محل تبلیغات شما سرور ایران

1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

مهر تایید نظام پزشکی بر تخلف پزشک جعلی + مدارک

شروع موضوع توسط تندرست نیوز ‏3/9/17 در انجمن رشته پزشکی

1. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    3
    وب سایت:
    در پی انتشار تصاویر مربوط به پروانه دو پزشک با شماره نظام پزشکی یکسان، تخلف یکی از این پزشکان توسط مقام مسئول سازمان نظام پزشکی تایید شد.
    به گزارش خبرنگار تندرست نیوز، چندی پیش تصویر دو پروانه مطب در رسانه‌ها دست به دست شد که یکی متعلق به آقای احمد مرادی و دیگری متعلق به (م. ن‌م) با یک شماره نظام پزشکی بود.
    طی تماس تلفنی با دکتر احمد مرادی، ماجرا را جویا شدیم. این پزشک با اشاره به اینکه پروانه طبابت خود را به شماره 19486 قبل از سال 1360 گرفته است، گفت: فردی با سن کمتر از سی سال، به علت تشابه اسمی که با من دارد، از شماره نظام پزشکی بنده استفاده کرده و در منطقه‌ای در بالای شهر مشغول طبابت است.
    وی ادامه داد: شماره نظام پزشکی فردی که با این سن قرار است پروانه مطب دریافت کند، باید 6 رقمی و بالای 120 هزار باشد. این نشانه به حدی پیش پا افتاده است که هر بازرسی به مطب این شخص مراجعه کند متوجه تخلف خواهد شد.
    این متخصص زیبایی بیان کرد: اطلاعات زیادی در خصوص این‌که این فرد از چه زمانی اقدام به سوءاستفاده از شماره نظام پزشکی‌ من کرده است، ندارم. مهم این است که نمی‌دانیم این فرد به سیستم نظام پزشکی وارد شده و از طریق نظام پزشکی پروانه دریافت کرده یا همه مدارک خود را جعل کرده است و با همکاری یک تیم تخصصی و حرفه‌ای توانسته چنین کاری را انجام دهد و این اتفاق از دید بازرسان مخفی مانده است.
    مرادی با اشاره به اینکه بازرسان وزارت بهداشت ماهی یک‌بار به مطب وی سر می‌زنند، افزود: من سال ۱۳۵۱ وارد دانشگاه شیراز شدم و ۸ سال پزشکی عمومی خوانده و ۴ سال تخصص طب و پوست را گذراندم و از زمانی که فعالیتم را آغاز کرده‌ام، بازرسی‌ها از سوی وزارت بهداشت مرتب انجام می‌شود. این به نظرم خیلی عالی است اما نمی‌دانم چگونه فردی با شماره نظام‌ پزشکی‌ام در تهران مطبی راه‌اندازی کرده و آن وقت این موضوع از چشم همه به ویژه بازرسان وزارت بهداشت دورمانده است؟!
    به گفته وی این فرد بسیار سری کار می‌کند و هر بیماری را ویزیت نمی‌کند بلکه پس از تماس تلفنی افرادی که برای او کار می‌کنند؛ مواردی را جداسازی و فقط همان‌ها ویزیت می‌شوند. او به هیچ‌وجه قبول نمی‌کند کسی را برای اولین بار ببیند. به این معنا که فرد باید در ابتدا توسط دوستان مورد اعتماد وی مورد مصاحبه قرار گیرد و اگر شرایط لازم را داشت با کدی که به او داده می‌شود؛ می‌تواند به مطب مراجعه کند.
    بازرسان سازمان نظام پزشکی وارد عمل می‌شوند
    محمد جهانگیری معاون نظارت و برنامه‌ریزی سازمان نظام پزشکی در گفت‌وگو با تندرست نیوز، تخلف (م. ن‌م) متولد 1372 را تایید کرد و گفت: به زودی تیمی از بازرسان سازمان نظام پزشکی به مطب وی مراجعه و با وی برخورد قانونی خواهند کرد.

فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.-http://tandorostnews.ir/