1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

Google Search Console یا گوگل وبمستر چیست

شروع موضوع توسط webhostingcompany ‏21/6/20 در انجمن وب هاستینگ

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏20/6/20
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  7
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  مرد
  در صورتی که نام "Google Webmaster Tools" برای شما زنگ بزند گوگل وبمستر چیست در این مرحله ممکن است اکنون به این فکر کنید که کنسول جستجوی Google چیست. از آنجا که Google Webmaster Tools (GWT) برای تعداد زیادی از افراد مختلف به غیر از سرپرست وب سایت ،Google Search Console چیست به یک سرمایه مهم تبدیل شده است - کارشناسان تبلیغات ، سئو ، مد ، کارآفرینان و طراحان برنامه ، مثال هایی را برای — Google انتخاب کنید تا تغییر دهد در ماه مه سال 2015 نامگذاری شود تا به تدریج از تجمع مشتریان مختلف خود به صورت جامع درآید.


  در صورت عدم آشنایی شما با GWT یا کنسول جستجوی Google ، چطور می توانیم از ابتدا شروع کنیم. کنسول جستجوی Google یک کمک رایگان است که به شما امکان می دهد با داده های زیادی درباره سایت خود و افرادی که از آن بازدید می کنید ، آشنا شوید. شما می توانید از آن استفاده کنید تا مواردی از قبیل تعداد افراد مراجعه کننده گوگل وبمستر چیست به سایت شما و چگونگی کشف آن را کشف کنید ،Google Search Console چیست صرف نظر از اینکه افراد بیشتری در سایت شما از طریق تلفن همراه یا رایانه شخصی بازدید می کنند و کدام صفحات در سایت شما از همه بهتر است. شناخته شده. به همین ترتیب می تواند به شما در یافتن و برطرف کردن اشتباهات سایت ، ارائه نقشه سایت و ایجاد یک رکورد robots.txt کمک کند.

  [​IMG]

  آیا آماده سازی سوء استفاده از همه کنسول جستجوی Google در جدول هستید؟ ما باید این کار را انجام دهیم


  از جمله و تأیید سایتی در کنسول جستجوی Google


  اگر تازه وارد کنسول جستجوی Google شوید ، قبل از انجام هر کار دیگری ، باید سایت (های) خود را وارد و تأیید کنید. از جمله تأیید وب سایت خود در کنسول جستجو به Google نشان می دهد که شما مالک یک صفحه وب ، مدیر وب سایت یا سایر مشتریهای تأیید شده هستید. کلیه مواردی که در نظر گرفته شده است ، کنسول جستجو طیف گسترده ای از داده های نقطه ای و اطلاعات غیرقابل تصور را در مورد ارائه یک سایت به شما ارائه می دهد. Google دوست ندارد این نوع داده را به هر کسی که درخواست کند تحویل دهد.


  اضافه کردن یک سایت به جستجوی کنسول یک روش فوق العاده اساسی است. برای شروع ، وارد حساب کنسول جستجوی خود شوید. وقتی وارد سیستم می شوید ، پرونده ای نزدیک به گرفتن یک قرمز پیدا می کنید که می گوید "شامل دارایی شوید".


  آدرس اینترنتی سایتی را که می خواهید ظرف را درج کنید وارد کنید و Google Search Console چیست ضربه محکم و ناگهانی "شامل دارایی" را وارد کنید. تبریک می گویم ، سایت شما هم اکنون به حساب کنسول جستجوی شما اضافه شده است!

  در مرحله بعد برای تأیید سایت خود به شما نزدیک می شود. چند روش مختلف برای دستیابی به این هدف وجود دارد. کدام تکنیک برای شما مناسب خواهد بود به اینکه آیا شما تجربه کار با HTML را دارید ، به این شانس خیر نزدیک شدن به سوابق انتقال به سایت ، اندازه سایت و یا اینکه آیا سایر برنامه های Google در ارتباط با سایت خود دارید ، متکی است. از شانس اینکه این صدا بیش از حد قدرت به نظر برسد ، استرس نکنید- ما در درک آن به شما کمک خواهیم کرد.


  در زمانی که این تکنیک را انتخاب می کنید ،گوگل وبمستر چیست برای بارگیری رکورد HTML به شما نزدیک می شود. آن را بارگیری کنید ، در آن مرحله آن را به منطقه از پیش تعیین شده منتقل کنید. سعی کنید هیچ گونه پیشرفتی در محتوای پرونده یا نام پرونده از بین نبرید. سند باید دقیقاً معادل آن نگه داشته شود. در صورت تغییر حالت ، کنسول جستجو گزینه ای برای تأیید سایت نخواهد داشت.


  پس از انتقال سند HTML ، به جستجوی کنسول برگردید و "بررسی" را بزنید. اگر همه چیز به طور دقیق منتقل شده است ،گوگل وبمستر چیست می توانید صفحه ای را به شما بگویید که سایت تأیید شده است.


  وقتی سایت خود را با استفاده از این تکنیک بررسی کرده اید ،Google Search Console چیست سابقه HTML را از سایت خود پاک نکنید. این باعث می شود سایت شما بی اساس شود.


  از جمله کد Google Analytics


  در صورتی که اکنون از Google Analytics (GA) برای نمایش ترافیک سایت خود استفاده کنید ،گوگل وبمستر چیست این می تواند بی دردسر ترین انتخاب برای شما باشد. در کل ، شما باید این گزینه را داشته باشید که کد HTML سایت را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که کد زیر GA در قسمت <Head> کد صفحه فرود شما قرار گرفته است ، نه در بخش <Body>. در صورت عدم دسترسی به کد GA در منطقه <Head> ، برای کار با این روش باید آن را به آنجا منتقل کنید.


  از داشبورد کنسول جستجو ، "سایت نظارت" را انتخاب کنید ، در آن نقطه "این سایت را بررسی کنید". اگر انتخاب "Google Analytics کد زیر" را در زیر "روش پیشنهادی" مشاهده نمی کنید ، در زیر "استراتژی دیگر" نگاه کنید. در نقطه ای که "استراتژی زیر را" Google Analytics انتخاب می کنید "، به پیشرفت دستورالعمل هایی که باید دنبال کنید ارائه می شود.

  [​IMG]

  موثرترین روش برای اتصال Google Analytics با کنسول جستجوی Google


  Google Analytics و Google Search Console ممکن است به نظر می رسد که داده های مشابهی را ارائه می دهند گوگل وبمستر چیست اما برخی تضادهای کلیدی بین این دو مورد Google وجود دارد. GA به طور فزاینده ای در مورد افرادی که از سایت شما بازدید می کنند - به چه تعداد مهمان می روید ، چگونگی ورود به سایت شما ، چقدر وقت خود را برای سایت خود می گذرانید ، و میهمانان شما از کجا می آیند (به صورت توپوگرافی). گوگل وبمستر چیست برعکس ، کنسول جستجوی Google بیشتر برای داده های داخلی بطور گسترده طراحی شده است - چه کسی به شما وصل می شود ، در صورت وجود بدافزار یا مشکلات مختلف

  سایت شما ، و سؤالات مربوط به نتایج جستجو در سایت شما در لیستهای فهرست بندی شده نشان داده می شود Google Search Console چیست. علاوه بر این ، کنسول امتحان و جستجو با بعضی از داده ها دقیقاً به همان شیوه رفتار نمی کند ،google search console tool بنابراین بدون توجه به این که فکر می کنید در یک گزارش مشابه به یک سرگردان مشغول هستید ، احتمالاً دقیقاً همان داده ها را در دو نقطه دریافت نمی کنید.


  برای استفاده از داده های داده شده از طریق کنسول جستجو و GA ، می توانید اتصال همه نماینده ها را با هم داشته باشی گوگل وبمستر چیست با اتصال این دو دستگاه ، اطلاعات مربوط به این دو منبع هماهنگ خواهد شد تا گزارشهای اضافی را به شما ارائه دهیم که ممکن است شما این گزینه را داشته باشید که پس از انجام آن کار کنید. به این ترتیب ، چگونه شروع می کنیم:


  آیا سایت شما در کنسول جستجو گنجانده شده و تأیید شده است؟ اگر نه ، قبل از ادامه کار باید این کار را انجام دهید.


  از داشبورد جستجوی کنسول ، روی سایتی که می خواهید رابط کنید کلیک کنید. در گوشه سمت راست بالا ، نمادی از دستگاه را مشاهده خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید ، در آن مرحله "ویژگی Google Analytics" را انتخاب کنید.


  این امر شما را به یک سری از حساب های Google Analytics مرتبط با حساب Google شما منتقل می کند.گوگل وبمستر چیست شما باید به سادگی رکورد GA ایده آل را انتخاب کرده و "Spare" را بزنید. آسان است ، اینطور نیست؟ این همه چیز برای شروع سرمایه گذاری در کنسول جستجو و تجزیه و تحلیل لازم است.

  [​IMG]

  از جمله نقشه سایت


  نقشه سایت اسنادی هستند که در مورد نحوه طبقه بندی وب سایت شما و نوع ماده قابل دسترسی در آنجا ، به فهرست های وب و خزندگان وب داده های قابل توجهی ارائه می دهند. نقشه های نقشه می توانند ابرداده را با اطلاعاتی در مورد سایت شما ، به عنوان مثال گوگل وبمستر چیست داده ها در مورد تصاویر و محتوای ویدئویی و اینکه چگونه سایت شما تجدید می شود ، ترکیب کند.

