1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

مشاوره حقوقی | مشاوره حقوقی رایگان | مشاوره با وکیل دادگستری

شروع موضوع توسط rezvaneh29 ‏5/7/19 در انجمن حقوق

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏13/6/19
  ارسال ها:
  5
  تشکر شده:
  1
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  زن
  مشاوره حقوقی

  مشاوره حقوقی و دفاع یکی از حرفه های حساس و مهم است بنابراین داشتن وکیل نیاز ضروری هر شخص می باشد. مشاوره حقوقی رایگان به شما کمک میکند تا مشگلات حقوقی خود را در قالب دریافت مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری در موضوعات مختلف برطرف سازید. بنابراین اگر توانایی گرفتن وکیل را ندارید و می خواهید با اطلاع از قوانین خودتان پیگیری قضایی را شروع کنید، میتوانید از مشاوره حقوقی استفاده نمایید. دفتر وکالت فاطمه یعقوبی با مجربترین وکلا همواره آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما به صورت مشاوره تلفنی و حضوری می باشد.

  تجربه نشان داده است که در بسیاری از موارد عدم مداخله وکیل در دعاوی و مباشرت اشخاص بدون مشاور حقوقی نتایج جبران ناپذیری داشته است و پیچیدگیها و دشواری های حقوقی به حدی است که افراد به تنهایی قادر به پیگیری درست و صحیح نیستند، به همین دلیل پیشهاد میشود قبل از هر عمل حقوقی از مشاوره حقوقی استفاده نمایید.

  دفتر وکالت فاطمه یعقوبی به جهت رفاه هموطنان عزیز مشاوره تلفنی رایگان برای شما در نظر گرفته است که افراد با شرایطی بتوانند از خدمات ما استفاده نمایند هر چند که حضور مستقیم و ملاقات با وکیل در حوزه تخصصی و مشاوره با وکیل در روند پرونده تاثیر گذار خواهد بود.

  مشاور حقوقی کیست ؟

  مشاور حقوقی شخصی است که به همه مساِيل حقوقی و همه قوانین، آراء وحدت رویه دیوانعالی کشور و رویه دادگاهها و نظریات اساتید برجسته علم حقوق آشنا باشد و مشاور حقوقی باید در کمال خیر خواهی و صداقت و انصاف راهکار مناسبی به موکل ارائه نماید.

  چه کسانی به مشاوره حقوقی نیاز دارند ؟

  ۱ – صاحبان مشاغل برای نحوه دریافت و وصول مطالبات خود می توانند از مشاوره وکیل استفاده نمایند.

  ۲ – اشخاصی که قصد طرح دعوی با دفاع از دعوی را دارند.

  ۳ – اشخاصی که قصد فروش و انجام معاملات یا قصد تنظیم قرارداد و یا لایحه را دارند.

  ۴ – هر یک از زوجین که که قصد طلاق توافقی را دارند می توانند در رابطه با حقوق مالی زوجین و نحوه توافقات صحیح از مشاوره وکیل استفاده نمایند.

  ۵ – کسانی که در شرف ازدواج هستند برای آگاهی از شروط ضمن عقد و نحوه تنظیم آن از مشاوره وکیل استفاده نمایند.

  مشاوره حقوقی

  مزایای استفاده از مشاوره حقوقی حضوری چیست ؟

  ۱ – استفاده از نظرات و پیشنهادات وکیل در حوزه مورد نظر و اجتناب از طرح دعاوی توسط افراد ناآگاه

  ۲ – مشاوره حقوقی توسط وکلا و مشاورین متخصص انجام میشود.

  ۳ – مقرون به صرفه بودن مشاوره

  ۴ – در بسیاری از موارد وکلای با حسن نیت در اعمال میانجیگری و صلح و سازش میان اصحاب دعوا تاثیر به سزایی داشته و این مسئله باعث کاهش پرونده های جاری در دادگستری می شود.

  ۵ – مشاوره با وکیل دادگستری و ارائه راهکار مناسب توسط وکیل باعث جلوگیری از ضرر های مالی احتمالی و وقت و ضایع شدن برخی حقوق احتمالی اشخاص می گردد. جهت اطلاعات بیشتر ار روی مشاوره حقوقی کیلیک نمایید