محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

همه چیز درباره بازی پر سر وصدای Clash of Clans

شروع موضوع توسط maryam.roya ‏2/10/16 در انجمن برنامه و بازی

?

هنوزم پر طرفدار بازی هست؟

 1. بله

  0 رای
  0.0%
 2. خیر

  0 رای
  0.0%
اجازه دادن چند رای داده شده است.
 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏28/9/16
  ارسال ها:
  2
  تشکر شده:
  1
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  زن
  ابتدا یه توضیح کلی در مورد داستان بازیClash of Clans در سایت ما"" فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.بخوانید:

  در این بازی شما رهبری قبیله‌ای کوچک را به عهده می‌گیرید. در این بازی چهار عنصر بسیار مهم وجود دارند: طلا، اکسیر، اکسیر سیاه و الماس. اکسیر ماده‌ای به رنگ بنفش (صورتی) است که توسط دستگاه‌های سازنده اکسیر تولید می‌شود و نقش بسیار مهمی در پیش‌رفت قبیله شما دارد. برای ساخت یا ارتقای هجده نوع سرباز یا برای ارتقاء دادن ساختمان‌های مربوط به ارتش نیاز به مقادیر گوناگونی از اکسیر خواهید داشت. در آغاز بازی شما دو دستگاه سازنده اکسیر دریافت می‌کنید که به صورت خودکار برای شما اکسیر تولید می‌کنند و این اکسیر در بخشی به نام مخزن اکسیر نگه‌داری می‌شود. در ادامه با پیشرفت دهکده می‌توانید دستگاه‌های سازنده اکسیر را پیشرفته کنید و به شمار تولید آن‌ها اضافه کنید. سربازان شما در سربازخانه و به‌وسیله اکسیر ساخته می‌شوند. در بازی طلسم‌هایی نیز وجود دارد که در کارخانه طلسم‌سازی ساخته می‌شوند. از طلا نیز بیشتر برای ساخت و ارتقای وسایل دفاعی، دیوارها و ساختمان اصلی استفاده می‌شود.

  همچنین شما می‌توانید با حمله به دیگر قبایل و غارت دهکدهه آن‌ها هم پیشرفت کنید و هم طلا و اکسیر زیادی به دست بیاورید. طلا نیز توسط دستگاه سازنده طلا به دست می‌آید که در ابتدای بازی دو عدد از آنها را در اختیار خواهید داشت.

  اکسیر سیاه (نفت) ماده‌ای کم‌یاب و ارزشمند است که از آن برای ساخت و ارتقای سربازانی که توسط اکسیر سیاه در سربازخانه سیاه ساخته می‌شوند، ساخت و ارتقای قهرمانان یعنی پادشاه بربرها و ملکه کمان‌دار و محافظ بزرگ و همچنین شارژ کردن برج جهنمی و کمان ایکس استفاده می‌شود.

  الماس‌ها نیز رنگ سبزی دارند و برای افزودن کارگر و سرعت بخشیدن به ارتقادادن‌ها استفاده می‌شود. الماس را با پول واقعی می‌توان خرید.

  همچنین عوامل طبیعی نیز در این بازی وجود دارند که بعضی اوقات با از بین بردن آن‌ها الماس دریافت می‌کنید؛ و جعبه‌ای نیز به نام جعبه الماس وجود دارد که با از بین بردن آن تعداد ۲۵ الماس در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


  ساختمان های بازی به صورت زیر می باشد:

  ساختمان‌های اصلی
  ردیف نام فارسی نام انگلیسی حداکثر تعداد حداکثر سطح
  ۱ تالار شهر Town Hall ۱ ۱۱
  ۲ کلبه سازنده Builder's Hut ۵ ۱
  ۳ قلعه قبیله Clan Castle ۱ ۶
  منابع
  ردیف نام فارسی نام انگلیسی حداکثر تعداد حداکثر سطح
  ۱ معدن طلا Gold Mine ۷ ۱۲
  ۲ انبار طلا Gold Storage ۴ ۱۲
  ۳ اکسیر ساز Elixir collector ۷ ۱۲
  ۴ انبار اکسیر Elixir Storage ۴ ۱۲
  نیروها
  ردیف نام فارسی نام انگلیسی فضای خانه سازی حداکثر سطح
  ۱ بربر Barbarian ۱ ۷
  ۲ کماندار Archer ۱ ۷
  ۳ غول Giant ۵ ۸
  ۴ جن Goblin ۱ ۷
  ۵ دیوار شکن Wall Breaker ۲ ۶
  ۶ بالون Balloon ۵ ۷
  ۷ جادوگر Wizard ۴ ۶
  ۸ شفا دهنده Healer ۱۴ ۴
  ۹ اژدها Dragon ۲۰ ۵
  ۱۰ P.E.K.K.A P.E.K.K.A ۲۵ ۵
  ۱۱ بچه اژدها Baby Dragon ۱۰ ۴
  ۱۲ معدنچی Miner ۵ ۴
  نیروهای پادگان سیاه
  ردیف نام فارسی نام انگلیسی فضای خانه سازی حداکثر سطح
  ۱ خرفتسر Minion ۲ ۷
  ۲ گراز سوار Hog Rider ۵ ۶
  ۳ والکیری Valkyrie ۸ ۵
  ۴ غول سنگی Golem ۳۰ ۵
  ۵ ساحره Witch ۱۲ ۳
  ۶ لاوا هوند Lava Hound ۳۰ ۴
  ۷ له کننده Bowler ۶ ۳
  طلسم ها
  ردیف نام فارسی نام انگلیسی فضای خانه سازی حداکثر سطح
  ۱ طلسم رعد و برق Lightning Spell ۲ ۷
  ۲ طلسم شفا بخش Healing Spell ۲ ۶
  ۳ طلسم خشم Raga Spell ۲ ۵
  ۴ طلسم پرش Jump Spell ۲ ۳
  ۵ طلسم یخزدگی Freeze Spell ۲ ۵
  ۶ طلسم شبیه سازی Clone Spell ۴ ۴
  طلسم های کارخانه طلسم سیاه
  ردیف نام فارسی نام انگلیسی فضای خانه سازی حداکثر سطح
  ۱ طلسم سمی Poison Spell ۱ ۴
  ۲ طلسم زلزله Earthquake Spell ۱ ۴
  ۳ طلسم شتاب Haste Spell ۱ ۴
  ۴ طلسم اسکلت Skeleton Spell ۱ ۴
  نیروها در بازی در گروه‌های مختلف دسته‌بندی شده‌اند
  در بازی Clash of Clans شما می‌توانید تا ۵ گروه از نیروهای مختلف را برای جنگیدن به کار گیرید. این گروه‌ها عبارت است از:

  نیروهای ردیف اول (فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. و فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.)

  نیروهای ردیف دوم (فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. و فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.)

  نیروهای ردیف سوم (فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. و فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.)

  نیروهای اکسیر سیاه (فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.، گولم، ساحره و لاواهاوند)

  • هیروها ( فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.و کویین)
  • [​IMG]
  • پس از دانلود بازی و راه اندازی آن، بازی شما را مستقیما به دهکده ی مبدا راهنمایی خواهد کرد و یک آموزش کوتاه مدت آغاز خواهد شد. با دقت به راهنمایی های بازی توجه کنید.
  • منابع

   اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که به منابع قبیله آشنا شوید. این منابع به شما این اجازه را خواهند داد تا کارهای پایه و اساسی بازی را انجام دهید. این منابع در زیر نشان داده شده اند.

  • [​IMG]
  • نوار زرد رنگ در گوشه سمت راست بالا طلا است. طلا برای ساخت ساختمان ها، سازه های دفاعی و به روزرسانی ساختمان ها به کار می رود.