  [​IMG]

  با ارائه نقشه سایت خود به کنسول جستجوی Google ، فعالیت Google را با تضمین Google Search Console چیست در اختیار داشتن داده هایی که باید انجام دهند تا وظیفه خود را به طور موثرتری انجام دهند ، ساده تر می کنند. با این وجود ارائه نقشه سایت اجباری نیست و در صورت عدم ارائه نقشه سایت ، سایت شما مجازات نخواهد شد.گوگل وبمستر چیست در هر صورت ، در ارسال یکی کاملاً صدمه ای دیده نمی شود ، به خصوص اگر صفحه وب شما فوق العاده جدید باشد و تعداد کمی از مناطق مختلف محلی به آن متصل می شوند ، به شرط خاموش بودن یک سایت بسیار بزرگ ، یا اگر وب سایت شما دارای صفحات بیشماری باشد که نیستند. با هم وصل شده ایم


  قبل از ارائه نقشه سایت کنسول جستجو ، سایت شما باید در کنسول جستجو گنجانده شده و تأیید شود گوگل وبمستر چیست در صورت اتفاقی که اخیراً چنین کارهایی را انجام نداده اید ، اکنون احساس راحتی کنید.
   
  آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏29/6/20
  کوکیッ از این پست تشکر کرده است.
 2. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏20/6/20
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  7
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  مرد
  هرآنچه بایستی قبل از آموزش و یادگیری asp.net بدانید
  آنچه من به آن توجه می کنم سه فناوری یادگیری asp.net اساسی است که وب را تشکیل می دهند:
  HTML
  CSS
  جاوا اسکریپت
  چارچوب های JavaScript (اختیاری ، اما توصیه می شود)
  هر یک از این فناوری ها دوره هایی در سراسر وب دارند و دانش یادگیری asp.net را ارائه می دهند ، اما هر یک در درک چگونگی عملکرد همه چیز بسیار مهم است.
  این جلوی آن است.
  [​IMG]
  وقتی این فناوری ها را فهمیدید و از آنجا که به ASP .NET علاقه مندید ، تمرکز بعدی C # خواهد بود. یادگیری asp.net اکثر وب سایت های مایکروسافت با استفاده از C # ساخته شده اند (خوب ، برخی از آنها در VB وجود دارند ، اما من از هیچ اطلاعاتی نمی دانم) ؛-)

  قطعه بعدی شامل یادگیری WebForms یا MVC است. WebForms جایی است یادگیری asp.net که مایکروسافت با "اجرای مایکروسافت" از وب رفت و تعداد زیادی از برنامه های میراث را دارد که به نظر من انتقال به MVC نیاز دارد.

  سپس MVC دارید که بسیاری از توسعه دهندگان وب مایکروسافت به آن سر می زنند. یادگیری asp.net این جدیدترین و عالیترین فناوری برای بیرون آمدن از ردموند است و در حال حاضر جایی است که بچه های باحال هستند.

  [​IMG]

  خوب است که هر دو را بدانید ، اما اگر اولویت خود را داشتم ، یادگیری asp.net فقط به ASP .NET MVC می چسبیدم.

  این طبقه متوسط است.

  در آخر ، می توانید در مورد ردیف بانک اطلاعاتی بیاموزید. یادگیری asp.net اینجاست که داده های خود را بعداً ذخیره می کنید که بعضاً می توان لایه ماندگاری نامید.

  برای فن آوری های مایکروسافت ، من SQL Server را به عنوان بانک اطلاعاتی اصلی دیدم ، یادگیری asp.net اما ASP .NET را دیده ام که به دیگران مانند Oracle ، Firebird و MongoDB وصل شود.

  و این ردیف داده است.

  من حدس می زنم این فقط به این بستگی دارد که خرگوش چاله ای را که می خواهید بروید.

  به تازگی ، بیشتر توسعه دهندگان جلویی چیز زیادی برای یادگیری asp.net به دلیل چارچوب های JavaScript مانند Angular ، Aurelia ، Meteor یا Ember دارند. برخی در قسمت جلویی متوقف می شوند و روزی آن را صدا می کنند.

  توسعه دهندگان هستند که تمام راه را برای بازگشت به پایگاه داده دنبال می کنند. یادگیری asp.net این قشرها Full-Stack Developers نامیده می شوند. آنها کل مراحل معماری ، طراحی ، ساخت ، اجرای و استقرار وب سایت ها را از ابتدا تا انتها درک می کنند.
  [​IMG]
  برای اینکه یک متخصص ASP.NET باشید باید درک کنید که http / https چیست و می دانید چگونه از IIS استفاده کنید.

  شما باید با مسیریابی ، جلسات ، کوکی ها ، کش و غیره آشنا باشید.

  توسعه دهندگان معمولی ASP.NET توسعه دهنده کامل پشته هستند ، بنابراین باید با برنامه نویسی جلویی و پشتیبان و برخی از پایگاه های داده ، به عنوان مثال ، SQL Server خوب باشید.

  بعلاوه ، آشنایی با برخی از mvc devexpress بسیار جالب خواهد بود. با اطمینان می توانم بگویم یادگیری asp.net که بسیاری از شرکت ها آنها را به عناصر استاندارد ترجیح می دهند.
  من باید قبل از شروع یادگیری هر زبان برنامه نویسی وب بگویم که باید معماری مشتری-سرور را بیاموزید زیرا این اصلی ترین چیزی است که شما باید قبل از شروع یادگیری هر زبان برنامه نویسی وب یاد بگیرید و درک کنید.

  [​IMG]

  یادگیری هرگونه نحوی زبان برنامه نویسی چیز بزرگی نیست ، یادگیری asp.net نکته اصلی این است که شما باید بدانید که چگونه این کار را در زیر هم انجام می دهد.

  Html ، css و javascript همه زینتی هستند که باعث می شوند محصول بهتر و بهتر ظاهر شود. یادگیری asp.net اما نکته اصلی این است که شما باید یاد بگیرید که چگونه برنامه وب کار می کند.

  برای توسعه برنامه های کاربردی مبتنی بر وب با استفاده از چارچوب برنامه وب ASP.NET ، خوب است اگر شما از فن آوری های وب دیگری مانند HTML ، CSS و AJAX آگاهی دارید. و غیره

  بهترین راه برای یادگیری چارچوب دات نت با شروع یادگیری هر یک از زبانهای پشتیبانی شده با .NET مانند C # ، F # ، Visual C ++ ، Visual Basic است.

  توصیه می کنم از C # شروع کنید زیرا این زبان نسبت به سایر زبانها در NET بسیار محبوب است و این یک بخش اصلی از هر فن آوری دیگری است که در چارچوب دات نت یاد می گیرید.

  اگر می خواهید به یک توسعه دهنده خالص نقطه معتبر تبدیل شوید ، شما ساده ترین راه یادگیری Dot Net را از موسسه آموزش نرم افزار EduGrowUP نرم افزار تشکیل می دهید

  تنها هدف این است که فناوری یک قدم به زندگی نزدیک شود ، بیشتر در دنیای آموزش. هویت به خودی خود نمادی از رسالت مستمر ما است. با بیش از یک دهه طولانی ، ما به طور مداوم در حال نوآوری و اجرای ایده های شکستن مسیر بوده ایم. این بسیار هدفمند ما را برای ساختن سکویی که 24 X 7 در دسترس است و به کاربر آن نزدیک است ، فعال کرد. ما قدم به قدم به قدرت خود اضافه می کردیم. بانک اطلاعاتی کاربر متورم اثبات ماست که باعث می شود با افتخار بگوییم که ما به سرعت به سمت هدف خود حرکت می کنیم.
  پلتفرم .NET
  .NET یک بستر توسعه دهنده است که از ابزارها ، زبان های برنامه نویسی و کتابخانه ها برای ساختن انواع مختلف برنامه ها ساخته شده است.

  بستر پایه مؤلفه هایی را ارائه می دهد که در مورد انواع مختلف برنامه ها اعمال می شود. چارچوب های اضافی ، مانند ASP.NET ، NET را با مؤلفه هایی برای ساخت انواع خاصی از برنامه ها گسترش می دهد.

  در اینجا مواردی در پلتفرم دات نت ارائه شده است:

  زبانهای برنامه نویسی C # ، F # و Visual Basic
  برای کار با رشته ها ، تاریخ ها ، پرونده ها / IO و موارد دیگر کتابخانه ها را پایه گذاری کنید
  ویرایشگرها و ابزارهای Windows ، Linux ، macOS و Docker

   
  آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏29/6/20
  کوکیッ از این پست تشکر کرده است.
 3. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏20/6/20
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  7
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  مرد
  سیر تا پیاز تکنولوژی WebGL چیست

  WebGL - ابعاد جدیدی برای بهره برداری از مرورگر
  با توجه به علاقه زیاد شما به ارسال مطالب وبلاگ Context به تکنولوژی WebGL چیست ایران هاست موضوعات امنیتی درون WebGL سؤالات متداول را منتشر می کنیم.

