد رو میتونید تغییر بدین)noclip : رد شدن از دیوارsv_aim : نشانه گیری اتوماتیکMP_MIRRORDAMAGE : زیاد کردن جونhud_fastswitch 1 : عوض کردن سریع تفنگcl_righthand 1 : گرفتن اصلحه در درست راستbot_add : یار برای دو طرفbot_add_ct : یار فقط برای پلیسbot_add_t : یار فقط برای تروریستmp_autobalance 0—–mp_litime 9 : بازی نا برابر ،۱ به ۱۰impulse 101 : رمز پول کاملimpulse 102 : دیدن جمجمهsv_gravity 11 : تنظیم جاذبه زمینmp_c4timer 10 : تنظیم تایمر بمبnet_graph 1 : ستگاه مجزا ۱net_graph 2 : دستگاه مجزا ۲r_lightmap 1 : سیاه کردن محیط با گلوله
    منبع:گرند گیمز