   نوار بنفش در زیر نوار زرد اندازه گیرنده اکسیر است. اکسیر برای ساخت ساختمان ها، ایجاد واحدهای نظامی و ارتقاء ساختمان ها به کار می رود.نوار سبز تعداد سنگ های قیمیتی در اختیار شما را نشان می دهد.

   Gem ها مهم ترین منابع مورد اختیار شما در بازی هستند که برای سرعت بخشیدن به ساخت و ساز و یا معامله مستقیم طلا و اکسیر مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شما الماس هایی برای سرعت بخشیدن به ساخت و ساز نداشتته باشید باید مدت زیادی را برای حرکت بعدی را انتظار بکشید( برای خرید الماس ها (gem) و سرعت بخشیدن به اعمال بازی می توانید با شماره های سایت تماس بگیرید.

   اندازه گیرنده میزان ساخت و ساز در وسط بالای صفحه میزان ساخت و ساز های شما را نشان می دهد و این که چه مقدار دیگر شما مجاز به ساختن هستید. هر سازنده تنها در یک زمان می تواند یک پروژه را بسازد . ساختن کلبه ها تنها با استفادده از Gem ها امکان پذیر است.

   سپر متر به شما نشان می دهد که شما تا زمانی که شهرتان به حمله توسط بازیگران متخاصم چند نفره آسیب پذیر است زمان دارید. سپرها با استفاده از Gem ها یا الماس ها خریداری می شوند.

   نوار گوشه بالا سمت چپ سطح فعلی شما را نشان می دهد. هر چه بیش تر بسازید و مبارزه کنید سطح شما بالاتر می رود. شما علیه کسانی که به طور چند نفره و در یک سطح با شما قرار دارند مبارزه می کنید.

   شمارنده جایزه که زیر سطح شما قرار گرفته است نشان می دهد که چه مقدار غنائم توسط شما در طول بازی های چند نفره جمع آوری شده است.

   فلشی که در تصویر زیر نشان داده شده است منوی دستاوردها را نشان می د هد. وقتی به این آیکون ضربه می زنید فهرستی از دستاوردهای ممکن ذکر می شوند. با به دست آوردن دستاوردها، الماس هم به دست می آورید.

  • [​IMG]  • مدیریت شهر

   سازه های ساختمانی- همان طور که در بالا ذکر شد سازندگان به شما اجازه می دهند تا سازه ها را بسازید. این قسمت مهم ترین عملکرد بازی است. با استفاده از ضربه زدن به آیکون shop در گوشه پایین سمت راست صفحه منوی shop باز خواهد شد. که در تصویر زیر نشان داده شده است.

  • [​IMG]

  • گردآورنده منابع- اکسیر توسط ساختن جمع آوری کننده های اکسیر به دست می آید. طلا با ساختن معادن طلا به دست می آید. هر دو سازه به صورت دوره ای منابع مربوط به خود را تولید می کنند و برای جمع اوری باید به روی آن ها ضربه زد.

   ذخیره سازی منابع- منابعی که توسط جمع آوری کننده های منابع افزوده شده اند باید ذخیره شوند. اگر سازه های ذخیره گاه طلا و اکسیر نسازید قادر به پس انداز کافی برای ساختن سازه های گرانتر نخواهید بود.

   سازه های ارتش- پادگان ها به شما اجازه ساخت واحدهای نظامی را می دهند. اردوگاه ارتش به عنوان یک منطقه عملیاتی برای سربازانی که شما جذب می کنید عمل می کند. آزمایشگاه اجازه تحقیق را به شما می دهد.

   سازه های دفاعی- سازه های دفاعی برا آماده ساختن دهکده ی شما برای حملات چند نفره دشمن به کار می روند. ساختن توپ ها، برج های تیراندازی با کمان، دیوارها و سایر سازه های دفاعی سازه های کلیدی برای دفاع در برابر حمله دشمن هستند. همانند بازی های برج های دفاعی برای مطمئن بودن از کارایی آن ها مطمئن شوید که آن ها را در جای مناسب قرار داده است. در زیر تصویری از منوی سازه های دفاعی نشان داده شده است.

