1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

!!!حرف های بی تعارف!!!

شروع موضوع توسط *faeze* ‏17/4/13 در انجمن پــاتــوق

1. کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    هر انسانی، یک‌بار
    برای رسیدن به یک‌نفر
    دیر می‌کند
    و بعد از آن
    برای رسیدن به کسان دیگر
    عجله‌ای نمی‌کند

~!Ala!~، AftabGardoon، m naizar و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. 【★】

امتیاز دستاورد:
    148
    این سال خوک چقدر نحس بود :bring:و پر از اتفاقات بد واسه ایران و ایرانیها؛بره دیگه برنگرده.:no:

انشالله سال پیش رو(سال موش) سالی سرشار از سلامتی و خوشبختی واسه تک تک مردمان عزیزمون باشه.:x

~!Ala!~، AftabGardoon، m naizar و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. مدیر بخش شعر و ادب عضو کادر مدیریت ❂مدیر انجمن❂

امتیاز دستاورد:
    113
    دونه ای که نخواد رشد کنه
    هر چقدر آب و افتاب بهش بدی
    فقط بیشتر میگنده!

@ tara @، *OMID*، AftabGardoon و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    لذت دنیا
    داشتن کسی ست
    که دوست داشتن را بلد است
    به همین سادگی! "
    این روزها
    گفتن دوستت دارم! انقدر ساده ست که میشود انرا از هر رهگذری شنید!

M @ H @ K، ~!Ala!~، AftabGardoon و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. کاربر مفید

امتیاز دستاورد:
    118
    چه فرق می کند
    تهران باشی یا آتن؟
    چه فرق می کند
    شیراز باشی یا پراگ؟
    چه فرقی می کند
    دهلی باشی یا قاهره؟

هرجای جهان که باشی
    دلتنگِ توأم

این جهان
    نقشه ی دلتنگیِ من است...

AftabGardoon، m naizar و ~!Ala!~ از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. •|Goth Girl|• عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪

امتیاز دستاورد:
    113
    بی تدبیری قبل از این که تو مسئولین باشه بینِ خودِ مردم موج میزنه!
    گاهی فکر میکنم واقعا حقِ همچین مردمی همچین مسئولانی هم هست! ولی مشکل اینجاست که یه عده هم باید به آتیش بقیه بسوزن!
    اعتکاف تو مشهد تو این وضع؟؟؟
    تا همه رُ به کُشتن ندین دست برنمیدارین؟ بی عقلی و بی فکری تا کِی؟
    تو هر خانواده ای حداقل یه پیر، یه دیابتی، یه مشکلِ قلبی عروقی ریوی هست، عده ای داروهایِ سرکوب کننده سیستم ایمنی مصرف میکنن، بیمارایِ آرتریت روماتوئید، لوپوس، اسکلروز، پیوندیا، کولیت و..تازه با این وضعِ گرونی و تغذیه هم اکثرا سیستم ایمنی همه ضعیف هست..
    شماهایی که رعایت نمیکنین، شمایی که میری جاهایِ شلوغ و اعتکاف میکنی که حقِ خدارُ ادا کنی، شما حق الناس به گردنته!
    شمایی که بچه ت مدرسه ش تعطیل میشه دستشُ میگیری میبری شمال مسافرت، شما حق الناس به گردنته!
    شمایی که تستِ دانشجوییُ منفی اعلام میکنی که بقیه تو خوابگاه خبردار نشن، تازه فرداشم کلاس درس برگزار میکنی و دانشگاهُ تعطیل نمیکنی، از ترسِ هزینه و مسئولیتِ زیادش به جایِ قرنطینه کردنِ خوابگاه، تخلیه ش میکنی این همه آدم سرریز میشن تو ترمینالا که بلیط هم گیرشون نیاد تو اون شلوغی، بعد روانه میشن تو خونواده شون و هر نفر یه ناقل هست!
    شماها همه به خیلیا باید جوابگو باشین..
    میگن ماسک فقط ۳۰ درصد جلوگیری میکنه از انتقالِ ویروس، ینی فقط ماسک زدنِ من فایده ای نداره! تویی که مشخص نیس ناقلی هم باید ماسک بزنی که نه تنها نمیزنی، تازه به منی که ماسک میزنم هم چپ چپ نیگا میکنی و مسخره میکنی! وقتی میگیم رعایت کن، میگی انرژی منفی نده، بابا چیزی نیس که، خیلی جدی گرفتی، بعدم میخندی هار هار هار..!
    تو چه میدونی از درد و مریضیِ مردم وقتی چهار ستونِ بدنت سالمه! یا حتی نه تنها به خودت هم رحم نمیکنی، جونِ بقیه هم برات مهم نیست!
    کاش این آدما دست از این افکارِ احمقانه شون بردارن.
    کاش این بشر دست از این زیاده خواهیش برداره.