  WebGL یک استاندارد وب جدید برای مرورگرها است که قصد دارد گرافیک های سه بعدی را به هر صفحه ای در اینترنت برساند. اخیراً به طور پیش فرض در فایرفاکس 4 و گوگل کروم فعال شده است و می توان آن را در جدیدترین صفحات سافاری روشن کرد. متن علاقه مستمر به تحقیق در زمینه های جدیدی دارد که بر چشم انداز امنیتی تأثیر می گذارند ، تکنولوژی WebGL چیست به ویژه هنگامی که می تواند تأثیر بسزایی در مشتریان خود داشته باشد. فهمیدیم که:

  تعدادی از مسائل امنیتی جدی با مشخصات و پیاده سازی WebGL مشخص شده است.
  این مسائل می توانند به یک مهاجم اجازه دهند تا از طریق یک مرورگر وب ، کد مخرب را تهیه کند و به GPU و درایورهای گرافیکی حمله کند.تکنولوژی WebGL چیست این حملات به GPU از طریق WebGL می تواند کل دستگاه را غیر قابل استفاده کند.

  [​IMG]
  علاوه بر این ، خطرات دیگری با WebGL وجود دارد که اطلاعات ، حریم خصوصی و امنیت کاربران را در معرض خطر قرار می دهد.
  این موضوعات ذاتی به مشخصات WebGL نیستند و برای اصلاح در طراحی پلتفرم نیاز به تغییرات اساسی در تکنولوژی WebGL چیست معماری دارند. اصولاً ، WebGL اکنون به برنامه های کامل (Turing Complete) از طریق اینترنت اجازه می دهد تا به درایور گرافیک و سخت افزار گرافیکی که در آنچه که تصور می شود محافظت شده ترین رایانه است (دسترسی هسته) عمل کنند ، برسند.
  مرورگرهایی که به طور پیش فرض WebGL را فعال می کنند ، کاربران خود را در معرض این مشکلات قرار می دهند.

  WebGL
  در طول تاریخ وب انگیزه ای فراهم شده است تا تعامل و بیان بیشتری در محتوای وب داشته باشد.تکنولوژی WebGL چیست با شروع پخش اولیه به اسکریپت ، قابلیت افزونه گسترده و ActiveX از طریق پشتیبانی از قابلیت های HTML5 مانند برچسب های ویدئویی یا بوم ، پیچیدگی بیشتر و بیشتر به طور پیش فرض در مرورگر ارائه شده است.

  در هر مرحله از تکامل مرورگر مدرن اصول امنیتی موجود مجبور به ارزیابی مجدد شدند تا از عملکردهای تکنولوژی WebGL چیست جدید بردارهای حمله جدی باز نشود. به عنوان نمونه ، قبل از معرفی اسکریپت ، مکانیسمی آسان برای دسترسی به یک صفحه مخرب برای دسترسی به محتوای سایت دیگر وجود ندارد. بنابراین نیازی به اجرای سیاست همان مبدا نخواهد بود. تصمیمات امنیتی اتخاذ شده در روزهای ابتدایی مرورگر ممکن است دیگر برای پیشرفت های مدرن مناسب نباشد ، خصوصاً مواردی که در مورد این دسترسی متقابل به محتوا است.

  در حالی که سرقت داده ها یک مسئله جدی است ، تمامیت مرورگر و محیط عملی میزبان نیز نباید هنگام معرفی فناوری جدید فراموش شود. بعضی اوقات ممکن است مزایا بیشتر از لعن باشد. به عنوان نمونه از پشتیبانی از افزونه مرورگر افزونه دودویی (به عنوان مثال ActiveX یا رابط برنامه نویسی برنامه افزونه Netscape) استفاده کنید. پشتیبانی این امکان را فراهم می کند که اشخاص ثالث عملکرد مرورگر را گسترش دهند و واسطهای قابل تماس برای صفحات وب فراهم کنند. این به نوبه خود سطح حمله مرورگر را به سمت یک منبع بزرگتر کد باز می کند ، که بعضی از آنها تقریباً به ندرت نوشته شده اند. این ممکن است امنیت یک سیستم عامل برای یک فروشنده مرورگر دشوار باشد ، زیرا ممکن است حتی کد آنها مشکل ساز نباشد و منجر به کمک باند هایی مانند IE's Killbits و افزونه Firefox برای جلوگیری از مسدود شدن یا اطلاع رسانی به کاربر شود. لازم است در پایان تنها راه مطمئن برای استفاده از چنین محتوای گسترده بومی این است که در وهله اول آن را نداشته باشیم ، اما اجماع عمومی در حال حاضر مزایایی بالاتر از ریسک امنیتی است.

  این موضوع منجر به موضوع این پست وبلاگ ، WebGL می شود. اگر این چیزی است که شما هنوز از او شنیده اید تقریباً به زودی. هدف WebGL معرفی یک API 3DG مشتق شده از OpenGL به مرورگر است که از طریق JavaScript از هر صفحه وب که مایل به استفاده از آن است قابل دسترسی است. مرورگر Mozilla Firefox 4 که اخیراً منتشر شده است ، مانند مرورگر Chrome Google از نسخه 9 و Safari (WebKit) 5 به طور پیش فرض پشتیبانی را فعال می کند.

  این امر به خودی خود نباید واقعاً بحث برانگیز باشد ، اما شیوه اجرای آن ، همراه با نحوه طراحی معماری رایانه های شخصی و پردازنده های گرافیکی ، باعث شده است تا عده ای امنیت این رویکرد را زیر سوال ببرند. Context تحقیقات اولیه را در مورد نگرانی های امنیتی احتمالی که به نظر می رسد تکنولوژی WebGL چیست ذاتی در مشخصات هستند انجام داده است و به این سؤال منجر می شود که آیا این سیستم عامل باید در سیستم عاملهای پشتیبانی موجود باشد یا خیر ، آیا مزایای آن از خطرات آن فراتر رفته است.
  [​IMG]

  مرور اجمالی خط لوله گرافیکی سه بعدی
  ابتدا با یک مرور ساده و ساده در مورد نحوه اجرای گرافیک سه بعدی در بیشتر معماریهای سبک مدرن رایانه شخصی شروع می کنیم.


  شکل 1 - نمودار ساده خط لوله گرافیکی

  در پایین ترین سطح خود سخت افزار Graphics پردازنده (GPU) است ، این لزوما هیچ API خاصی تکنولوژی WebGL چیست را اجرا نمی کند (تقریباً مطمئناً این یک رابط اختصاصی است که توسط سازنده تولید شده است) ، با این وجود حداقل باید از تمام عملکردهای مورد انتظار در API برنامه نویسی پشتیبانی کند. مرحله. تقریباً تمام سخت افزارهای مدرن سه بعدی شامل واحدهای قابل برنامه ریزی مجزا هستند (معمولاً به آنها اشاره می شود)
  به عنوان shaders) ، اینها می توانند بصورت جداگانه توسط فرآیندهای حالت کاربر برنامه ریزی شوند. قالب بومی کد shader به طور کلی مخصوص فروشنده سخت افزار است. اما زبانهای مشترکی وجود دارند که اجازه می دهند کد پلاتفرم متقاطع توسعه یابد.

  درایور سخت افزاری بالاتر از درایور است که تمایل دارد در حالت هسته در سیستم عامل اجرا شود.تکنولوژی WebGL چیست وظیفه آن رسیدگی به جنبه های سخت افزاری سطح پایین و ارائه یک رابط استاندارد شده (به عنوان مثال WDDM) است که از طریق آن سایر مؤلفه های سیستم عامل می توانند به GPU دسترسی پیدا کنند.

  برنامه ریزی بعدی است ، این می تواند در تعدادی از مکان های مختلف ، به عنوان مثال در خود راننده هسته ، توسط سیستم عامل یا به طور کامل در حالت کاربر اجرا شود. مسئولیت آن تقسیم دسترسی به GPU بین برنامه های فردی است که در همان دستگاه اجرا می شوند. در یک محیط سنتی تر این امر ضروری نخواهد بود زیرا تنها یک برنامه (به عنوان مثال مدیر بادگیر) در واقع نیاز به دسترسی مستقیم به GPU در هر زمان دارد. در یک سناریوی سه بعدی ، نیاز به دسترسی مستقیم به سایه بانها و حافظه برای بارگذاری بافت و هندسه بدین معناست که باید با مدیریت مناسب انجام شود.

  قطعه آخر در پشته ، کتابخانه رابط است ، که اصلی ترین مسیری است که از طریق آن کاربر می تواند به کتابخانه گرافیک دسترسی داشته باشد. این سطح نهایی انتزاع است و در صورت امکان هرگونه عملکرد خاص سخت افزار را از بین می برد. كتابخانه هاي رابط مشترك عبارتند از Direct3D (كه ويژگي هاي هسته آن نيز داراي ويژگي هاي هسته اي است) و cross-platform OpenGL. آنها API ها را برای ایجاد هندسه سه بعدی به نمایش در می آورند ، کامپایلرهایی را برای تبدیل برنامه های shader به نمایندگی مناسب تر برای GPU و مدیریت تخصیص و آپلود اطلاعات بافتی به حافظه کارت ویدیویی فراهم می کنند.

