محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

کارتریج ها چند دسته اند؟

شروع موضوع توسط dexter_sh ‏25/12/16 در انجمن سخت افزار

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏29/11/16
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  زن
  کارتریج ها چند دسته اند؟ : فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. معمولا به دو دسته نیز تقسیم میشوند دسته ی اول فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. دسته دوم فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. هستند که مصرف کنند گان نیز از آن ها نیز استفاده میکنند.

  کارتریج های لیزری نیز همانند کارتریج های جوهر افشان یک کار را انجام میدهند ولی چند تفاوت نیز دارند.فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. های لیزری هم از نظر سرعت و هم از نظر کیفیت نیز بالاتر از کارتریج های جوهر افشان هستند.معمولا کارتریج و پرینتر های لیزری نیز بیشتر برای شرکت ها نیز استفاده میشود اگر شما به عنوان مصرف کننده ی کارتریج و پرینتر کاره زیادی با فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. نیز دارید باید یک پرینتر لیزری نیز استفاده کنید تا هم از نظر طول عمر و هم از نظر کیفیت نیز برتری داشته باشد.

  پرینترها و فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. نیز معمولا برای مصارف خانگی و برای چاپ عکس با کیفیت بالا نیز انتخاب میشوند زیرا مهندسی و ساختار این نوع پرینتر ها معمولا با کیفیت چاپ بالای عکاسی نیز ساخته شده است. پرینتر های جوهر افشان معمولا برای ادارات و شرکت های بزرگ نیز نیز توصیه نمیشوند زیرا مصرف کننده نیز باید برای هر بار شارژ کارتریج جوهر افشان نیز کلی هزینه کند.اگر شما میخواهید کیفیت چاپ عکسی بالاتر داشته باشید باید پرینتر جوهر افشان نیز استفاده کنید تا به راحتی بتوانید عکس خود را چاپ کنید.

  شارژ فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. و جوهرافشان نیز با هم فرق میکنند در کارتریج های جوهر افشان برای شارژ کارتریج از جوهر نیز استفاده میشود و معمولا برای پر کردن آن نیز از سرنگ استفاده میشود و معمولا راحت تر از شارژ کردن کارتریج لیزری می باشد شارژ کارتریج لیزری با استفاده از پودری به نام تونر نیز استفاده میشود.و شارژ کارتریج لیزری سخت تر می باشد.کارتریج های جوهر افشان معمولا بعد از استفاده نکردن از آن بعد از مدتی جوهر کارتریج نیز خشک میشود به همین خاطر نیز باید هر چند وقت یک بار نیز با پرینتر جوهر افشان نیز یک پرینت گرفته شود تا مجبور نشوید هزینه ای اضافی برای پر کردن کارتریج خود بپردازید.