1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

راز نهفته اعداد ؛ عدد ۹

شروع موضوع توسط anoosh2 ‏22/3/20 در انجمن علوم متفرقه

 1. کاربر حرفه ای

  تاریخ عضویت:
  ‏18/4/19
  ارسال ها:
  1,361
  تشکر شده:
  4,175
  امتیاز دستاورد:
  113
  [​IMG]
  شگفتی‌های عدد ۹

  به زبان ساده علم عدد شناسی، مطالعه و بررسی اعداد در زندگی است که به وسیله آن می‌توان به اطلاعاتی در مورد جهان هستی و رابطه آن با افراد دست پیدا کرد. طبق نظر برخی دانشمندان، اعداد موجوداتی زنده هستند و بر جهان هستی حکمرانی می‌کنند. اعداد با ورود و خروج به دنیای واقعی و ایجاد اشکال مختلف و تقارن در آنها سعی دارند تا توجه انسان‌ها را به خود جلب کنند. شکی نیست که اعداد دارای قدرت هستند که قدرتمند‌ترین آنها عدد ۹ است. پیش از شروع باید بدانید که « اعداد» اختراع نشده‌اند بلکه انسان‌ها آنها را کشف کرده‌اند. در این مقاله به شگفتی‌های عدد «۹» اشاره می‌کنیم.

  در یک نگاه ساده شاید بتوان گفت ۹ عددی است که همه جا حضور دارد و ویژگی‌های جالب بسیاری نسبت به دیگر اعداد دارد. این عدد آخرین عدد در سیستم « پایه ۱۰» است. اگر تصور می‌کنید که ۹ تنها یک عدد است، سورپرایز و شگفتی بزرگی در انتظارتان است. جالب‌تر این که حقایقی در مورد عدد ۹ وجود دارد که اکثر افراد و دانشمندان هم اطلاعاتی در مورد آن ندارند. یک کد پنهانی در این عدد وجود دارد که بزرگترین حقیقت‌ها را افشا می‌کند و این عدد به طور عجیبی در ساختار هستی و جهان پیرامون کدگذاری شده است که بر همه جانداران تاثیر مستقیم دارد و آن راز جهان هستی با کد اعداد تسلا ۳،۶،۹ است که پیش تر در مورد آن صحبت کردیم.

  اجازه دهید با مثالی قدرت عدد ۹ را روشن کنیم، هر دایره ۳۶۰ درجه است. اما چرا؟ آیا به نظرتان این عدد کاملا تصادفی و اتفاقی است؟ به این محاسبات خوب دقت کنید.

  اگر رقم‌های عدد ۳۶۰ درجه یعنی ۳ را با ۶ و صفر جمع کنید حاصل جمع عدد ۹ می‌شود. حال دایره را به دو نیمه تقسیم کنیم یعنی دو نیم دایره با زاویه ۱۸۰ درجه. این بار رقم های ۱۸۰ درجه را با هم جمع ببندید و در کمال تعجب می‌بینیم که جمع عدد ۱ و ۸ و صفر بازهم عدد ۹ است. این روند را ادامه می‌دهیم و دایره را دوباره به چهار قسمت مساوی تقسیم می‌کنیم که زاویه ۹۰ درجه تشکیل می‌دهد. جمع رقم‌های ۹۰ درجه یعنی عدد ۹ و صفر باز هم عدد ۹ است. به همین ترتیب با دو نیمه کردن قسمت‌های به دست آمده به الگوی جالبی که همه به عدد ۹ ختم می‌شود می‌رسیم.

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  [​IMG]

  آیا واقعا رمزی الهی در سیستم اعداد ما نهفته است؟ ریاضیات ورتکس به این پرسش پاسخ مثبت می‌دهد.