  مشکلی با WebGL
  با توجه به توضیحات ساده می توان به نحوه مشخص شدن ، طراحی و اجرای WebGL در آنچه در حال حاضر مسئله است پرداخت. محتوای مرورگر سنتی معمولاً به هر شکلی دسترسی مستقیم به سخت افزار ندارد ، اگر نقشه بیت را ترسیم کنید ، توسط برخی از کدهای موجود در مرورگر با مسئولیت طراحی بیت مپ ها اداره می شود. تکنولوژی WebGL چیست بنابراین احتمالاً این مسئولیت را به یک مؤلفه سیستم عامل ، که خود نقاشی را انجام می دهد ، واگذار می کند. اگرچه با معرفی شتاب گرافیکی 2D در همه مرورگرهای محبوب ، این تمایز تا حدودی مبهم است ، اما هنوز هم واقعیت دارد که عملکرد واقعی GPU مستقیماً در معرض صفحه وب قرار نگیرد. واقعیت بارز این است که محتوا به راحتی قابل بررسی است ، نسبت به محتوا زمان ارائه قابل اندازه گیری دارد و عموماً دارای قابلیت برنامه ریزی کمی است (حداقل که در معرض سخت افزار گرافیکی باشد).

  از طرف دیگر WebGL با توجه به نیازهای عملکردی خود ، دسترسی به سخت افزار گرافیکی را فراهم می کند. کد Shader ، در حالی که به زبان مادری GPU نوشته نشده است ، جمع آوری می شود ، بارگذاری می شود و سپس بر روی سخت افزار گرافیکی اجرا می شود. تعیین زمان برای هندسه متوسط تا پیچیده می تواند دشوار باشد برای تعیین پیش از زمان داده های خام دشوار است ، زیرا تولید یک مقدار دقیق بدون ایجاد بار اول دشوار است. مسئله کلاسیک مرغ و تخم مرغ. همچنین برخی از داده ها می توانند به سختی تأیید شوند و محدودیتهای امنیتی می توانند یک بار خارج از کنترل اجرای WebGL اجرای دشوار باشند.
  [​IMG]

  این ممکن است چنین مسئله ای نباشد ، به جز این واقعیت که پیاده سازی های فعلی خط لوله سخت افزاری و گرافیکی به گونه ای طراحی نشده اند که قابل پیشگیری باشند یا مرزهای امنیتی را حفظ کنند. هنگامی که یک لیست نمایشگر توسط برنامه زمانبندی در GPU قرار گرفت ، متوقف کردن آن دشوار خواهد بود ، حداقل بدون ایجاد فساد بصری در سطح سیستم و بی ثباتی. با تهیه دقیق مطالب می توان به طور جدی روی توانایی سیستم عامل در ترسیم رابط کاربری یا بدتر تأثیر گذاشت. در تأیید صحت کلیه محتوا و حفظ مرزهای امنیتی نیز به سختی تأثیر بالقوه ای بر تمامیت سیستم و داده های کاربر دارد.

  تاکنون تولید کنندگان سخت افزار گرافیکی نیازی به نگرانی درباره مورد استفاده غیر قابل اعتماد برای محصولات خود ندارند. مطمئناً موضوعات یکپارچگی و انکار سرویس حتی برای برنامه های بومی مورد توجه قرار می گیرد ، اما توسعه دهندگان معمولاً علاقه خود را برای اطمینان از برنامه های خود ایجاد نمی کنند. یک بازیگر مخرب باید شخصی را متقاعد کند که کد بد خود را نصب کند ، در این مرحله حمله به سخت افزار گرافیکی ممکن است کمترین نگرانی کاربر را داشته باشد. درایورهای گرافیک به طور کلی با تکنولوژی WebGL چیست امنیت نوشته نمی شوند زیرا تمرکز اصلی آنها است ، عملکرد احتمالاً بسیار مهم است. امنیت مقدار قابل توجهی از نظر ساعت انسانی و هم از نظر پولی دارد ، به نظر می رسد انگیزه کمی برای تولید کنندگان وجود ندارد که محصولات خود را (به طور بالقوه با هزینه عملکرد) برای پشتیبانی از WebGL به شکل فعلی خود سخت کنند.

  حتی اگر مسائل امنیتی مشخص شود ، مشخص نیست که استراتژی پچ به کار رفته توسط تولید کنندگان بزرگ GPU چه خواهد بود. جستجوی امنیت تمرکز برای ATI یا NVIDIA فقط چند آسیب پذیری عمومی را آشکار می کند
  s (قدمت آن به سال 2008)؛ جستجوی گوگل برای بولتنهای امنیتی مرتبط نیز هیچ اطلاعاتی را ارائه نمی دهد. با توجه به پیچیدگی درایورها و تعامل های سخت افزاری ، سخت به نظر می رسد که هیچگاه در نرم افزارهایشان اشکالی قابل استفاده وجود نداشته باشد که نیاز به اصلاح فوری داشته باشد.

  مطمئناً با محدودیت های معمولی در محصولات OEM ، به خصوص لپ تاپ ها ، از وضعیت patch کمک نمی کند. به طور معمول در این شرایط ، درایور مرجع ارائه شده توسط سازنده GPU از نصب روی لپ تاپ مسدود می شود ، و نصب هرگونه بروزرسانی امنیتی بطور قابل توجهی دشوارتر می شود.

  به نظر می رسد در طول توسعه WebGL ، کلیه فروشندگان مرورگر که از آن پشتیبانی می کنند ، با مشکلاتی روبرو شده اند که تکنولوژی WebGL چیست برخی از درایورها ناپایدار بوده یا به طور کامل خراب می شوند. به نظر می رسد که کار فعلی برای این کار یک لیست سیاه درایور است . به نظر نمی رسد این یک رویکرد طولانی مدت طولانی باشد.
  [​IMG]

  خود داری از خدمات
  خطر انکار سرویس یکی از شناخته شده ترین مسائل امنیتی است که WebGL با آن روبرو است ، به این دلیل که حتی در مستندات استاندارد فعلی نیز ثبت شده است . اساساً به دلیل دسترسی تقریبا مستقیم WebGL API به سخت افزار گرافیکی ، می توان برنامه های سایه بان یا مجموعه ای از هندسه پیچیده سه بعدی ایجاد کرد که می تواند باعث شود سخت افزار بخش قابل توجهی از زمان ارائه خود را سپری کند. تکنولوژی WebGL چیست می توان به سهولت در مورد انکار مشتری از حملات سرویس هنگامی که تنها مؤلفه آسیب دیده فرآیند مرورگر است ، استفاده کرد (روش های مختلفی برای انجام این کار از قبل وجود دارد) ، اما در این حالت حمله می تواند به طور کامل از دسترسی کاربر به کامپیوتر خود جلوگیری کند ، به طور قابل توجهی جدی تر

  در برخی شرایط ، Context سیستم عامل سقوط را مشاهده کرده است (یعنی صفحه آبی مرگ). این تصادفات می تواند خوش خیم باشد (از لحاظ سوء استفاده) تا مواردی که کد راننده مقصر بوده و باعث ایجاد شرایط بالقوه سوءاستفاده می شود. هیچ جزئیات دیگری در مورد آسیب پذیریهای واقعی سوءاستفاده یا کدی که برای تولید آنها استفاده می شود ، در حال حاضر فاش نشده است.

  به نظر می رسد ویندوز 7 و ویندوز ویستا کمی بهتر از این نظر هستند ، اگر GPU حدود 2 ثانیه قفل شود ، سیستم عامل مجبور به تنظیم مجدد آن می شود. این کار باعث می شود تا در طول این دوره از تنظیم مجدد ، همه برنامه ها از هرگونه گرافیک سه بعدی استفاده کنند. با این وجود این سیستم عاملها حداکثر حد مجاز را دارند که چند بار ممکن است این اتفاق در یک پنجره زمانی کوتاه رخ دهد ، قبل از اینکه هسته بتواند اشکال را بررسی کند

  البته به عنوان یک موضوع شناخته شده ، تلاش هایی برای کاهش آن وجود دارد ، به عنوان مثال پروژه تکنولوژی WebGL چیست شامل یک اعتبار دهنده shader برای از بین بردن موارد ساده حلقه نامتناهی است که از آن استفاده می شود در Firefox 4 و Chrome. این اعتبار سنجی نمی تواند همه موارد منجر به انکار سرویس را مسدود کند ، به خصوص هنگامی که می توانید هندسه بزرگی ایجاد کنید و سایه بانهایی را در خود جای دهند که حاوی حلقه هایی نباشند ، اما هنوز هم مقدار قابل توجهی از زمان را برای اجرای آن می گیرید.


  سرقت تصویر متقابل دامنه
  یکی از مرزهای اساسی امنیتی در مشخصات مدل Document Object و مرورگر JavaScript ، مرز دامنه است. این امر برای جلوگیری از گفتن مطالب ارائه شده ، قادر به دسترسی به منابع معتبر / قابل اعتماد در نیست. اینکه دسترسی به محتوا بسیار مجاز به این مرز باشد ، بستگی به نوع منبع دسترسی دارد. این گاه به عنوان "حق جاسازی" در مقابل "حق خواندن" خوانده می شود. به عنوان مثال ، جاسازی یک تصویر از خارج از دامنه شما کاملاً قابل قبول است زیرا API های اصلی هرگز مکانیزمی برای خواندن مطالب واقعی (خارج از ابعاد تصویر ، و نشانه موفقیت یا عدم بارگیری) به شما ارائه نمی دهند. از طرف دیگر تلاش برای استفاده از شی XMLHttpRequest برای جلب محتوا از خارج از دامنه شما (و بنابراین دسترسی به داده های خام) به طور کلی مجاز نیست.

