متن آهنگ "یکی هست" از مرتضی پاشایی

شروع موضوع توسط Mohammad ‏19/2/11 در انجمن لیریک Lyric

1. آفلاین

Mohammad مدیریت کل سایت عضو کادر مدیریت مدیر کل

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    دانشجو
    وب سایت:
    [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]یکی هست، تو قلبم، که هر شب واسه اون می نویسمو اون خوابه [/FONT]​
    [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]نمی خوام بدونه واسه اونه که قلب من اینهمه بی تابه[/FONT]​
    [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]یه کاغذ، یه خودکار، دوباره شده همدم این دل دیوونه [/FONT]​
    [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]یه نامه، که خیسه پر از اشکه و کسی بازم اونو نمی خونه [/FONT]​
    [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]یه روز همین جا توی اتاقم یکدفعهگفت، داره میره [/FONT]​
    [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]چیزی نگفتم آخه نخواستم دلشو غصه بگیره [/FONT]​
    [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]گریه می کردم درو که می بست، می دونستم که می میمرم [/FONT]​
    [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اون عزیزم بود، نمی تونستم جلوی راهشو بگیرم [/FONT]​
    [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]می ترسم یه روزی برسه که اونو نبینم، بمیرم تنها [/FONT]​
    [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]خدایا کمک کن نمی خوام بدونه دارم جون می کنم اینجا[/FONT]​
    [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]سکوته اتاقو داره میشکنه تیک تاک ساعته رو دیوار[/FONT]​
    [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دوباره نمی خواد بشه باور من که دیگه نمی یاد انگار[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif][​IMG][/FONT]​

یک شخص از این تشکر کرد.