  همگرایی و یگانگی یا واگرایی
  در قسمت بالا فهمیدیم زمانی که دایره به دو نیمه تقسیم می‌شود، زاویه‌های به دست آمده همواره به عدد ۹ ختم می‌شود و با تقسیم شدن خود به سوی همگرایی حرکت می‌کنند تا یک شکل واحد را تشکیل دهند. حال اگر مجموع ارقام زاویه‌های چند ضلعی‌های منظم درون یک دایره را هم بررسی کنیم به الگوی معنادار مشابهی دست پیدا می‌کنیم و آن عدد ۹ به عنوان حاصل جمع زوایا است.

  [​IMG][​IMG][​IMG]

  نکته قابل توجه این است که چند ضلعی‌های منظم محیطی درون دایره خلاف الگوی همگرایی تقسیم شدن دایره‌ها را نشان می‌دهند این یعنی اضلاع از هم دور می‌شوند و واگرایی دارند. در این جا عدد ۹ به طور همزمان از خود دوگانگی خطی و وحدت و یگانگی را نشان می‌دهد که در تضاد با هم هستند و این تضاد نشانگر قدرت عدد ۹ است.

  [​IMG]

  همگرایی

  [​IMG][​IMG]

  واگرایی

  عدد ۹ حاکم بر زمان و فضا
  ۱۴۴۰ دقیقه در روز، ۱۰۰۸۰ دقیقه در هفته، ۵۲۵۶۰۰ دقیقه در سال وجود دارد و جای شگفتی است که همیشه جمع ارقام دقیقه‌ها، ثانیه‌ها در روز، هفته، ماه و سال برابر با عدد ۹ است. به طور کلی این حقیقت با تغییر تعداد روز‌ها در ماه‌ها و سال‌ها به عنوان مثال سال کبیسه تغییری نمی‌کند و حاصل آن همواره ریشه دیجیتال ۹ است
  منبع مجله لاتاری
   
  Asana، DaniyaL، n@der و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
 2. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏8/11/15
  ارسال ها:
  295
  تشکر شده:
  3,109
  امتیاز دستاورد:
  93
  جنسیت:
  مرد
  در مورد صحت و عدم صحت موضوع هیچ بحثی ندارم .
  فقط اون عددی که در نوشتۀ شما رنگی نمودم ، برایم مبهم است .
  جمع اعداد آن عدد چطوری عدد 9 می شود ؟
  لطفا روی نقل قول کلیک کنید تا عدد رنگی شده را مشاهده بفرمائید .
   
  آخرین ویرایش: ‏23/3/20
  hileya، anoosh2 و Rah!GO!zaR از این ارسال تشکر کرده اند.
 3. کاربر حرفه ای

  تاریخ عضویت:
  ‏6/2/15
  ارسال ها:
  1,517
  تشکر شده:
  9,283
  امتیاز دستاورد:
  138
  جنسیت:
  زن
  خوب باید به پایه ۱۰ بیارینش

  ۵۲۵۶۰۰ : ۵+۲+۵+۶=۱۸ :۱+۸=۹
   
  hileya، anoosh2 و سایه های بیداری از این ارسال تشکر کرده اند.
 4. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏8/11/15
  ارسال ها:
  295
  تشکر شده:
  3,109
  امتیاز دستاورد:
  93
  جنسیت:
  مرد
  بله . فرمایش شما درسته .

  اما وقتی در یک معادله از یک الگو و مدل و فرمول خاص تبعیت میکنیم ، می بایست تا انتها از همان الگو استفاده بکنیم .

  در تمام اعداد بالایی در پست مورد نظر ، الگوی تجمیع اعداد این سوی معادله ، با تساوی عدد 9 آن سوی معادله نشان داده شده است . آنچه در همۀ موارد پست مورد نظر مشاهده می شود ، نشانگر یک معادله است که با ارائۀ معلومها ، به مجهول می رسد . که معمولا در مبحث « جبر » میگنجد . آنچه شما می فرمایید در مبحث « ریاضیات » و خصوصا مبحث « مجموعه ها » است که ما پس از رسیدن به یک نتیجه ، از علامتی مانند « آنگاه » ( متاسفانه روی کیبورد تصویر این علامت را ندارم ) استفاده میکنیم .