  قبل از معرفی عنصر "بوم" ، که در HTML5 استاندارد می شود ، گزینه های زیادی برای سرقت داده های خام دامنه متقابل تصاویر وجود نداشت. برای مقابله با این ، پرچم "پاک و منشأ" اجرا شد. این پرچم در ابتدا درست است و در صورت استفاده از هر تصویر یا محتوای حوزه متقاطع روی بوم ، نادرست تنظیم می شود مراجعه کنید. بوم عنصر. هنگامی که پرچم "تمیز از مبدا" نادرست است ، دیگر نمی توانید با API هایی مانند "toDataURL" تماس بگیرید تا محتوای تصویر را استخراج کنید.
   
  کوکیッ از این پست تشکر کرده است.
 4. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏20/6/20
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  7
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  مرد
  جوملا چیست و هر آنچه بایستی در مورد آن بدانید

  در صورتی که علاوه بر این یکی از مشتریانی باشید که در مورد جوملا ، CMS و بسیاری دیگر از اصطلاحات تخصصی اطلاعاتی کسب کرده اید ، جوملا چیست هنوز درک درستی از این موارد ندارید ، در آن مرحله شما در نقطه ایده آل هستید. من همه چیز را با جزئیات توضیح خواهم داد و قبل از پایان این پست به شما اطمینان می دهم که اطلاعات کاملی درباره آنچه بدین ترتیب جوملا است ، خواهید داشت.

  خوب ، در حال حاضر ایده اصلی که در صدر لیست اولویت ها قرار دارد اینست که "جوملا چیست" درست؟ در طول این سطرها ، ابتدا چگونه با این کار شروع می کنیم.

  [​IMG]

  جوملا چیست


  جوملا یک سیستم مدیریت محتوای منبع باز (CMS) است. این سایت شما را به ساختن سایت ها و برنامه های جوملا چیست بی نظیر منحصر به فرد ترغیب می کند. دارد که شما را به استفاده از نکات برجسته و سودمندی آن بدون محدودیت تشویق می کند.

  جوملا طی دهه اخیر شیوع عظیمی را افزایش داده است و به طور موثری به یکی از پرمصرف ترین جوملا چیست ایران هاست ماده ای که چارچوب های تخته در سراسر جهان تبدیل شده است ، تبدیل شده است. از زمان آغاز به کار در سال 2005 ، این گروه بسیار مؤثر پس از آن رخ داده است و تا به امروز بیش از 99 + میلیون بارگیری دارد.

  جوملا به زبان پی اچ پی نوشته شده است و از بانک اطلاعاتی MySQL برای ذخیره اطلاعات هنگام استفاده از روشهای برنامه نویسی در مکان استفاده می کند. این برنامه تمایل دارد تا با یک تیک معرفی شده از طریق صفحه کنترل تسهیل کننده وب تنظیم شود. چندین مقاله وجود دارد که در وب وجود دارد تا در نحوه معرفی جوملا به شما کمک کند.

  جوملا از طرح طرح Model-View-Controller (MVC) استفاده می کند. جوملا چیست همانطور که توسط طرح MVC نشان داده شده است وقتی جوملا یک دادخواست را پردازش می کند ، در ابتدا URL را ارزیابی می کند تا کدام بخش درخواست را پردازش کند. این مدل شامل اطلاعاتی است که توسط قسمت مورد استفاده قرار می گیرد. به همین ترتیب ، تعهد مدل برای تازه کردن بانک اطلاعاتی در صورت لزوم و در صورت لزوم. نمای مسئول ایجاد بازده است. برای بدست آوردن داده های مورد نیاز می تواند با مدل تماس بگیرد. پس از ایجاد بازده ، بخش کنترل سیستم جوملا را به دست می دهد که در آن مرحله طرح را اجرا می کند.

  بنابراین ، ضمن درک جوملا چیست که شما نیز با نحوه عملکرد مؤلفه جوملا آشنا هستید. با اشاره به جلو همانطور که به احتمال زیاد جوملا می دانید یکی می گوید یکی از CMS منبع آزاد است ، با این حال آیا می دانید CMS چیست؟ به شرط این که این مسئله صحیح باشد ، در آن زمان باورنکردنی و اگرنه ، به سادگی در مورد شفاف سازی تحقیق کنید.
  [​IMG]

  CMS چیست؟

  قبل از اینکه با عمق بیشتری بخوانید جوملا چطور درباره اصطلاح CMS آشنا می شویم. CMS نمایانگر یک سیستم مدیریت محتوا است. جوملا چیست این برنامه نویسی چارچوبی است که به شما امکان می دهد ماده پیشرفته را تهیه ، نظارت و به روز کنید. با یک زبان غیرمستقیم ، می توان گفت که CMS ابزاری است که به شما امکان می دهد سایتی را تهیه کنید بدون اینکه به هیچ وجه در برنامه نویسی غیرقابل پیش بینی قرار دهید.

  اصولاً ، یک CMS به شما یک رابط غریزی برای مونتاژ و تغییر محتوای سایت می دهد. CMS را جوملا چیست می توان در وب شما معرفی کرد. علاوه بر این ، وقتی CMS معرفی می شود ، با کمک مرورگر اینترنت خود می توانید بدون نیاز به دسترسی زیادی به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید و هر پیشرفتی را که بخواهید انجام دهید.

  برای کلیه مشتری های جدید ، دقیقاً کمکی نیست که آنها چنین چارچوبی (مزیت CMS) داشته باشند که به آنها اجازه می دهد محتوای خود را با حداقل تلاش بالقوه ساختار دهند. چارچوبهای اجرایی بخش بزرگی از مواد را به شما مدیر WYSIWYG (آنچه می بینید دریافت می کنید) برای همکاری با شما پیشنهاد می دهد. این بدان معنی است که عملکرد مشابه شما را در مرورگر اینترنت به عنوان سرپرست پیدا می کنید.

  چگونه می توان در حال حاضر مشاهده می کنیم نکات برجسته جوملا چه عاملی را برای انتخاب تعداد زیادی از افراد ایجاد می کند.

  [​IMG]
  جوملا یک تصمیم اساسی برای جمع آوری یک سایت بدون توجه به اندازه آن است. در زیر بخشی از برجسته های اساسی آن است.

  1. چند زبانه جوملا چیست

  چند زبانه بودن نیاز همه را برآورده می کند. واضح است ، برای افرادی که انگلیسی نمی کنند ، یک مؤلفه است جوملا چیست که نسبت به آنها احساس خوشبختی کنند. براستی! جوملا چند زبانه است. تقویت 75 گویش. یک رسوایی عظیم که باید بیان کنم.


  3. ساده برای استفاده

  جوملا منبع باز است و در مجموع مجاز به استفاده است. همانطور که ممکن است ، جوملا چیست رایگان بدان معنی نیست که نیاز دارد شامل شود. به حقیقت گفته می شود ، رابط کاربری کاملاً آسان ، شما را با عنصر WYSIWYG آن که نتایج بسیار یکسانی به شما می دهد حیرت زده می کند. یکی دیگر از عواملی که می پسندید ، بروزرسانی منظم است. جوملا به روزرسانی های جدیدی از انواع برجسته ها و ظرفیت های جدید را می دهد. با هر بروزرسانی جدید کار ساده تر می شود.

  4- امنیت جوملا چیست

  امنیت عامل اصلی در ساخت سایت است که باید در نظر بگیرید. جوملا دو تأیید جوملا چیست عامل را به شما ارائه می دهد
   
  کوکیッ از این پست تشکر کرده است.
 5. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏20/6/20
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  7
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  مرد
  HTML چیست نکاتی کلیدی که در مورد html که از آن چیزی نمی دانید

  HTML مخفف Hyper Text Markup Language است که برای ایجاد صفحات وب و HTML چیست برنامه های وب استفاده می شود. بیایید ببینیم منظور از Hypertext Markup Language و صفحه وب چیست.

  HyperText: HyperText به معنای ساده "متن در متن" است. متن در آن پیوند دارد HTML چیست ، یک ابر متن. هر زمان که روی پیوندی کلیک کنید که شما را به یک صفحه وب جدید منتقل می کند ، روی یک متن فوق متن کلیک کرده اید. HyperText روشی برای پیوند دو یا چند صفحه وب (اسناد HTML) با یکدیگر است.

  زبان نشانه گذاری: یک زبان نشانه گذاری یک زبان رایانه ای است که برای اعمال قراردادهای طرح بندی HTML چیست و قالب بندی در یک متن متنی استفاده می شود. زبان نشانه گذاری متن را تعامل تر و پویاتر می کند. این می تواند متن را به تصاویر ، جداول ، پیوندها و غیره تبدیل کند.
  [​IMG]

  صفحه وب: یک صفحه وب سندی است که معمولاً به صورت HTML نوشته می شود و توسط یک مرورگر وب ترجمه می شود. HTML چیست با وارد کردن URL می توانید یک صفحه وب شناسایی کنید. یک صفحه وب می تواند از نوع ایستا یا پویا باشد. فقط با کمک HTML می توانیم صفحات وب استاتیک ایجاد کنیم.

