محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

بایکوت رژیم صهیونیستی از سوی استادان دانشگاه‌های انگلستان

شروع موضوع توسط کاتیا ‏4/11/15 در انجمن ایران و جهان

 1. کاربر حرفه ای

  تاریخ عضویت:
  ‏28/10/15
  ارسال ها:
  1,761
  تشکر شده:
  6,784
  امتیاز دستاورد:
  113
  جنسیت:
  زن
  حرفه:
  همه فن حریف
  محل سکونت:
  وطنم پاره تنم
  بایکوت رژیم صهیونیستی از سوی استادان دانشگاه‌های انگلستان
  [​IMG]

  حوزه و دانشگاه > آموزش عالی
  بیش از ۳۰۰ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه های انگلستان اعلام کردند که رژیم اشغالگر قدس و موسسات آموزش عالی آنجا را تا مادامی که قوانین بین المللی را محترم نشمارد، بایکوت می کنند.
  دکتر جعفر مهراد - بنیانگذار پايگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر افزود: استادان ۷۲ دانشگاه انگلیسی اعلام کرده اند که دعوت موسسات آموزش عالی رژیم اشغالگر قدس را به عنوان داور و شرکت در کنفرانس که با منابع مالی این رژیم برگزار می شود را نخواهند پذیرفت.

  وی خاطرنشان کرد: امضاء کنندگان شامل اعضای هیات علمی از دانشگاه کمبریج، کوئین در بلفاست و مدرسه علوم اقتصادی لندن خاطرنشان کردند که با همتایان خود در رشته های مربوطه تنها به صورت انفرادی همکاری خواهند کرد.

  مهراد گفت: بیانیه ای که از سوی این استادان صادر شده است، اعلام می دارد که پژوهشگران انگلیسی به حقوق فلسطینی ها متعهد بوده و عمیقا از اشغال غیرقانونی سرزمین های فلسطین ابراز انزجار کرده و از نظر حقوق بشر تعرض به حقوق فلسطینی ها را تحمل نمی کنند.

  رئیس گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه شیراز یادآور شد: این اعلامیه بیان می دارد تا مادامی که رژیم اشغالگر قدس از حقوق بین المللی پیروی نکند و به اصول جهانی حقوق بشر احترام نگذارد آموزش عالی این رژیم را بایکوت خواهند کرد.