1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

بیشترین تعداد ریجکتی ویزای شینگن در سال ۲۰۱۸

شروع موضوع توسط okvisa.ir ‏27/11/19 در انجمن جهان گردی

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏24/4/19
  ارسال ها:
  3
  تشکر شده:
  1
  امتیاز دستاورد:
  3
  بیشترین تعداد ریجکتی ویزای شینگن در سال ۲۰۱۸ مربوط به کدام کشورها می باشد؟
  برای پاسخ به این سوال ابتدا باید ببینیم بیشترین درخواست برای ویزا شینگن در سال ۲۰۱۸ مربوط به کدام کشور بوده است. پس از آن متوجه خواهیم شد آمار بیشترین ریجکتی ویزا از چه کشوری بوده است. توجه کنید که آمار ارئه شده مربوط به کل دنیا می باشد و مختص یه درخواست ها از ایران نیست. با okvisa.ir همراه باشید.  بیشترین درخواست ویزای شینگن در سال ۲۰۱۸ از کدام کشور بود؟
  رتبه اول مربوط به کنسول‌گری‌ها های فرانسه در سراسر دنیا می باشد که حدود ۴.۰۱۰.۶۰۴ درخواست ویزای فرانسه را بررسی کرده است.

  رتبه دوم بیشترین درخواست ویزای شنگن در سال ۲۰۸ مربوط به کشور آلمان می باشد که در حدود ۲.۰۵۶.۲۹۶ درخواست ویزا را از سراسر جهان داشته است.

  رتبه سوم این لیست هم مربوط به کشور ایتالیا می باشد که حدود ۱.۸۴۴.۱۴۰ درخواست ویزای ایتالیا را در سال ۲۰۱۸ بررسی کرده است.

  با توجه به آمر و ارقام بالا حال زمان آن رسیده است که به سوال اصلی این مقاله پاسخ دهیم.


  بالاترین درصد ریجکتی ویزای شینگن در سال ۲۰۱۸ از کدام کشور بوده است؟
  بدیهیست که تعداد درخواست ویزا رابطه مستقیم با آمار ریجکتی ویزا از یک سفارت دارد. هرچقدر تعداد درخواست ویزا بیشتر باشد، تعداد ریجکتی هم بالاتر خواهد بود. با توجه به این مطلب کشورهای زیر به ترتیب بیشترین ریجکتی را داشته اند :

  ۱- کشور فرانسه : کنسولگری های فرانسه حدود ۱۵.۷% از درخواست‌های ویزا را در سال ۲۰۱۸ را رد کرده است. جالب است بدانید این کشور حدود ۳۰.۸% از درخواست‌های ویزای مالتیپل خود را نیز ریجکت کرده است.

  ۲- کشور آلمان : از تعداد حدود ۲.۰۵۶.۲۹۶ درخواست، در حدود ۹.۱% از این کشور ریجکت شده‌اند. جالب است بدانید در سال ۲۰۱۸ آلمان بیشترین ویزای چند بار ورود را نیز صادر کرده است که تعداد آن حدود ۳۰.۸۲۲ مورد بوده است. شهروندان ۳ کشور روسیه، چین و ترکیه بیشترین ویزا را از این سفارت دریافت کرده اند.

  ۳- کشور ایتالیا : ایتالیا با ۷.۴% نرخ ریجکتی در رتبه سوم این لیست قرار دارد. همچنین اسپانیا با ۷.۱% و یونان با ۴.۹% در رتبه های بعدی بیشترین ریجکتی سال ۲۰۱۸ قرار گرفته اند.


  سوال اینجاست که چرا از یک سفارت ریجکت میشویم؟

  چندین دلیل مهم هستند که ممکن است باعث رد شدن درخواست ویزای شنگن شما شوند که مهمترین این دلایل برای ما ایرانیان اطمینان از عدم بازگشت و عدم ترک خاک شینگن در مدت زمان ویزا است. ارائه مدارک فیک و غیر واقعی، گردش حساب و تمکن مالی کم و یا غیر منطقی، رزرو هتل یا دعوتنامه نا معتبر، بیمه مسافری نا مناسب و چندین دلیل دیگر که باعث ریجکتی شما از یک سفارت میشود.

  پیشنهاد میکنیم برای جلوگری از رد شدن ویزای شینگن خود، این مقاله را در اسرع وقت مطالعه کنید : دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن

  منبع
   
  آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏28/11/19