Mrs.Xiii، m naizar، anoosh2 و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. مدير ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪

امتیاز دستاورد:
    118
    بی تعارف امان از دست آدمای عجول!!! :))
    آخه کی گفته اعتکاف تو مشهد برگزار میشه؟
    اولا اعتکاف تو دیماه ثبت نام شد در حالیکه اون زمان از کرونا حتی تو چین هم خبری نبود
    الان هم علی رقم اینکه 11 دیگه تا اعتکاف مونده و نیاز نبود اینقدر عجله کنن ولی اعلام کردن برگزار نمیشه، تازه آستان قدس هم با اینکه دولتی نیس اما اعلام کرده تو این زمینه تابع دستورات وزارت بهداشت هست.
    نمیدونم اطلاعات اشتباه از کجا بهتون رسیده.

آخرین ویرایش: ‏27/2/20
    anoosh2 از این پست تشکر کرده است.
  8. •|Goth Girl|• عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪

امتیاز دستاورد:
    113
    متقابلا بی تعارف و با تمامِ احترامی که براتون قائلم، امان از دستِ افرادِ (نه تنها آقایون! البته نمیدونم دلیلِ این که شما اشاره به جنسیتِ بنده یا هم جنس هایِ من کردین چیه!) خوش خیال و منفعت طلب..
    قطعا از هرجایی که اطلاعات رسیده بهم از منابعِ موردِ تاییدِ شما نبوده [میخواستین اینُ بدونین که دونستین! چون مهارتِ کاملی دارین که بحث هایی که مخالفِ نظرتون هست و بابِ میلتون نیستُ به سمتی که دوست دارید بکشید!]
    اعتکاف برگزار نشده، درست؛ تویِ حرم که جمعیت جمع شدن نقاره زدن!!! اینم تکذیب میکنید؟
    تاپیک هایِ عجیب و غریبِ شما و اخبارِ افرادی از قبیلِ شما این چند روزه نشون دهنده این هست که از اوضاع کاملا باخبرید اما سعی میکنید آروم نشونش بدین شرایطُ و البته خیلی از افرادی هم که حرفهایِ این چنینیُ قبول کردن دارن به افرادی که نمیخوان قبول کنن آسیب میرسونن!
    لطفا این جا دیگه با افکارِ زورگویانه تون سلامتیِ مردمُ به خطر نندارید، این دیگه مسائلِ دیگه ای نیست که بگیم ما درست میگیم، حق با ماست..(میدونم که منظورمُ کاملا متوجه شدین)
    به حدِ کافی عکسهایِ خبری از قُم هم رسیده، به جایِ تعطیلی نرده کشی کردن دورِ حرم! میخوام ببینم چه فرقی کرده شرایط دقیقا؟؟
    در ضمن من فقط مسئله اعتکافُ نگفتم، کلی صحبت کردم و فقط یه جمله در این مورد حرف زدم، حتی از مسافرت هایِ بی موردُ اشتباهِ افراد هم گفتم، اما از جمله آخرتون این چنین برمیاد که قصد دارید کلِ صحبت هایِ منُ زیر سوال ببرید!
    اگر دنبالِ ایجادِ بحث و حاشیه سازی هستین باید بگم که با فردِ اشتباهی واردِ بحث شدین، چون من با کسی که عامدانه مسیرِ بحثُ به سمتی که خودش میخواد سوق بده واردِ بحث نمیشم متاسفانه یا خوشبختانه.
    (املایِ درستِ اون کلمه هم علی رغم هست، نه علی رقم!)
    موفق باشید.

Mrs.Xiii، DaniyaL، m naizar و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. ღ❣نیــــــمچه عکـاس ❣ღ عضو کادر مدیریت ❂مدیر انجمن❂

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    designer / photographer
    ‏آدمای مودب خیلی خطرناکن. به راحتی می‌تونن بی‌سوادی و پر رویی در خواست‌شون رو پشت ادبشون قایم کنن. می‌تونن تو رو تو رو در واسی بذارن در ضمن ریا کارهای خوبی هم هستن...

M @ H @ K، DaniyaL، m naizar و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. مدير ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪

امتیاز دستاورد:
    118
    شرمنده نمیدونستم ناراحت می شین عذرخواهم
    رفتم ویرایش کردم که کدورت برطرف بشه من اون رو فقط ممباب رفع اسپم زده بودم و منظوری نداشتم

در مورد مطلب شما هم خب همه رو قبول دارم مطلب مسافرت و دریا و دانشگاه و ماسک و گرانی و.. .. همه حق با شماس و لایک من هم نشان‌دهنده قبول کردن مطالب شما بود من فقط در مورد اعتکاف حرف دارم که اونم مهم نیست هر چی شما بگین
    بهرحال بابت ناراحتی شما عذرخواهم
    بابت ارسالهای این چند وقت هم که گویا ناراحت شدین شرمنده و بگم که دیگه از این به بعد هیچ مطلبی با موضوع کرونا نمی زنم که باعث دلخوری شما نشه
    براتون احترام قائلم و نمیخوام ناراحت بشین.
    در مورد اشباه نوشتن کلمه علی رغم هم ممنون از دوره دبیرستان عادت کردم اینطوری بنویسم.
    ...........
    تونل ها راست می گویند راه هست حتی در دل سنگ

anoosh2 و M @ H @ K از این پست تشکر کرده اند.