1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

آپارتمان مبله برای اجاره را پیدا کنید!!!

شروع موضوع توسط mood ‏16/7/19 در انجمن خانه و خانواده

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏3/7/19
  ارسال ها:
  7
  تشکر شده:
  7
  امتیاز دستاورد:
  3
  با استفاده از وب سایت مبله غرب، پیدا کردن آپارتمان های مبله آسان می شود. شما در کمترین زمان میتوانید آپارتمان مبه مناسب خود را در محدوده مورد نظر خود پیدا کرده و اجاره کنید ، سه عامل بسیار مهم برای اجاره آپارتمان مبله، قیمت، ابعاد و محدوده هستند. خوشبختانه مبله غرب یک سایت ساده آپلود کننده آپارتمان است که بیشتر کار شما را انجام می دهد.


  وب سایت مبله غرب می تواند با استفاده از ویژگی های آسان برای شما مانند، جستجو آپارتمان در منطقه مورد نظر خود و همچنین جستجوی خود را برای دیدار با مالک آپارتمان و ویژگی های اجتماعی که شما دنبال آن هستید، برای شم فراهم سازد.
  یکی دیگر از عوامل مهم در اجاره آپارتمان ابعاد آپارتمان است. تعیین ابعاد مناسب برای مطابقت با مبلمان و استفاده شما ، پیدا کردن و اطمینان از اینکه آپارتمان شما با خواسته شما هماهنگ می شود، می تواند موجب گرفته گی وقت شما شود. با این حال، مبله غرب دارای یک ویژگی است که به شما اجازه می دهد تا جستجوی خود را محدود کنید تا آپارتمان مبله و مناسب خود را ز نظر موقعیت مکانی، متراژ، هزینه و ... برای اجاره کشف کنید. آپارتمان مبله می تواند شامل تخت، میز ناهار خوری، نیمکت و دیگر وسایل مورد نیاز برای زندگی مانند آشپزخانه تکمیل با کابینت و یخچال و .... باشد.
  زندگی در یک آپارتمان مبله برای اجاره به معنی زندگی در یک آپارتمان کامل است. و شما می توانید تا زمانی که در آپارتمان اقامت دارید سبک دکور شخصی خود را به آپارتمان خود اضافه کنید تا از استفاده اش لذت ببرید.
  اگر در طول سال گذشته تلاش کرده اید یک آپارتمان رااجاره کنید، احتمالا متوجه شده اید که قیمت اجاره خانه مبله در تهران در بیشتر نقاط کشور افزایش یافته است.
  در رابطه با قیمت اجاره آپارتمان مبله در تهران به صورت یک خوابه در سال گذشته بیشترین میزان خود را در شمال شرق تهران داشته که عمدتا به دلیل خانه های گران قیمت این منطقه است. درجنوب تهران پایین ترین قیمت اجاره در سال گذشته برای آپارتمان های یک خوابه بود. واحدهای دو خوابه در جنوب به طور کلی بهتر اجاره داده می شدند.
  با این حال شما میتوانید برای محاسبه قیمت و اطلاع ازشرایط اجاره آپارتمان های مبله در تهران به وب سایت مبله غرب مراجعه کنید وبا شماره موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

  منبع : اجاره روزانه آپارتمان مبله ، مبله غرب
   
  آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏16/7/19