1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

بهترین راه حل برای جلوگیری از سرقت منازل

شروع موضوع توسط abolghasemchegini ‏23/3/20 در انجمن بازارچه انجمن

1. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    دوستان برای جلوگیری از سرقت منازل ، دفاتر پیشنهاد میکنم بهتون از درب آکاردئونی استفاده کنید درب آکاردئونی از امنیت بالایی برخوردار می باشد و از هرگونه سرقت جلوگیری میکند با داشتن درب آکاردئونی شما میتوانید با خیال راحت به مسافرت و یا از منازلتون بیرون بروید . به غیر از این که از سرقت جلوگیری میکند از دارای محیط زیبایی رو فراهم میسازد و فضای کمی رو اشغال میکند پیشنهاد میکنم از تیم آقای حفاظ که سابقه کار زیادی در این زمینه دارند و داری تیم مجرب و حرفه ای می باشند و از مواد اولیه با کیفیتی استفاده میکنند دوستان توجه داشته باشید علاوه برا این کسانی که دارای ویلا و یا آپارتمان هایی که فضای مناسبی برای حفاظ شاخ گوزنی دارند میتونند با نصب حفاظ شاخ گوزنی امنیت ورودی رو بالا ببرند و آپارتمان هایی که از طبقات پایین استفاده میکنند از حفاظ پنجره پیشنهاد میکنم استفاده کنند شما با هزینه بسیار کم امنیت رو بالا می برید حفاظ آکاردئونی دارای قابلیت قفل های توکار هم می باشند و امنیت رو دوبرابر میکند.حفاظ ها دارای مدل های مختلفی از جمله حفاظ بوته ای ، حفاظ سرنیزه ای و ... هستند.