  از این رو ، HTML یک زبان نشانه گذاری است که برای ایجاد صفحات وب جذاب به کمک یک HTML چیست ظاهر طراحی شده استفاده می شود ، و در یک مرورگر وب با فرمت زیبا به نظر می رسد. یک سند HTML از بسیاری از برچسب های HTML ساخته شده است و هر برچسب HTML حاوی مطالب مختلف است.

  بیایید یک مثال ساده از HTML را ببینید.

  <! DOCTYPE>
  <html>
  <head>
  <title> عنوان صفحه وب </title>
  </head>
  <body>
  <h1> اولین عنوان خود را بنویسید </h1>
  <p> اولین پاراگراف خود را بنویسید. </p>
  </body>
  </html>
  اکنون آن را تست کنید
  [​IMG]

  توضیحات مثال HTML
  <! DOCTYPE>: نوع سند را تعریف می کند یا به مرورگر دستور نسخه HTML می دهد.

  <html>: این برچسب به مرورگر اطلاع می دهد که یک سند HTML است. HTML چیست متن بین برچسب html سند وب را شرح می دهد. این یک کانتینر برای سایر عناصر HTML به جز <! DOCTYPE> است

  <head>: باید اولین عنصر درون عنصر <html> باشد ، که شامل ابرداده (اطلاعات مربوط به سند) است. قبل از باز شدن برچسب بدن باید بسته شود.

  <title>: همانطور که از نام آن پیداست ، برای اضافه کردن عنوان صفحه HTML که در بالای پنجره مرورگر ظاهر می شود ، HTML چیست استفاده می شود. باید درون برچسب قرار داده شده و بلافاصله بسته شود. (اختیاری)

  <body>: متن بین برچسب بدن محتوای بدن صفحه را نشان می دهد که برای کاربر نهایی قابل مشاهده است. این برچسب حاوی محتوای اصلی سند HTML است.

  <h1>: متن بین برچسب <h1> عنوان سطح اول صفحه وب را شرح می دهد.

  <p>: متن بین برچسب <p> پاراگراف صفحه وب را توصیف می کند.

  تاریخچه مختصر HTML
  در اواخر دهه 1980 ، یک فیزیکدان ، تیم برنرز لی که پیمانکار CERN بود ، سیستمی را برای محققان CERN پیشنهاد داد. در سال 1989 ، او یادداشتی را برای ارائه یك سیستم ابرمتن مبتنی بر اینترنت نوشت.

  تیم برنرز لی به عنوان پدر HTML شناخته شده است. اولین توضیحات در دسترس HTML سندی به نام "HTML Tag" است که توسط تیم در اواخر سال 1991 ارائه شده است. آخرین نسخه HTML HTML5 است که بعدا در این آموزش می آموزیم.

  نسخه های HTML
  از زمان اختراع HTML نسخه های HTML زیادی در بازار وجود دارد ، HTML چیست مختصراً در مورد نسخه HTML در زیر آمده است:

  HTML 1.0: اولین نسخه HTML 1.0 بود که نسخه barebones زبان HTML بود و در سال 1991 منتشر شد.

  HTML 2.0: این نسخه بعدی بود که در سال 1995 منتشر شد ، و نسخه استاندارد زبان برای طراحی وب سایت بود. HTML 2.0 قادر به پشتیبانی از ویژگی های اضافی مانند آپلود فایل مبتنی بر فرم ، عناصر فرم مانند جعبه متن ، دکمه گزینه و غیره بود.
  [​IMG]

  HTML 3.2: نسخه HTML 3.2 توسط W3C در اوایل 1997 منتشر شد. این نسخه قادر HTML چیست به ایجاد جداول و پشتیبانی از گزینه های اضافی برای عناصر فرم بود. همچنین می تواند از یک صفحه وب با معادلات پیچیده ریاضی پشتیبانی کند. این یک استاندارد رسمی برای هر مرورگر تا ژانویه 1997 شد. امروز تقریبا توسط بسیاری از مرورگرها پشتیبانی می شود.

  HTML 4.01: نسخه HTML 4.01 در دسامبر 1999 منتشر شد ، و نسخه ای بسیار پایدار از زبان HTML است. این نسخه استاندارد رسمی فعلی است ، و پشتیبانی بیشتری را برای شیوه نامه ها (CSS) و قابلیت اسکریپت برای عناصر مختلف چندرسانه ای فراهم می کند.


  HTML5: HTML5 جدیدترین نسخه زبان نشانه گذاری HyperText است. اولین پیش نویس این نسخه در ژانویه سال 2008 اعلام شد. دو سازمان بزرگ وجود دارند یکی W3C (کنسرسیوم جهانی وب گسترده) و دیگری سازمان WHATWG (کارگروه فناوری کاربرد برنامه Hypertext) که در توسعه نسخه HTML 5 نقش دارند. و هنوز هم در حال توسعه است.

  ویژگی های HTML
  1) زبانی بسیار آسان و ساده است. به راحتی قابل فهم و اصلاح است.

  2) تهیه یک نمایش موثر با HTML بسیار آسان است زیرا دارای برچسب های قالب بندی زیادی است.
  [​IMG]

  3) این یک زبان نشانه گذاری است ، بنابراین روشی انعطاف پذیر برای طراحی صفحات وب به همراه متن ارائه می دهد.

  4) این برنامه نویسان را برای اضافه کردن پیوند در صفحات وب تسهیل می کند (با استفاده از برچسب لنگر اچ تی ام ال) ،HTML چیست بنابراین علاقه به مرور کاربر را افزایش می دهد.

  5) مستقل از سیستم عامل است زیرا می تواند در هر پلتفرمی مانند Windows ، Linux و Macintosh نمایش داده شود ،
   
  کوکیッ از این پست تشکر کرده است.
 6. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏20/6/20
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  7
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  مرد
  Software Container چیست و هر آنچه بایستی در مورد آن بدانید
  بسته نرم افزار به واحدهای استاندارد برای توسعه ، حمل و نقل و استقرار کانتینر یک واحد استاندارد نرم افزاری است که کدها و Software Container چیست تمام وابستگی های آن را بسته بندی می کند ، بنابراین برنامه به سرعت و قابل اطمینان از یک محیط محاسباتی به دیگری اجرا می شود. یک تصویر کانتینر Docker یک نرم افزار سبک ، مستقل و قابل اجرا است که شامل همه چیز لازم برای اجرای یک برنامه است: کد ، زمان اجرا ، ابزار سیستم ، Software Container چیست کتابخانه های سیستم و تنظیمات:

  تصاویر کانتینرها در زمان اجرا و در مورد ظروف داکر به صورت ظروف تبدیل می شوند - Software Container چیست وقتی در موتور Docker Engine کار می کنید ، تصاویر به ظروف تبدیل می شوند. نرم افزارهای کانتینر شده برای برنامه های لینوکس و Windows مبتنی بر Windows ، همواره بدون در نظر گرفتن زیرساخت ها ، همان کار را خواهند کرد. کانتینرها نرم افزار را از محیط خود جدا می کنند و اطمینان می دهند که علی رغم اختلافات مثلاً بین توسعه و مرحله بندی ، یکنواخت کار می کند.

  [​IMG]

  ظروف داکر که روی موتور داکر کار می کنند:

  استاندارد: داکر استاندارد صنعت را برای ظروف ایجاد کرد ، بنابراین می توانند در هر مکانی قابل حمل باشند
  سبک وزن: کانتینرها هسته سیستم عامل دستگاه را به اشتراک می گذارند و به همین دلیل نیازی به سیستم عامل در هر برنامه ندارند ، راندمان بالاتر سرور و کاهش سرور و هزینه های مجوز
  امن: برنامه های کاربردی در ظروف ایمن تر هستند و داکر قوی ترین قابلیت جداسازی پیش فرض را در صنعت فراهم می کند
  کانتینرهای داکر همه جا هستند: لینوکس ، ویندوز ، مرکز داده ، ابر ، سرور و غیره.
  فناوری کانتینر داکر در سال 2013 به عنوان موتور منبع باز داکر آغاز شد.

  این مفاهیم محاسباتی موجود را در اطراف ظروف Software Container چیست و بویژه در دنیای لینوکس ، ابتدایی که به عنوان گروههای مختلف و نام های شناخته می شوند ، به کار گرفت. فن آوری داکر منحصر به فرد است زیرا تمرکز خود را بر الزامات توسعه دهندگان و اپراتورهای سیستم برای جدا کردن وابستگی برنامه از زیرساخت ها متمرکز می کند.

  موفقیت در دنیای لینوکس باعث همکاری با مایکروسافت شد که ظروف Docker و قابلیت های آن را به ویندوز سرور (که بعضاً به عنوان ظروف ویندوز Docker خوانده می شود) آورد.

