محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

سئو سایت و روند پیش رو سئو

شروع موضوع توسط mohana.sh ‏30/5/16 در انجمن نرم افزار

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏30/5/16
  ارسال ها:
  1
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  زن
  روند پیش رو سئو و آینده سئو موضوع قابل بحث برای سئوکاراها و نیز صاحبان سایت تبدیل شده است. گوگل الگوریتم های خود را به چه سمتی گرایش می دهد و اصول سئو سایت در آینده چه روندی را به خود شکل می دهند. در سال اخیر بحث موبایل فرندلی و نیز اهمیتی که به سازگاری سایت در نمایش با موبایل و دیگر دستگاه ها شده است می تواند گرایش فکری گوگل در اصول سئو سایت را به طور ویژه نشان دهد. در ادامه به بررسی و تحلیلی در خصوص آینده سئو و آینده اصول سئو سایت خواهیم پرداخت.

  اثر موبایل مارکتینگ در سئو سایت

  اگر ابزار گوگل آنالیتیک گوگل را برای وب سایت خود نصب نموده باشید مشاهده خواهید نمود که تعداد کاربرانی که از طریق موبایل وارد سایت شما می شوند همواره در حال افزایش می باشد. در واقع در سال های اخیر استفاده از اینترنت در موبایل و نیز دیگر دستگاه ها انقلابی را در دنیای مارکتینگ ایجاد نموده است که برخی کسب وکارها شاخه موبایل مارکتینگ و تشکیل گروه های موبایلی را به طور ویژه در دستور کار بازاریابی خود قرار داده اند. اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت نیز دستخوش این تغییرات شده است.

  موبایل فرندلی بودن در سئو

  گوگل به عنوان قوی ترین موتور جستجو همواره درتلاش برای رضایتمندی بیشتر کاربران خود بوده است و در این میان افزایش تعداد کاربرانی که از طریق موبایل به جستجو کلیدواژه های خود می پردازند را نیز مورد توجه قرار داده است. گوگل به طور رسمی اعلام نموده است که اگر سایت قابلیت سازگاری با دستگاه موبایل را نداشته باشد افت رنکینگ را به طور ویژه خواهد داشت. پس در واقع موبایل فرندلی بودن سایت به عنوان متریکی در اصول سئو سایت قرار گرفته است. تفاوت نتایج میان موبایل و دستگاه کامپیوتر شخصی نیز بیانگر این موضوع می باشد.

  روند سئو در اینده

  روند سئو در اینده
  سئو در آینده

  امری که بدیهی است گوگل متریک ها و الگوریتم های خود را چه امروز و چه در آینده در جهت رضایتمندی کاربران خود قرار می دهد. سازگاری نمایش ساینت در موبایل و یا همان موضوع موبایل فرندلی بودن سایت باید به موضوع جدی برای صاحبان سایت تبدیل گردد و نیز اینکه جلب نظر کاربران سایت را به عنوان اصلی در سایت خود قرار دهند.

  نقش برندینگ در سئو سایت

  صاحبان سایت فراغ از تغییراتی که در اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت ایجاد می گردد محتوا و مطالب سایت خود را در رضایتمندی کاربران خود تولید نمایند و به جذب ترافیک به واسط شبکه های اجتماعی و نیز فروم ها بپردازند. این امر زمینه سازی در وب برندینگ آنها خواهد بود. موضوع دیگر که بیان می گردد این است که رضایتمندی کاربران موجب شکل گیری برندینگ و شناخته شدن برند شما به کاربران می شود و این جستجو نام تجاری و برند شما در پروسه سئو سایت اثرگذار می باشد. در واقع اگر بخواهیم آینده سئو را در یک جمله بیتن نماییم این می باشد که صاحبان سایت تلاش خود را در جهت رضایتمتدی کاربران ، جذب ترافیک و نیز برندینگ نمایند و بدانند که با انجام این امر در گذشت زمان سئو سایت خود را به طور قوی مستحکم می نمایند.
   
  آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏30/5/16