محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

شارژ کارتریج

شروع موضوع توسط dexter_sh ‏21/12/16 در انجمن سخت افزار

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏29/11/16
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  زن
  شارژ کارتریج : مردم کارتریج های خود را به شارژی کاران میدهند تا کارتریج مصرف کنندگان شارژ کنند بعضی از شارژی کاران کارتریج به خوبی کارتریج را شارژ نمیکنند و بعد از مدت کوتاهی دوباره تونر آن تمام میشود و مصرف کننده مجبور است که دوباره کارتریج خود را شارژ کند در بعضی مواقع شارژی کار کاره خود را به خوبی انجام میدهد ولی بستگی به نوع استفاده ی مصرف کننده نیز دارد که چقدر از تونر کارتریج نیز استفاده میکند و بستگی به نوع فونت نیز دارد هرچه فونت نیز بزرگتر باشد کار تونر بیشتری استفاده میشود و کار مصرف کننده نیز مجبور است به طور مداوم کارتریج خود را شارژ کنند.
  مصرف کنندگانی که کاره زیادی با پرینتر خود دارند و از فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. خود زیاد کار میکشند باید فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. خود را به کسی بدهند که آن را به خوبی فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. کنند زیرا در این کار هستند شارژی کارانی که در فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. کم می ریزند تا مصرف کننده مجبور باشد تا به طور مداوم کارتریج خود را برای شارژ بیاورند.
  در شارژ کارتریج نوع تونر نیز بسیار مهم است زیرا ممکن است مصرف کننده آن کیفیتی که مورد علاقه اش است به خوبی در کاغذ مشخص نباشد.شارژ فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ممکن است به جز تمام شدن تونر به مشکلاته دیگری نیز بخورد مانند خرابیه درام خرابیه مگنت خرابیه فوم و... ممکن است که به جز شارژ کارتریج نیز شارژی کار مجبور باشد قطعاتی عوض کند.این عوض کردن قطعات نیز بر روی بالا بردن کیفیت چاپ نیز تاثیر میگذارد.
  شارژ هر کارتریج لیزری معمولا حدود بیست دقیقه نیز طول میکشد اگر شما جزو افرادی هستید که مجبور به شارژ کارتریج هستید کارتریج خود را به دست کسی بسپارید که به آن اعتماد دارید.