1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

نرم افزار چند رسانه ای دهه کرامت تولید شد

شروع موضوع توسط para3to ‏15/8/13 در انجمن مقالات نرم افزار

 1. کاربر ارشد کاربر ارزشمند❤

  تاریخ عضویت:
  ‏17/5/11
  ارسال ها:
  39,330
  تشکر شده:
  46,667
  امتیاز دستاورد:
  163
  نرم افزار چند رسانه ای دهه کرامت تولید شد

  در آستانه فرارسیدن دهه کرامت، نر‌م‌افزار چندرسانه‌ای "خواهر خورشید، برادر ماه" در قالب سفر زیارتی مجازی به شهرهای مقدس قم و مشهد تولید شد.
  به گزارش خبرنگار مهر، موسسه فرهنگی آسمانه به مناسبت ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام رضا و خواهر بزرگوار ایشان حضرت فاطمه معصومه و آغاز دهه کرامت، نرم افزاری ویژه به نام "خواهر خورشید، برادر ماه" که یک سفر زیارتی مجازی به قم و مشهد را تولید کرده است که در این نرم افزار مطالبی درباره آداب زیارت این دو بزرگوار، آشنایی با سیره آنان و مطالب عرفانی و اخلاقی گنجانده شده است.
  محتویات نرم افزار چند رسانه ای خواهر خورشید، برادرماه شامل آمادگی برای استفاده هرچه بیشتر از زیارت حضرت معصومه شامل بخش‌هایی درباره اهمیت زیارت ایشان در کلام بزرگان عرفان و اخلاق، آداب زیارت و زیارت‌نامه، مستندی درباره شخصیت حضرت معصومه و مجموعه‌ای از احادیث ائمه اطهار و سخنان رهبر معظم انقلاب درباره کریمه اهل بیت است.
  همچنین در بخشی از این نرم افزار اطلاعات جامعی درباره زادگاه و محل زندگی حضرت معصومه از زبان کارشناس دینی، مجموعه‌ای از عکس‌های حرم مطهر کریمه اهل بیت، مجموعه‌ای از سخنرانی‌های بزرگان درباره حضرت فاطمه معصومه، آشنایی با مسیر حرکت حضرت از مدینه تا شهر مقدس قم به همراه مجموعه‌ای از نواهای ماندگار مداحان حضرت در جشن ولادت ایشان گنجانده شده است.
  در بخش دیگری از این نرم افزار نیز مطالبی همچون نکات اخلاقی و احادیث در جهت آمادگی برای استفاده بیشتر از زیارت امام رضا و نکاتی ناگفته پیرامون ولادت امام رضا، نام و القاب ایشان، امامت، حاکمان هم عصر، مسیر سفر ایشان از مدینه تا مرو، مجموعه‌ای از نواهای دلنشین مداحان حضرت در جشن میلاد ایشان، مجموعه‌ای از قطعات مستند تصویری برای راهنمایی زائران امام رضا و افزایش انس و الفت با امام رئوف و هر آنچه که لازم است زائر حضرت درباره آداب زیارت ایشان بداند دیده می شود.
  در این نرم افزار که در جشنواره دیجیتال رضوی حائز نشان برتر فرهنگ رضوی شده پرونده ای ویژه پیرامون زندگانی امامزاده احمد بن موسی ملقب به شاه چراغ، از مدینه تا شیراز نیز وجود ندارد.
  تهیه این نرم افزار از طریق سایت اینترنتی مناسبت ممکن است.