  به پایۀ دهگان آوردن آن عدد از الگوی قبلی که در تجمیع تمام موارد یاد شده در پست مورد نظر استفاده شده ، یک ابداع خارج از موضوع است که قابل پذیرش نیست . و فقط در صورتی می توانیم بپذیریم که نویسندۀ موضوع ، به زور بخواهد این اشتباه فاحش را از ذهن خواننده بزداید و ذهنیت دلخواه خود را برای دیگران الغا کند .

  ما میتوانیم برای ارائۀ یک موضوع ، در تمام موارد از یک الگوی خاص استفاده کنیم ، اما نمیتوانیم در یک مورد از همان موضوع ، استثنا قائل شده و با الگوی دیگری ، همان مورد را درون همان موضوع ابقاع کنیم .
   
  آخرین ویرایش: ‏23/3/20
  anoosh2 از این پست تشکر کرده است.
 5. کاربر حرفه ای

  تاریخ عضویت:
  ‏18/4/19
  ارسال ها:
  1,361
  تشکر شده:
  4,175
  امتیاز دستاورد:
  113
  با سلام همانطور که بانو رهگذر فرمودند باید ارقام را انقدر جمع کنیم تا به عدد ۹ برسد
  یک مژده دیگه به شما و همه دوستان بدم که امسال سال ۱۳۹۹ است و دو تا ۹ داخل عدد سال هست که هر صد سال یکبار اتفاق میافتد و انشاالله به قدرت خداوند و خوش یمنی و قدرت عدد ۹ سال بسیار خوبی برای همه خواهد بود .
  آمین
   
 6. کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏8/11/15
  ارسال ها:
  295
  تشکر شده:
  3,109
  امتیاز دستاورد:
  93
  جنسیت:
  مرد
  بلللللللللللللللللللللله !!! آنقدر جمع کنید تا برسید ...
  فکر نکنم لازم باشد که بپرسم که شما مدارک تحصیلی و دانشگاهی را از کدام دانشگاه معتبر اخذ فرمودید ؟
  جناب انوش ! واقعا الان فکر میکنید که یک فرضیۀ از بیخ و بنیان غلط را ، با این پاسخ اشتباه تر از اصل موضوع ، رفع و رجوع فرمودید ؟
  برای یاد آوری باید خدمتتان عرض کنم که : ارقام دو تا 1 مانند 1311 و دو تا 2 مانند 1322 و دو تا 3 مانند 1333 که البته در این یکی باید گفت سه تا 3 و دو تا 4 مانند 1344 و دو تا 5 مانند 1355 و همینطور الی آخر که اینها نیز از قضا هر صد سال یکبار اتفاق می افتد ، و انشالله به قدرت خداوند و قدرت عددهای مثل 4 و 7 و 3 , 8 و سایر اعداد چرت دیگر ، سال بسیار خوبی خواهیم داشت . واقعا متاسفم . من نمیدانم از کی تا حالا ، خرافات و اوهام بی معنی و نامعتبر را ، قدرت خداوند می نامیم ؟ و اصلا نمیدانم چرا باورهای غلط خودمان را به خداوند نسبت میدهیم ؟ الان بیشتر از این هیچ چیزی نمیگویم . اما از خدا فقط یک چیز می خواهم . و آن اینکه : خدایا ! به من و انوش یک سال دیگر عمر عنایت فرما ، تا من ، سال دیگر همین موقع فقط با گذشت زمان برایش ثابت کنم که نه عدد 9 دارای اون قدرت کذایی است که ایشان مدعی آن هستند و نه خداوند آنقدر بیکار است که قدرتش را در عددی مثل 9 نشان بدهد . اگر همینطوری پیش برویم ، فردا به جای تفکر در متن آیات قران ، به جان هم خواهیم افتاد که چرا تعداد آیات قران در مدینه 6214 و در مکه 6219 و در شام 6225 و در بصره 6024 و در کوفه 6236 آیه است ؟ و احتمالا فرضیه های من در آوردی شبیه این خواهیم ساخت تا بنشینیم جمع و تفریق این اعداد را در بیاوریم و مثلا برسیم به یک عددی مثل 7 و یا هر عدد دیگری ، و با خود بیندیشیم که چه قدرتی درون عدد 7 است و ما از این به بعد باید اصل دین را رها کنیم و بچسبیم به همین خرافات بی پایه و اساس .
   