  • [​IMG]
  • موانع- فضای در دسترس برای ساخت و ساز در دهکده توسط موانعی که در اطراف نقشه پراکنده شده اند محدود شده است. این موانع—درختان، سنگ ها، ویرانه ها و …—با ضربه زدن بر روی آن ها و صرف مقداری طلا یا اکسیر حذف می شوند. این کار به شما اجازه گسترش دهکده را خواهد داد.

   به روزرسانی- با ضربه زدن بر روی ساختمان های موجود گزینه به روزرسانی آن ها در عوض طلا یا اکسیر فراهم خواهد شد. این کار را حتما انجام دهید چون سازه ها در سطوح پایین خیلی کارآمد نیستند.

   مبارزه:

   حمله- با ضربه زدن به آیکون حمله در گوشه پایین سمت چپ صفحه منویی را که در زیر مشاهده خواهید کرد خواهد آورد.

  • [​IMG]


   بازیکن منفرد- نقشه سمت چپ برای حالت بازیکن منفرد جنگ قبیله ها است. هر گره بر روی نقشه یک روستای اجنه برای تخریب توسط شما است. سربازانی که شما در پادگان تربیت میکنید می توانند در برابر اجنه مستقر شوند. از بین بردن یک روستای اجنه به شما طلا و اکسیر می دهد. جنگ های تک نفره سپر روستای شما را حذف نمی کند. در زیر تصویر زمانی را که حمله می کنید نشان می دهد.

  • [​IMG]
  • نکات:

   هوشمندانه بسازید- وقتی دهکده را می سازید مطمئن شوید که سازه ها به هم نزدیک اند. اگر دهکده شما فشرده باشد این بدان معنی است که برج شما قادر خواهد بود که ساختمان های بیشتری را حفظ کند.

   از خود دفاع کنید- در تمامی مواقع یک ارتش را برای دفاع از دهکده مستقر داشته باشید.

   آزمایش کنید- از تنظیم مجدد دهکده خود نهراسید. بعد از این که یک سازه را ساختید می توانید در سراسر نقشه بدون جریمه حرکت کنید.

   روند تغییرات سربازها و اسپل spell ها در بازی کلش آف کلنز clash of clans پس از آپدیت در زیر به صورت تصویری روند تغییرات سربازها در کلش آف کلنز فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. بعد از آپدیت به صورت تصویری مشاهده مینمایید. در این پست روند تغییرات Goblin و Archer و Barbarian فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.رائه شده است :

  • [​IMG][​IMG]
  • در زیر میتوانید سربازهای سری دوم آپدیت سربازخانه فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. Barracks را در مراحل مختلف آپدیت ببینید فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.

  • [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  • در زیر سربازهای سری سوم آپدیت را مشاهده میکنید که عبارتند از healer و Dragon و P.Eفقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.K.K.A :

  • [​IMG][​IMG][​IMG]

  • فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. Valkyrie • Golem • Witch

  • [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

   میرسیم به قهرمانان یا heroes در بازی clash of clans کلش آف کلنز که عبارتند از پادشاه بربری و ملکه تیر انداز Barbarian King فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. Archer Queen :


  • [​IMG][​IMG]

  • نوبتی هم باشد نوبت spell ها یا جادوهاییست که در طول حمله میتوانید از آنها بهره بگیریدفقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. هر کدام از این spell ها با هر مرحله آپدیت کردن سازه ی Spell Factory فعال میشوند :

   [​IMG]

  • هر کدام از این spell ها مزایایی دارند فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. خیلی خلاصه در زیر توضیح میدهیم :  • spellآذرخش Lightning spell :

  • [​IMG]
  • این فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. وظیفه تخریب دارد . یعنی در هرجایی که انداخته شود بیشترین تخریب را ایجاد میکند و در شعاع ۳٫۵ کاشی در بازی را خراب میکند . به اینصورت که آذرخشهایی از آسمان باعث این تخریبها میشود.
  • spell جان دهنده Healing spell :
  • [​IMG]
  • این اسپل در هر جایی که انداخته شود یک حلقه ایجاد میکند و در آن حلقه ، سربازهای شما را جان میبخشد و باعث پر شدن خط عمر آنها میشود.
  • اسپل Rage Spell :[​IMG]


