محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

سامانه کالا

شروع موضوع توسط mohii ‏14/9/16 در انجمن اخبار و بررسی

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏14/9/16
  ارسال ها:
  2
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  مرد
  از آنجا که در کشور تلاش چشم گیری برای ایجاد بسترهای مناسب برای شفاف سازی معاملات (از جمله فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.به صورت یکپارچه در وزارت نفت) با هدف ارتقای تولیدات داخلی تعریف واجرایی شده است، مدیریت سامانه نقشه جامع صنعت بر آن شدند تا از مهمترین مزایای سامانه کالا یعنی برقراری ارتباط بین تولیدکنندگان و تامین کنندگان با متقاضیان کالا در جهت رونق کسب و کار به نحو مناسب بهره بگیرند. تمام کالا و تجهیزات موجود در سامانه کالا کد گذاری میشود( با توجه به استاندارد ایران کد )که این امر باعث میشود که در تمام معاملات قابل مشاهده و رصد باشند. بر اساس هدف سامانه کالا حجم تنوع اجناس و کالاها درانبارها کاهش خواهد یافت. تامین کالا در کمترین زمان و کاهش هزینه های موجود از مزایای استفاده ازسامانه کالا می باشد.

  با فراگیر شده سامانه کالا در سطح کشور، استانداردسازي اقلام ساخت داخل از نظر كيفيت و ايمني صورت می پذیرد که از عوامل مهم توسعه اقتصادي و تكنولوژي كشور محسوب می شود. در سطح منطقه نيز با توجه به حجم عظيم تقاضای اقلام صنعت نفت مي‌تواند از دید ملی موجب ارتقای سطح علمي و تكنولوژيكي و رشد چشمگير كسب و كار شود.

  با توجه به محدوديتهاي ايجاد شده در صنعت و کاهش شدید واردات تجهیزات و اقلام یدکی در سالهای اخیر، توليد آنها در داخل كشور توسعه يافته و سازندگان ايراني توانسته‌اند تعداد زيادي از قطعات و تجهيزات را به روشهاي مختلف توليد کنند. این فرآیند با بکار گیری روشهای استاندارد شده ارزیابی آنها برای اطمینان از کیفیت و توانایی این شرکتها تکمیل خواهد شد.
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.