1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

نرم افزار CRM و اطلاعات آن

شروع موضوع توسط llvllahya ‏11/3/19 در انجمن نرم افزار کاربردی

 1. داره خودمونی میشه!

  تاریخ عضویت:
  ‏31/7/17
  ارسال ها:
  60
  تشکر شده:
  15
  امتیاز دستاورد:
  8
  جنسیت:
  زن
  نرم افزار CRM را در واقع اینگونه میتوان بیان کرد ” ابزار مناسبی که مدیریت ارتباط با مشتری در کسب و کار را فراهم می کند و پیاده سازی و خودکارسازی در آن به سادگی قابل انجام می باشد “

  نرم افزار CRM و کاربرد آن
  مدیریت ارتباط با مشتری یا Crm یک استراتژی برای مدیریت روابط و تعاملات سازمان با مشتریان فعلی و بالقوه است. نرم افزار crm به شرکت ها کمک می کند تا به مشتریان متصل شوند، روند را ساده تر کرده و سودآوری را افزایش می دهد.

  وقتی مردم درباره نرم افزار CRM صحبت می کنند، معمولا آنها به یک سیستم CRM اشاره می کنند که ابزاری است برای مدیریت تماس، مدیریت فروش، بهره وری و غیره.

  وقتی مردم درباره نرم افزار CRM صحبت می کنند منظورشان چیست؟
  چرا نرم افزار CRM مهم است؟

  چگونه کارکردهای مختلف کسب و کار می تواند از CRM سود ببرد؟

  مزایای نرم افزار CRM چیست؟

  چرا باید از یک نرم افزار CRM مبتنی بر فضای ابری استفاده کنید؟

  در نرم افزار CRM سرمایه ای که در آن صرف شده باز خواهد گشت؟
  در نرم افزار CRM در واقع rol به طور متوسط 5.6 می باشد به عبارت دیگر تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است به ازای هر یک میلیون تومان در حوزه CRM که سرمایه گذاری در آن انجام شده است شما می توانید برای خود درآمد جدیدی به اندازه ی 5.6 میلیون تومان داشته باشید.

  نرم افزار CRM ساما سیستم
  نرم افزار CRM یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری که قصد معرفی آن را داریم نرم افزار CRMساما سیستم نام دارد.

  ویژگی های نرم افزار CRM :
  • پایگاه داده های متمرکز و مجزا برای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری:
  Crm همه ی اطلاعات مورد نیاز شما را ذخیره می کند. بنابراین شما نیازی برای جستجوی زیاد بین فایل های خود را ندارید زیرا می توانید با یک جستجوی همه ی چشم انداز و اطلاعات خود را پیدا کنید و هر چیزی که مورد احتیاج خودتان است به آن دسترسی داشته باشید.

  • خودکار سازی ورود داده ها :
  شما با در اختیار داشتن نرم افزار crm نیازی به ثبت کردن ایمیل، تماس ها و یا ملاقات های خود ندارید. به صورت اتوماتیک همه ی آن ها ایجاد می شود.این امر باعث می شود که در انجام کار ها و وظایف خود با سرعت بیشتری عمل کنید.

  • نگه داری ارتباط شما با چشم اندازها :
  کلیه اطلاعات مشتریان شما را از آغاز همکاری توسط نرم افزار سی آر ام ذخیره می شود و در زمان مورد نیاز قابل نمایش برای شما می باشد. همچنین همه اتفاقات ، صحبت ها، نظرات و … همراه شما در هر ملاقات با مشتریان خواهد بود.

  • پیگیری تمام تعاملات فروش :
  برای اینکه سرنخ ها فراموش نکنید می توانید از نرم افزار crm استفاده کنید.

  • اطلاع رسانی زمان تماس مجدد
  شما می توانید زمان تماس مجدد با چشم اندازها که فرارسیده یا هنوز زود می باشد را از طریق “نرم افزار crm” متوجه شوید. این کار باعث تاثیر مستقیمی برای شرایط سرنخ ها در فرآیند تبدیل فرصت و مشتری شود و فروش شما را چند برابر کند.

  • آسان تر شدن تعاملات موثر تیم شما :
  شما می توانید از طریق crm ارتباطات خود را با دیگر اعضای تیم برقرار کنید و نیز دیگران می توانند با اجازه دادن به شما سرنخ های فروش را تنها با یک کلیک جا به جا کنید و در تعملات آن ها شرکت کنید.

  • انجام پیش بینی های لازم توسط نرم افزار سی آر ام :
  شما بایستی معاملات خود را از طریق قیف فروش آپدیت کنید. نرم افزار crm مواظب همه چیز می تواند باشد و از طریق مرتب سازی، محاسبه کردن و ترسیم اطلاعات پیش بینی های لازم را برای شما فراهم می کند.

  • رشد crm با شرکت شما
  زمانیکه تعداد کارمندان و نمایندگان شما رو به افزایش باشد دیگر امکان پیگیری های دستی وجود ندارد. crm با شرکت شما بزرگ و رشد می کند و باعث می شود که به شرکت شما نظم و ارزش ببخشد.

  • نرم افزار Crm زمان را به شما برمی گرداند.
  وقتی زمانی را برای پیدا کردن سرنخ در ایمیل ها صرف نمی کنید یا حتی داده ها را به صورت دستی وارد نمی کنید برای فروش زمان بساری دارید که نرم افزار crm این امکان را برای شما ایجاد می کند.

  نرم افزار CRM نرم افزاری است که روی فرآیند های قبل از فروش مثل بازاریابی و ارتباط با مشتری متمرکز است.
  برای مثال نرم افزار CRM یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، تمام اطلاعات مشتری و تمام مکالماتی که شرکت و مشتری با هم داشته اند را ثبت می کند و گزارشی از آن ها در زمان های مختلف ارائه می دهد.

  محصولات

  نرم افزار حسابداری
  نرم افزار انبار
  نرم افزار خرید
  نرم افزار حقوق و دستمزد
  نرم افزار تولید
  نرم افزار فروش
  نرم افزار خزانه داری
  نرم افزار حسابداری صنعتی
  نرم افزار CRM
   
  آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏11/3/19