  • این اسپل در هر جایی انداخته شود یک حلقه بنفش ایجاد میکند که در داخل آن سرعت و میزان و شدت حمله و تخریب سربازان شما در آن حلقه را بیشتر میکند. بنابراین این اسپل میتواند برای سربازهایی مثل اژدها Dragon نیز فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. P.E.K.K.A که قدرت تخریب بالایی دارند بسیار مفید و به صرفه باشد.

  • اسپل پرش یا Jump Spell :

  • [​IMG]
  • این اسپل به شما امکان میدهد تا سربازهای شما به جای تخریب دیوارها برای ورود به دهکده حریف از روی دیوارها بپرند. اگر این اسپل را به لول ۲ آپدیت کنید میزان ماندگاری این اسپل پرش دو برابر خواهد شد.

   این اسپل برای hero ها نیز عمل میکند. همیشه سعی کنید از این اسپل در نزدیکی دیوارها استفاده کنید.
  • [​IMG]


   Gold: یکی از ارکان اصلی بازی طلا است. برای ساخت ساختمان های دفاعی، دیوار دور دهکده و ساخت تولید کننده اکسیر شما نیازمند طلا هستید. برای بدست آوردن طلا میتوانید معدن طلا بسازید و آن را ارتقا دهید یا نیرو بسازید و دهکده دیگران را غارت کنید.

  • Elexir:یکی دیگر از عناصر بازی اکسیر نام دارد. به کمک اکسیر میتوانید نیروهای خود را تقویت کرده، نیروی جدید بسازید و بسیاری از ساختمان های خود را ارتقا دهید. اکسیر از طریق غارت و ساختمان تولید کننده اکسیر جمع آوری میشود.
   Dark Elexir: اکسیر سیاه تنها در جهت ساخت نیرو های افسانه ای و ارتقا قدرت آن ها استفاده میشود. به کمک اکسیر سیاه میتوانید نیرو های بسیار قدرتمندی بسازید. البته جمع آوری این عنصر بسیار سخت است. این عنصر از طریق غارت و دریل های مخصوص جمع آوری اکسیر سیاه به دست می آیند.

  • Barbarian: از جمله نیرو های هجومی که با شمشیر حمله میکند و باید به هدف کاملا نزدیک باشد.

  • Archer: کماندار ها میتوانند از راه دور هدف را تیر باران کنند.

  • Giant: غول ها فقط ساختمان های دفاعی را هدف قرار میدهند.

  • Goblin: گوبلین ها سارقان بازی هستند. آن ها فقط به دنبال طلا و اکسیر میگردند.

  • Baloon: بالون ها در آسمان حرکت میکنند و از بالا روی اهداف بمب می اندازند.

  • Wizard: جادوگر ها دارای صاعقه ای قوی هستند که خیلی سریع ساختمان ها را از بین میبرد.

  • Dragon: اژدها جز قوی ترین نیروها است. آن ها پرواز میکنند و اهداف را با آتش از بین میبرند.

  • P.E.K.K.A: پکا یک نیروی فوق قوی است که به سختی از پا در می آید و با سرعت بالایی ساختمان ها را تخریب میکند.

  • Hog rider: هدف خوک سواران فقط ساختمان های دفاعی است. آنها از روی دیوار میپرند و اهداف خود را سرنگون میکنند.

   Golem: این موجودات از سنگ ساخته شده اند. سرعت بسیار پایینی دارند ولی به سختی از بین میروند.

  • امیدواریم با آموزش این بازی در سایت ما نهایت لذت رو برده باشید، برای اطلاع از مطالب بیشتر در کانال تلگرامی ما فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.:فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.عضو شوید
   
  @ tara @ از این پست تشکر کرده است.