1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه
  2. مهمان عزیز، برای شرکت در ● نــظــرســنــجی مسـابـقـه مـوسـیـقـی بـهـاری ● اینجا کلیک کن، رای بده و 10 امتیاز بگیر!
    بستن اطلاعیه

جهانبخش: زندگی در برایتون را دوست دارم

شروع موضوع توسط M!LAD ‏9/3/19 در انجمن لیگهای اروپا

1. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    93
    حرفه:
    دانشجوی کارشناسی عمران

به گزارش سایت رسمی باشگاه برایتون، هافبک ایرانی برایتون که اولین بازی خود در سال ۲۰۱۹ برای این باشگاه را مقابل هادرزفیلد انجام داد، امیدوار است در بازی عصر امروز مقابل کریستال پالاس هم کمک حال تیمش باشد.

یک فوتبالیست همیشه به دنبال فرصتی برای بازی کردن در بازی‌های بزرگ است و این نوع بازی‌ها اهمیت بسیاری برای طرفداران دارند. پیش از این در چنین بازی‌هایی برای ایران و باشگاه‌های قبلی خودم بازی کرده‌ام و به همین خاطر می‌دانم شرایط چگونه خواهد بود و در صورت ارائه عملکردی خوب، چه ارزشی برای طرفداران خواهد داشت. پیروزی ارزش بالاتری دارد؛ همان گونه که در ماه دسامبر (مقابل کریستال پالاس) برنده شدیم و متأسفانه من آن بازی را به دلیل مصدومیت از دست دادم ولی واقعا ارزش آن برای طرفداران را حس کردم. آن‌ها در آن شب خیلی خوب بودند و بچه‌ها نمایشی بسیار خوب ارائه کردند. این بار در خارج از خانه با آن‌ها رو به رو می‌شویم ولی حضور در این مسابقات خوشایند است. انرژی ناشی از این بازی باعث می‌شود خوب کار کنید تا طرفداران را خوشحال کنید. در این مسابقات کل چیزی که اهمیت دارد، طرفداران هستند. اگر بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم، آن‌ها برای روزها و هفته‌های آینده خوشحال خواهند بود و من امیدوارم بتوانیم همین کار را برای آن‌ها انجام بدهیم.

جهانبخش که تابستان گذشته از آلکمار به برایتون نقل مکان کرد، در مورد سازگاری خود با زندگی در انگلیس افزود:

خیلی خوب است. من شش سال در هلند زندگی کردم و آب و هوای اینجا کاملا مشابه آنجا است. زندگی خوب است و شهر مردمانی دوست داشتنی دارد. هرگاه بیرون می‌روم، آن‌ها رفتار خوبی با من دارند. در ابتدا نیاز داشتم تا بیشتر محیط را بشناسم ولی با گذشت زمان، بیشتر حس می‌کنید که در خانه هستید. ما بازیکنان، نمایندگان این شهر و مردم آن هستیم. هر گاه خوب کار کنیم، اوضاع بهتر می‌شود و لذت بیشتری خواهیم برد. واقعا اینجا را دوست دارم و از سبک زندگی اینجا خوشم می‌آید.

جهانبخش همچنین از میل سایر ملی پوشان ایرانی برای بازی کردن در لیگ برتر انگلیس گفت و ابراز امیدواری کرد این امکان فراهم شود.

هر ورزشگاهی در این کشور جو فوق العاده‌ای دارد و این همان انتظاری است که قبل از آمدن به اینجا همیشه داشتم. بسیاری از هم تیمی‌های من در تیم ملی خواستار بازی کردن در اینجا هستند. اگر برخی از آن‌ها بتوانند به این خواسته برسند، نیازی به گفتن نیست که برای من خوب خواهد شد. عده کمی در چمپیونشیپ هستند ولی امیدوارم طی سالیان آینده، چند نفر دیگر در این لیگ (لیگ برتر) حاضر باشند.