محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

باورهای نادرست زنان درباره رابطه زناشویی!

شروع موضوع توسط cnt30me ‏22/6/14 در انجمن کودک و نوجوان

 1. داره خودمونی میشه!

  تاریخ عضویت:
  ‏22/6/14
  ارسال ها:
  126
  تشکر شده:
  75
  امتیاز دستاورد:
  28
  باورهای نادرست زنان درباره رابطه زناشویی!

  [TABLE="width: 95%"]
  [TR]
  [TD="bgcolor: #F9F9F9"]خانم ها! راست بگویید: وقتی زندگی زناشویی شما کمی یکنواخت و ملال آور می شود ، به هر وسیله ای متوسل نمی شوید تا همسرتان را به جنب و جوش بیشتر وادارید؟! در اینجا به چند مورد از اشتباهات خانم ها، در رابطه با زناشویی اشاره می کنیم.

  [/TD]
  [/TR]
  [/TABLE]

  [​IMG]
  1- یک زن نباید هیچ وقت آغاز کننده رابطه جنسی باشد!
  قرن بیست و یکم است و مردها هنوز نگران نحوه رابطه جنسی با همسرانشان هستند . آنها می ترسند که از طرف زنان به سلطه گری متهم شوند . بنابراین خیلی با احتیاط رفتار می کنند . زنان پندارهای قدیمی را باید کنار بنهند و به صورت فعال با همسرانشان در رابطه زناشویی شرکت کنند . چه کسی گفته است که زنان میل جنسی کمتری دارند ؟

  2- زنان نگران این هستند که حین یک عمل جنسی در نظر همسرانشان چطور به نظر می آیند !
  شما نگران این نباشید که در حین عمل جنسی ، اگر فلان کار را بکنید ، همسرتان درباره شما چه فکری می کند ! بلکه در عوض به فکر این باشید که بیشترین لذت را ببرید و به اوج برسید . در این صورت حتما همسر خود را هم کاملا ارضا خواهید کرد . رویعمل زناشویی تمرکز کنید و از اول بخود وعده یک عشق بازی کامیاب را بدهید.

  3- رابطه جنسی برای مردها یک امر گهگاهی و زود گذر است!
  زنان این اشتباه را نکنند . برای بیشتر مردان رابطه جنسی بسیار مهم است . آن را کوچک نشمارید . تحقیقات نشان می دهند که بهترین و شیرین ترین رابطه زناشویی را زوج های قانونی دارند . همین تحقیقات نامناسب بودن و عدم رضایتمندی رابطه زناشویی زود گذر را تایید می کنند .
  هیچگاه فکر نکنید که مردها از عواطف عشقی کمتری برخوردارند . این دو اشتباه بزرگ را از ذهن خود بزدایید . اول : زنان میل جنسی کمتری دارند. دوم : مردان زیاد عاطفی نیستند.

  4- مرد ها همیشه برای عمل جنسی آمادگی دارند !
  این فکر ممکن است برای یک جوان زیر بیست سال درست باشد ، ولی درباره مردها صحت ندارد. گرفتاریهای شغلی و مشکلات گوناگون روزمره همه و بویژه مردها را خسته و فرسوده می کند و از نیروی آنها می کاهد.در نتیجه ممکن است بی حوصله و بی رمق بنظر برسند ، بنابراین فکر نکنید که اگر الان نشد ، وقت هست ! سعی کنید هر وقت طرفین علاقمند بودید ، این رابطه را برقرار کنید و به بعد موکول نسازید.

  در واقع ، زن ها می پندارند که خودشان همسرانشان را دوست دارند ولی هر وقت و همیشه مایل به برقراری رابطه زناشویینیستند ، اما وقتی مردی در برابر تمایل همسرش اظهار بی میلی می کند ، می گوید : او مرا دوست ندارد ! این پندار صحیح نیست.

  5-مردها هیچ کمک و راهنمایی ، لازم ندارند !
  زنان باید با همسرانشان درباره چیزهای خوشایند و ناخوشایند شان، در حین رابطه جنسی ، گفتگو کنند . اگر زنی نخواهد و مشارکت نکند ، شوهر وی به تنهایی نمی تواند به او رضایت جنسی ببخشد . با آنکه خوشبختانه مردها بسیار علاقمند هستند که همسرانشان از رابطه جنسی با آنها لذت ببرند و ارضا بشوند ، ولی با این حال خود زنان در رسیدن به اوج لذت جنسی ، سهم بسیاری دارند و باید همسرانشان را ، راهنمایی و مطلع بکنند .

  6- وقتی مرد روش تازه ای پیشنهاد کرد با او ترشرویی کنید !
  وقتی زن و شوهر مدتی با هم هستند ، طبیعی است که دلشان تنوع و تغییر بخواهد . بنابراین اگر مردی به همسر خود چیزهای جدیدی پیشنهاد کرد ، پاداش او نباید ناراحتی و اخم باشد ! تقاضای مرد به معنای این نیست که دیگر از شما سیر شده است ! شما با همدلی و دوستی پیشنهاد او را بررسی کنید . خواهید دید که هر چه شوهر شما نیاز دارد ، در وجود شما پیدا خواهد کرد . گاهی اگر با تقاضایی نمی توانید موافقت کنید ، با مهربانی و صمیمیت دلیلش را برای او توضیح دهید و یا از او بخواهید که به شما فرصت بیشتری دهد.
  منبع:
  http://www.niksalehi.com/public/archives/214978.php
   
  یک شخص از این تشکر کرد.
 2. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏22/6/14
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  11
  امتیاز دستاورد:
  3
  پاسخ : باورهای نادرست زنان درباره رابطه زناشویی!

  یکی از مواردی که همیشه حاوز اهمیته برای مردان در رابطه برقرار کردن با همسرشون اینه که همواره همسرشون به اونا یک سری نکات را گوش زد بکنن و حتی درباره ی سبک آمیزش به مردان خودشون کمک کنن، چرا که زنان تحت شرایط خاصی به اوج لذت جنسی(اورگاسم) می رسن، پس خانم ها نباید این تصور را داشته باشن که شوهر من دانای کل هست و باید در نحوه آمیزش و در صورت دیر انزال شدن در صدد کمک به همسرشون بربیان.
   
  یک شخص از این تشکر کرد.