محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

طراحی لوگو نوشتاری

شروع موضوع توسط asgharji ‏20/8/16 در انجمن فناوری

 1. داره راه میوفته!

  تاریخ عضویت:
  ‏20/8/16
  ارسال ها:
  14
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  مرد
  نوشتاری که به نام دیگر طراحی لوگوی وردمارک یا طراحی لوگوی سفاری شناخته شده است از نام برند یا بخشی از نام آن برای طراحی خود استفاد می کند. بسیاری از انواع طراحی لوگو برندهای معروف مانند فیسبوک، دیزنی، گوگل، کوکاکولا، پپسی، ایسوز و غیره از این نوع طراحی لوگو هستند. عنصر فونت، افکت و رنگ در این نوع طراحی لوگو بسیار مهم هستند. فونت انتخاب شده باید با توجه به نوع مخاطب و هدف نهایی شرکت تعریف شود. اگر فونت انتخاب دیزنی فانتزی است بخاطر مخاطب این برند می باشد و به همین ترتیب نیز فونت گوگل یا فیسبوک یا اسوز رسمی تر و جدی تر و کلاسیک تر هستند.
  text-logo-mcseo
  text-logo-mcgraphic
  طراحی لوگو حرف نماد یا لترمارک

  نوع دیگری از طراحی لوگو نوشتاری نیز مطرح است به نام طراحی لوگوی لترمارک یا حرف نماد که در آن حرف اول نام شرکت با یک نماد ترکیب شده و طراحی لوگوی برندهای معروفی مانند الجی، اچ پی، وردپرس و غیره از این نوع طراحی لوگو می باشند.
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فارسی

  در زبان فارسی نیز با توجه به ظرفیت های بالای گرافیکی زبان فارسی مانند فونت های نستعلیق، شکسته و غیره می توان طراحی لوگوی زیبایی را برای شرکت یا سازمان خود انتخاب کنید. طراحی لوگوی مربوط به شبکه های دو و سه صدا و سیمای کشور عزیزمان نیز از نمونه های موفق طراحی لوگو به زبان فارسی محسوب می شوند.
  امسی گرافیک لوگو طاها
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.
  امسی گرافیک لوگو طاها
  طراحی لوگو با اسم

  طراحی لوگو با اسم افراد نیز یکی دیگر از زمینه های محبوب طراحی لوگو می باشد. بسیاری از افراد از اسم برای نام گذاری شرکت سازمان یا موسسه و یا کب و کار خود استفاده می کنند. عنوان بسیاری از سالن ها، رستوران ها، آتلیه ها، و حتی مراکز تجاری بازرگانی از اسم های فارسی اتخاذ شده است. با یک طراحیل وگوی اسمی زیبا می تواند نام شرکت خود را برند کنید.