1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

سئو (seo)|نکات تاثیرگذار برای یادگیری سریع سئو

شروع موضوع توسط Amon Amarth ‏25/8/14 در انجمن سئو (SEO)

1. کاربر ارزشمند

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    IT-Handmade leather
    سئو (SEO)|نکات تاثیرگذار برای یادگیری سریع سئو

[​IMG]نکاتی برای یادگیری سریع سئو

امروز با مقاله ای به نام ؛10 نکته برای یادگیری سریع سئو؛ کار خودمون رو شروع میکنیم . قصد از انتشار مقاله زیرنکاتی برای یادگیری بهینه سازی و سئو بوده است . البته قبل از یادگیری این علم باید حتما زبان های نشانه گذاری HTML,CSS رو فرا گرفته باشید .
    [h=2] انگلیسی خود را تقویت کنید[/h] متاسفانه منابع ایرانی اطلاعات درستی را برای ما قرار نمی دهند . ولی برعکس سایت های خارجی آموزش ها و مقالات مناسبی برای ما قرار میدهند و پیشنهاد میکنم حتما زبان انگلیسی خودتون را تقویت کنید .
    [h=2] از نرم افزار های آموزش سئو در موبایل استفاده کنید[/h] اگر از آندروید استفاده میکنید پیشنهاد میکنم از نرم افزار های رایگان آموزش سئو استفاده کنید . این نرم افزار ها ریز نکات سئو را برای شما قرار میدهند و با داشتن وقت آزاد میتوانید حداقل ۳ مقاله مطالعه کنید . و برای دریافت اینجور نرم افزار ها میتوانید از مارکت های فارسی استفاده کنید .
    [h=2] در دوره های آموزش سئو شرکت کنید[/h] اگر توان و یا وقت اضافه برای یادگیری سئو رو ندارید پیشنهاد میکنم حتما از دوره های آموزش سئو ما عضو شوید.
    [h=2] معرفی منابع مناسب آموزش سئو[/h] 1 - searchenginepeople.com
    2 - Moz.com
    3 - seobook.com
    4 - searchengineland.com
    5 - SEOChat.com
    [h=2] از آموزش های دی جی سئو استفاده کنید .[/h] دی جی سئو هر روز بخش های مختلف سایت را بروزرسانی میکند و شما میتوانید از مقالات معتبر دی جی سئو که با قوانین CC نوشته شده است استفاده نمایید.
    [h=2] فیلم های آموزش سئو[/h] یکی از بهترین روش ها برای یادگیری SEO فیلم های آموزشی می باشد . و همچنین به زودی مجموعه ای فیلم های آموزش لیندا قرار خواهد گرفت.

منبع: دی جی سئو