1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

خلاصه داستان بازی رزیدنت اویل 6 + شخصیت های اصلی بازی

شروع موضوع توسط leon s.kendi ‏9/4/15 در انجمن بازی و کنسول

 1. داره راه میوفته!

  تاریخ عضویت:
  ‏28/11/14
  ارسال ها:
  44
  تشکر شده:
  45
  امتیاز دستاورد:
  18
  جنسیت:
  مرد
  حرفه:
  مهندس
  [​IMG]


  خلاصه داستان :

  این بازی از چهار بخش داستانی تشکیل شده است. لیان اسکات کندی ، کریس ردفیلد ، جیک مولر و ایدا وانگ

  لیان اسکات کندی :
  رئیس جمهور آمریکا ( آدام بنفور ) برای پرده برداشتن از اتفاقات راکون سیتی از لیان در خواست کمک کرد، لیان هم پذیرفت. در زمانی که آدام بنفور برای افشا کردن این راز ها آماده بود به بدن او ویروس وارد کردن. بعد از تبدیل شدن رئیس جمهور به زامبی لیان هر چند برای او سخت بود ولی او که دوست قدیمیه لیان هم به حساب می آمد ، لیان برای حفاظت از خود و دیگران او را کشت .
  لیان برای اثبات بی گناهیه خود باید شخصی که پشت این ماجرا ها بوده است را پیدا کرده و مدرکی از او بدست می آورد . پشت همه ی ایهنا شخصی به نام سیمنز بود و لیان هم به دنبال او رفت و ... شخصیت های این بخش بازی : ( لیان اسکات کندی و هلنا هارپر )

  کریس رد فیلد :
  کریس بعد از رزیدنت اویل5 در سال 2009 حال در BSAA یکی از فرماندهان است. او در سال 2012 در یک عملیات تمام یاران خود را به دست زنی که خود را شبیه ایدا وانگ کرده بود از دست می دهد. او فکر می کند که ایدا وانگ پشت تمام این اتفاقات است . در این بخش کریس به دنبال این ایدا وانگ غیر واقعی که توسط سیمنز ساخته شده و تغییر چهره داده است ، می رود و او را می کشد و ... شخصیت های این بخش بازی : ( کریس ردفیلد و پیرز نیواس )

  جیک مولر :
  جیک پسر البرت وسکر در این اتفاقات قرار دارد او مانند پدرش قوی و پر نیرو است. در این بخش دختری به نام شری برکین که در رزیدنت اویل 2 تنها یک دختر بچه بود قرار دارد . شری فکر می کرد سیمنز فرد خوبی است و به همین دلیل در خواست سیمون را برای پیدا کردن جیک و آوردن پیش او را قبول کرد و قبول کرد که از او محافظت کند ولی بعد از دیدن چهره ی واقعیه سیمنز از دست او فرار کرد و ... شخصیت های این بخش بازی : ( جیک مولر و شری برکین )

  ایدا وانگ :
  ایدا وانگ داستان عجیبی دارد. ایدا وانگ توسط سیمون برای حفاظت از جیک و شری وارد این داستان می شود و در آخر هم با کمک لیان به جنگ با سیمنز می پردازد و ... شخصیت های این بخش بازی : ( ایدا وانگ و هانک « در حالت کوآپ » )

  شخصیت های اصلی این بازی : لیان اسکات کندی ، کریس ردفیلد ، جیک مولر ، ایدا وانگ ، هلنا هارپر ، پیرز نیواس ، شری برکین ،
   
  Greatworrier و وضعیت سفید از این پست تشکر کرده اند.