  [​IMG]

  با استفاده از فناوری Docker و پروژه منبع باز آن ، همه فروشندگان اصلی مرکز داده و ارائه دهندگان ابری از آن استفاده شده اند. بسیاری از این ارائه دهندگان برای ارائه پیشنهادات IaaS در کانتینر خود از Docker ایران هاست استفاده می کنند. علاوه بر این ، چارچوب های پیشرو منبع سرور منبع باز از فناوری ظرف داکر استفاده می کنند.
  مقایسه ظروف و ماشین های مجازی
  کانتینرها و ماشینهای مجازی از مزایای انزوا و تخصیص منابع مشابه برخوردار هستند ، اما متفاوت عمل می کنند زیرا ظروف به Software Container چیست جای سخت افزار سیستم عامل را مجازی می کنند. ظروف قابل حمل و کارایی بیشتری دارند.
  ظروف
  ظروف یک انتزاع در لایه برنامه هستند که کد ها و وابستگی ها را با هم بسته می کنند. ظروف متعدد می توانند در همان دستگاه اجرا شوند و هسته سیستم عامل را با سایر ظروف به اشتراک بگذارند ، هر کدام به عنوان فرآیندهای جدا شده در فضای کاربر استفاده می کنند. کانتینرها فضای کمتری نسبت به VM دارند (تصاویر کانتینرها به طور معمول ده ها مگابایت هستند) ، می توانند کاربردهای بیشتری را تحمل کنند و به VM و سیستم عامل های کمتری احتیاج دارند.

  [​IMG]

  ماشین های VIRTUAL
  ماشین های مجازی (VMs) انتزاعی از سخت افزار فیزیکی است که یک سرور را به بسیاری از سرورها تبدیل می کند. Hypervisor به چندین VM اجازه می دهد تا روی یک دستگاه واحد کار کنند. هر VM شامل یک نسخه کامل از یک سیستم عامل ، برنامه ، باینری های لازم و کتابخانه ها - ده ها گیگابایت است. VMs همچنین می تواند کند باشد.
  استانداردهای کانتینر و رهبری صنعت
  پرتاب Docker در سال 2013 با ایجاد دموکراتیک کردن ظروف نرم افزاری ، انقلابی در توسعه برنامه ها ایجاد کرد. داکر فناوری کانتینر لینوکس را توسعه داد - روشی قابل حمل ، انعطاف پذیر و استقرار آسان. Docker با استفاده از کتابخانه منبع باز و مشارکت با جامعه ای در سراسر جهان از مشارکت کنندگان برای پیشرفت بیشتر آن برخوردار است. در ژوئن سال 2015 ، Docker مشخصات تصویر کانتینر و کد زمان اجرا را که اکنون با عنوان runc شناخته می شود ، به ابتکار Open Container (OCI) Software Container چیست اهدا کرد تا به کمک به ایجاد استاندارد در رشد و توسعه بلوک اکوسیستم کانتینر کمک کند.
  [​IMG]

  پس از این تحول ، Docker همچنان با پروژه Containerd که Docker در سال 2017 به بنیاد رایانش ابری Cloud (CNCF) اهدا کرد ، ادامه داد. و قابلیت حمل. Container زمان اصلی کانتینر موتور Docker Engine است.
  داکر در سال 2013 به صحنه منفجر شد و از آن زمان باعث هیجان در محافل IT شده است.
  فناوری ظروف برنامه کاربردی ارائه شده توسط Docker قول می دهد که شیوه Software Container چیست عملکرد فناوری اطلاعات را دقیقاً همانگونه که فناوری مجازی سازی چند سال قبل انجام داده است ، تغییر دهد.
  در اینجا به 13 سوال متداول مربوط به این فناوری پاسخ می دهیم.
  ظروف چیست و چرا به آنها احتیاج دارید؟کانتینرها راه حلی برای مسئله چگونگی به کار بردن نرم افزار در هنگام اجرای اطمینان docker architecture از محیط محاسباتی به دیگری است. این می تواند از لپ تاپ برنامه نویسان به یک محیط آزمایش ، از یک محیط مرحله به مرحله تولید و همه گیر باشد
  ps از یک دستگاه فیزیکی در یک مرکز داده تا یک ماشین مجازی در یک ابر خصوصی یا عمومی.
  Solomon Hykes ، خالق Docker ، می گوید ، مشکل نرم افزار هنگامی ایجاد می شود که محیط نرم افزار پشتیبانی یکسان نیست. Software Container چیست وی گفت: "شما می خواهید با استفاده از پایتون 2.7 تست کنید ، سپس در مرحله تولید در پایتون 3 قرار خواهید گرفت و اتفاق عجیبی رخ خواهد داد. یا به یک نسخه خاص از یک کتابخانه SSL تکیه خواهید کرد و یک نسخه دیگر نصب خواهد شد. شما تست های خود را روی Debian اجرا خواهید کرد و تولید آن روی Software Container چیست انجام می شود و انواع مختلفی از اتفاقات عجیب رخ می دهد. "
  وی افزود: این فقط نرم افزارهای مختلفی نیستند که می توانند مشکلات ایجاد کنند. "توپولوژی شبکه ممکن است متفاوت باشد ، یا سیاست های امنیتی و ذخیره سازی ممکن است متفاوت باشد اما نرم افزار باید روی آن کار کند."
   
  کوکیッ از این پست تشکر کرده است.
 7. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏20/6/20
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  7
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  مرد
  فایروال چیست و نکات کلیدی در مورد آن
  نظارت بر فایروال ردیابی معیارهای مهم فایروال است که نقش مهمی در عملکرد فایروال چیست کارآمد فایروال دارند. نظارت بر فایروال معمولاً باید شامل شود
  قوانین حاکم بر دیوار آتش
  با این حال ، مشکل این است که سرپرستان امنیتی با چالش تعادل سرعت و امنیت روبرو هستند. با توجه به این محدودیت ها ، هکرها در درجه اول از نقاط ضعف زیر برای ورود به سیستم سوء استفاده می کنند.
  جنبه مهم خدمات نظارت بر فایروال این است که باید تحریک پذیر باشد.فایروال چیست ایران هاست شناسایی تهدیدات امنیتی داخلی و خارجی به طرز تحریک آمیز به شناسایی موضوعات در مراحل اولیه کمک می کند. برای جلوگیری از حملات شبکه فایروال چیست مدیریت سرویس نظارت بر فایروال بسیار مؤثر است.
  چرا نظارت بر فایروال مهم است؟
  فایروال قطعه ای از سخت افزار یا نرم افزار است که کنترل ورودی و خروج ا ز فایروال چیست شبکه را کنترل می کند. کارآیی فایروال به چند مورد بستگی دارد:

  [​IMG]
  سرعت پردازش فایروال
  قوانین فایروال قدیمی یا استفاده نشده قوانین
  بیشتر دیوارهای آتش دارای قاعده "انکار همه" هستند ، اما برای همه اهداف عملی این قانون فایروال چیست نمی تواند در صدر باشد. قوانین باید مطابق با الزامات خاص شبکه نوشته شوند. به عنوان مثال ، اگر یک شرکت به کارمندان خود اجازه کار از خانه را بدهد ، باید به کارمندان اجازه داده شود از طریق VPN به سرور شرکت دسترسی پیدا کنند و این به معنی بازنویسی قوانین فایروال است.

  فایروال ها به طور معمول قوانینی برای ترافیک ورودی و خروجی دارند. فایروال هنگام تصمیم گیری در مورد ارسال یا دریافت اطلاعات خاص اجازه داده یا باید دور ریخته شود ، تصمیم خود را براساس قوانینی که ایجاد شده است پایه گذاری می کند.
  [​IMG]
  این فیلتر بیشترین اطلاعات مخرب را برای دستیابی به رایانه متوقف می کند. با این حال ، پویایی شبکه می تواند تغییر کند و مقاصد امن اکنون ممکن است در آینده بدخواه شوند. اگر به سادگی قوانین را تنظیم کنید و کلی فایروال خود را فراموش کنید ، هکرها می توانند به شبکه شما نفوذ کنند.

  خطاهای ایجاد شده توسط کاربران داخلی
  خطای انسانی نقشی اساسی در نقض امنیت دارد و کاربران داخلی قابل اعتماد اما ناآگاهانه مقصر هستند. فایروال چیست مجرمان سایبری کارشناسانی هستند که با سوء استفاده از خطای انسانی هویت شخصی را ربوده اند. آنها می توانند از طریق بدافزارها یا حملات فیشینگ وارد سیستم کارمند شوند. برخی از هکرها با جمع آوری اطلاعات از شبکه های اجتماعی ، مدارک معتبر را سرقت می کنند.

  گذشته از تهدیدات داخلی غیر عمدی ، کارکنان مخرب که قصد سرقت یا آسیب رساندن به منابع شرکت را دارند نیز خطر بزرگی برای امنیت شبکه هستند. با این وجود ، بزرگترین خطر برای همه اغلب مربوط به سرپرست IT با معنی است که دسترسی کامل به زیرساختهای شرکت می تواند یک اشتباه کوچک را به یک فاجعه تبدیل کند.
  [​IMG]
  داده های رمزگذاری نشده
  ترافیک شبکه که از رابط شبکه میزبان عبور می کند ، معمولاً حاوی جفت نام کاربری و همچنین سایر اطلاعات سیستم است که برای یک هکر مفید خواهد بود. در شبکه ای که داده ها بدون رمزگذاری منتقل می شوند ، یک متجاوز با دسترسی بدنی به شبکه می تواند یک آنالایزر بسته فایروال چیست (که به عنوان خرچش بسته نیز شناخته می شود) وصل کند تا بتواند بر ترافیک شبکه نظارت داشته و اطلاعات لازم را برای دسترسی به میزبان های دیگر در شبکه به دست آورد.

