محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

رازهای پنهان سئو

شروع موضوع توسط moradi777 ‏24/9/16 در انجمن فناوری

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏20/4/16
  ارسال ها:
  2
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  مرد
  وب سایت:
  رازهای پنهان سئو
  در هر فعالیتی برخی از مباحث وجود دارد که در نگاه اول و در بررسی اولیه دیده نمی شود و این در حالی است در نظر گرفتن آن موارد سبب پیشرفت چشم گیری در فعالیت مورد نظر می گردد در مبحث فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. (فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ) نیز جزئیات مختلفی وجود دارد که در نگاه اول بررسی نمی شود و از این رو به آن رازهای پنهان فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. گفته می شود.

  در ذیل به برخی از رازهای پنهان فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. (فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.) اشاره می نماییم :


  1)طراحی و Responsive نمودن قالب سایت ها برای موبایل ، تبلت و … یکی از بزرگترین مواردی است که می بایست در فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. سال 2016 به آن بسیار توجه نمود به گونه ای که به جرات می توان بیان نمود که یکی از رازهای پنهان سئو در سال 2016 رعایت نمودن طراحی responsive در سایت ها می باشد .
  2) محتوی و مهندسی محتوی به نحو مطلوب دومین موردی است که در رازهای پنهان فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. در سال 2016 مطرح شد ، ایجاد نمودن محتوی مطلوب به قدری مهم تلقی می گردد که در صورت رعایت ننمودن آن نه تنها نمی توان شاهد افزایش رتبه بود بلکه افت رتبه را نیز همراه دارد بنابراین رعایت نمودن مواردی نظیر ایجاد محتوی کاربر پسند نه موتور جستجو پسند از جمله مهم ترین موردی است که هزاران جزئیات را در خود نهفته است .

  3) در انتخاب مخاطب می بایست به صورت کاملا" دقیق اقدام نمایید در صورتیکه هدف مخاطب خود را با کلمات کلیدی که انتخاب می نمایید علاوه بر پیشرفت روز افزون در فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. سایت خود شاهد فروش بیشتر در محصولات و خدمات خود خواهید بود .
  4) مشخص نمودن موقعیت جغرافیایی سایت به دلیل معرفی سایت و کاربران نقش بسزایی در فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. سایت دارد بنابراین در مشخص نمودن موقعیت جغرافیایی سایت می بایست از ابزارهای مختلفی استفاده نمود تا بتوان موقعیت سایت و کاربران آن را به موترو جستجو گزارش نمود.
  5) موردی که بیش از پیش در رازهای پنهان فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. در سال 2016 مطرح گردید معرفی سایت ها در سطح اینترنت می باشد هر سایت می بایست در تمام فضای مجازی مطرح شده باشد و در هر قسمت از اینترنت به صورت کامل مطرح گردیده باشد .

  6) دقت در استفاده از کلمات کلیدی امر مهمی تلقی می گردد به گونه ای که استفاده از کلمات نامربوط می تواند به شدت افت رتبه زیادی را برای سایت همراه داشته باشد بنابراین در انتخاب کلمات کلیدی می بایست بسیار توجه نمود .

  لازم به ذکر است که از سه ماه گذشته مبحث PageRank گوگل به حالت تعلیق درآمده و می توان به جرات بیان نمود که دارا بودن رتبه مطلوب در گوگل و الکسا به تنهایی معیار و ملاک فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. نمی باشد و تنها 10 درصد سایت مورد نظر را در زمینه فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. مطلوب می نماید .