1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

زمانی که هنگام گیتار زدن خجالت می کشیدم

شروع موضوع توسط sina azizi ‏4/8/19 در انجمن موسیقی

1. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    3
    سال هاست که در کنار کار اصلیم گیتار هم تمرین می کنم. گیتار زدن رو از اول دوست داشتم و حسابی بهش عشق می ورزیدم. تو روزهای اول آواز خوندن برام خیلی سخت بود ولی قدم به قدم رفتم جلو و تونستم یواش یواش یکم بخونم.

یادم میاد که هر وقت یکی بهم می گفت گیتارت و بیار و بخون حسابی عرق می کردم. یجورایی می ترسیدم نکنه خراب بخونم یا اینکه بقیه نگن چه صدای بدی دارم.

همینطوری که رفتم جلو اعتماد بنفسم هم بیشتر شد و دیگه این حس رو نداشتم. دیگه موقع گیتار زدن اعتماد به نفس بالایی داشتم و هر کی می گفت بیا برامون بخون به سرعت می پریدم وسط و ...

نقش تمرین کردن در اعتماد به نفس

این داستان رو گفتم که یه موضوعی رو بگم براتون. اینکه وقتی مهارت خودت رو بالاتر می بری اعتماد به نفست هم بالا می ره. خیلی ها فقط می خوان بدون سختی و با اعتماد به نفس خالی برن جلو. ولی این نمیشه !

باید تلاش کرد. تو این مورد گیتار زدن خودم و مسیری رو که برای آموزش گیتار طی کردم کلی سختی کشیدم و به خودم قول دادم باید مهارت های خودم رو تو این زمینه بالا ببرم و به نتیجش رو هم گرفتم.

و الان از اینکه می تونم از طریق موسیقی با دیگران ارتباط برقرار کنم خیلی خوشحالم. هنوز هم دارم به تمرینات خودم ادامه می دم. روزی نیم ساعت تمرین می کنم و تو سایت لامینور عضو شدم . چون نمی تونم کلاس برو و وقتشو ندارم دارم به صورت آنلاین آموزش گیتار رو یاد می گیرم. اگه شما هم وقت ندارید می تونید دوره های آموزشی گیتار رو در آکادمی لامینور ببینید. حتما می تونید نتیج بگیرید . البته اگه تمرین بکنید و برای چیزی که می خواهید بجنگید.

اگه نظر من رو بخواهید برای یادگرفتن گیتار یا هر ساز دیگه ای باید چند تا ویژگی داشته باشید
    1. برای آموزش زمان بزارید
    2. باید عاشق موسیقی باشید و از تمرین کردن لذت ببرید
    3. باید با نظم باشید
    4. باید جلوی دیگران ساز بزنید تا اعتماد به نفستون بره بالا

نمی دونم دوستان دیگه هم تجربه های مشابه داشتن یا نه. اینکه بتونن با مهارت اعتماد به نفسشون رو ببرن بالا و به خودشون ثابت کنند که می تونند موفقیت رو تجربه کنند.

DaniyaL، AftabGardoon و *FaTeMeh* از این ارسال تشکر کرده اند.