  DaniyaL و anoosh2 از این پست تشکر کرده اند.
 7. کاربر حرفه ای

  تاریخ عضویت:
  ‏18/4/19
  ارسال ها:
  1,361
  تشکر شده:
  4,175
  امتیاز دستاورد:
  113
  بله البته از نظر علمی و از نظر روال ظاهر امور حق با شما است و البته ما هم نگفتیم خواصی که در عدد ۹ هست معجزه میکند بلکه این خواصی که دارد معجزه است و البته معجزه اش دردی از ما بظاهر دوا نمیکند اما اگر دقت بیشتری بکنیم بقدرت الهی در چنین مواردی آگاه میشویم و به قدرت خداوند پی میبریم .
  برگ درختان سبز در نظر هوشیار
  هر ورقش دفتریست معرفت کردگار
  یک برگ خشکیده درخت بر روی یک دریا یا جوی اب ممکن است در نظر ما بی اهمیت باشد اما همین برگ ناچیز ممکن است برای هزاران مورچه کشتی نجات باشد و آنان را از مرگ و نابودی نجات دهد
  البته در مورد سال ۱۳۹۹ هم که دو تا ۹ دارد ما آرزو کردیم که به فضل خداوند سال خوب و سرشار از شادی و سلامتی برای همه باشد و همانطور که قبلا در جای دیگر گفتم خداوند از قبل و از زمان بیگ بنگ سرنوشت همه امور را معلوم کرده و تغییری در آن ایجاد نمیشود و انشاالله که برای سال ۱۳۹۹ سرنوشت خوبی مقرر شده باشد و دعای ما و اجابت یا عدم اجابت آن قبلا برنامه ریزی شده و لا یتغیر است .
   
 8. Darkness عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪

  تاریخ عضویت:
  ‏18/3/13
  ارسال ها:
  2,908
  تشکر شده:
  15,619
  امتیاز دستاورد:
  113
  جنسیت:
  مرد
  حرفه:
  B4A
  بنظرم سرنوشت کسی از قبل نوشته یا معلوم نشده
  انتخاب آدما سرنوشت رو رقم میزنه که میتونه تغییر کنه.
   
  Asana و anoosh2 از این پست تشکر کرده اند.
 9. کاربر حرفه ای

  تاریخ عضویت:
  ‏18/4/19
  ارسال ها:
  1,361
  تشکر شده:
  4,175
  امتیاز دستاورد:
  113
  بله ولی انتخاب آدما هم از قبل معلوم و غیر قابل تغییره و بقول مولانا قضا و قدر الهی بالاتر از علم بشر و فرشتگان است و در برابر قضا اسباب و علل کارگر نباشد
  ذیلاً نمونه هایی از سخنان خود مولانا:
  چون قضا آید شود دانش به خواب
  مه سیه گردد بگیرد آفتاب
  از قضا این تعبیه کی نادر است
  از قضا دان کو قضا را منکر است
  زاغ‌کو حکم قضا را منکر است
  گر هزاران عقل دارد، کافر است
  من ببینم دام را اندر هوا
  گر نپوشد چشم عقلم را قضا
  ...........................
  از قضا سرکنگبین صفرا فزود
  روغن بادام خشکی می نمود

  چون قضا ‌آید فرو پوشد بصر
  تا نداند عقل ما پا را ز سر

  چون قضا آید شود تنگ این جهان
  از قضا حلوا شود رنج دهان

  چون قضا آید طبیب ابله شود
  و آن دوا در نفع هم گمره شود

  صدره مخلص بود از چپ و راست
  از قضا بسته شود کو اژدهاست
  گفت إذا جاء القضا ضاق الفضا
  تحجب الأبصار إذا جاء القضا