  IT سایه
  IT Shadow به پروژه های فناوری اطلاعات اطلاق می شود که در خارج از بخش IT مدیریت می شوند. اکثر سرویس های IT سایه بان از cloud استفاده می کنند تا زیر رادار بخش IT باشند. اگرچه فناوری اطلاعات سایه ممکن است دستاوردهای کوتاه مدت داشته باشد ، اما تهدید امنیتی جدی برای شبکه محسوب می شود.

  در پایان ، هکرها به دنبال هرگونه گشودگی در دیوار آتش خواهند بود و از هرگونه آسیب پذیری موجود استفاده می کنند. به همین دلیل استفاده از یک نرم افزار مانیتورینگ فایروال مهم است که بطور مداوم نه تنها فایروال شما بلکه همه چیز مربوط به فایروال شما را نیز کنترل می کند.

  چگونه آنالایزر فایروال به عنوان ابزاری برای نظارت بر فایروال عمل می کند

  نظارت بر فایروال بیش از همه کاربران داخلی ، قوانین ، داده های عبور از رابط ها ، سرویس های ابری سایه بان با فناوری اطلاعات سایه بان و تقریباً هر چیز دیگری که دارای نقطه لمس با فایروال است (بدین ترتیب به عنوان یک ابزار مانیتور فایروال عمل می کند). فایروال آنالایزر گزارشهای نظارت زیر را برای ایمن نگه داشتن دیوار آتش ارائه می دهد.

  آنالایزر فایروال وضعیت فعالیت همه دستگاه های فایروال پیکربندی شده را نشان می دهد. همچنین نام فروشنده ، نوع دستگاه و وضعیت دستگاه فایروال را نشان می دهد.
  گزارش نظارت بر فایروال

  همچنین می توانید تصویر کاملی از همه اتفاقاتی که در دیوار آتش رخ می دهد دریافت کنید. فایروال آنالایزر گزارش های عمیق در مورد:

  دستگاه های فایروال ، از جمله خلاصه های سطح بالا.
  ترافیک داخل و خارج از دستگاه فایروال (مانیتور پهنای باند فایروال).
  10 IP میزبان برتر ، IP های مقصد ، گروه های پروتکل ، سرورهای داخلی ، سایت های خارجی و مکالمات.
  دسترسی به ترافیک به سایتهای مجاز و تلاش برای دسترسی به سایتهای ممنوع.
  برنامه های در حال اجرا در دستگاه های متصل به فایروال (مانیتور فایروال).
  روند استفاده از قانون فایروال ، از جمله قوانین مجاز بالا و قواعد رد شده بالاتر.
  آمارهای امنیتی ، حملات (از جمله DDoS و حملات ویروس) ، IP های میزبان را انکار می کند ، IP های مقصد را انکار کرده و ورود به سیستم کاربر را انکار نمی کنند.
  VPN ها باهم
  گره خورده به دستگاه فایروال.
  این نرم افزار مانیتورینگ فایروال در زمان واقعی ، نمای کلی از تمام کاربرانی را فایروال چیست که از طریق دستگاه های پیکربندی شده فایروال به اینترنت دسترسی پیدا کرده اند ، ارائه می دهد. همچنین تعداد کاربرانی که کمتر از یا بیشتر از 20 درصد از پهنای باند استفاده می کنند ، همراه با پروتکل مورد استفاده نشان داده شده است.
  گزارش رابط کاربری Firewall
  [​IMG]
  همچنین می توانید از طریق کلیه کاربرانی که از طریق دستگاه های فایروال ترافیک ایجاد می کنند ، دید کاملی را مشاهده می کنید (بنابراین امکان نظارت بر کارایی شبکه فایروال را فراهم می آورد). فایروال آنالایزر گزارش های عمیق در مورد:

  پهنای باند کل مصرف شده توسط کاربران.
  10 برنامه برتر که توسط کاربران استفاده می شود.
  10 سرویس برتر cloud که توسط کاربران استفاده می شود.
  10 قانون برتر که توسط کاربران استفاده شده است.
  آدرس های اینترنتی برای کاربران مجاز است.
  URL ها برای کاربران مسدود شده است.
  کاربران مکالمه در آنها شرکت کرده اند.
  جزئیات پروتکل و URL برای کاربران.
  جزئیات VPN از هر کاربر خاص.
  فایروال آنالایزر رابط هایی را که در دستگاه های فایروال پیکربندی شده قرار دارند ، رصد و مشاهده می کند.
  گزارش رابط موجودی فایروال

  همچنین گزارش های مربوط به ترافیک را در تمام رابط های موجود در دستگاه های فایروال پیکربندی شده دریافت می کنید.

  فایروال آنالایزر می تواند قواعدی را که در دستگاه های فایروال پیکربندی شده بوجود آمده نظارت و لیست کند.
  گزارش نظارت بر فایروال زمان واقعی

  شما می توانید تصویری کاملی از کلیه قوانین مجاز ، قوانین رد شده و فایروال چیست قوانین موجود در network security system دستگاههای فایروال دریافت کنید. فایروال آنالایزر همچنین گزارش های عمیقی در مورد:

  استفاده از قانون و توصیف قوانین.
  روند استفاده برای یک قانون خاص.
  فایروال آنالایزر سرویس های ابری را که از طریق دستگاه های فایروال اضافه شده در زمان واقعی قابل دسترسی هستند ، نظارت می کند. همچنین تعداد سرویس های ابری با استفاده از کمتر از و بیشتر از 20 درصد از ظرفیت پهنای باند ، به همراه دسته بندی خاص آن سرویس ابری را نشان می دهد.
  گزارش موجودی خدمات ابر فایروال

  گزارشگر فایروال در مورد:

  استفاده از پهنای باند.
  کاربران ، هاست ها و برنامه های متصل شده است.
  با این گزارشات دقیق در زمان واقعی ، شما نه تنها می توانید بر فایروال چیست روی ترافیک فایروال نظارت کنید بلکه بر فعالیت دیوار آتش در شبکه خود 24x7 نیز نظارت کنید.
   
  کوکیッ از این پست تشکر کرده است.
 8. Amon Amarth کاربر ارزشمند❤

  تاریخ عضویت:
  ‏7/6/12
  ارسال ها:
  12,085
  تشکر شده:
  28,247
  امتیاز دستاورد:
  113
  جنسیت:
  مرد
  حرفه:
  IT-Handmade leather
  یعنی تاپیکی شده
  هر کس هر چی خواسته زده داخل این تاپیک
   
  کوکیッ از این پست تشکر کرده است.
 9. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏20/6/20
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  7
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  مرد
  ریمارکتینگ چیست و هر آنچه بایستی در مورد بازاریابی مجدد بدانید

  اگر می خواهید کمپین های بازاریابی دیجیتالی شما نتایج خوبی کسب کنند ، ریمارکتینگ چیست باید بتوانید شانس دوم برای بازدید کنندگان به مشتریان پیشنهاد دهید. این شانس دوم فرصتی است ، همچنین به عنوان بازاریابی شناخته می شود.

  اگر می خواهید تبدیل های خود را افزایش داده و بازده تلاش های تولید را افزایش دهید ، این شانس شماست. چه چیزی retargeting است ، چگونه کار می کند ، چند نکته برای بهبود فعالیت های خود ، و 10 استراتژی بازاریابی که ممکن است هنوز از آنها آگاهی نداشته باشید.

  داشتن یک استراتژی بازپرداخت در محل به معنای این است که بتوانیم به کاربران یادآوری کنیم که ما در آنجا هستیم. در این مقاله می خواهم به شما در طراحی خود کمک کنم.
  [​IMG]

  آیا می خواهید از روندهای برتر بازاریابی دیجیتال برای سال 2020 مطلع شوید؟ برای کشف 130 روند و پیش بینی ما ، کتاب الکترونیکی رایگان ما را بارگیری کنید!

  بازاریابی چیست؟

  به طور خلاصه ، بازاریابی (همچنین با عنوان بازاریابی شناخته می شود) در اصل ایجاد کارزارهای تبلیغاتی شخصی ریمارکتینگ چیست (عموماً نمایش تبلیغات) برای کاربرانی که قبلاً از وب سایت شما یا مطالب دیگری بازدید کرده اند ، می باشد.


  ایده اصلی در زمینه بازاریابی این است که به کاربرانی که از قبل مارک یا محصولات شما را می شناسند و ریمارکتینگ چیست به همین دلیل شانس تبدیل بالاتری دارند استفاده کنید. این در مورد هدف قرار دادن کاربر در چندین نوبت ، شخصی کردن آنها در هنگام حرکت ، و تشویق کاربر به حرکت در امتداد قیف تبدیل است.


  محبوب ترین ابزار بازاریابی در حال حاضر Google AdWords است ، ریمارکتینگ چیست این همان چیزی است که من در این مقاله به آن توجه خواهم کرد. در هر صورت ، البته مفاهیم اساسی می توانند در مورد سایر ابزارها نیز کاربرد داشته باشند.

  روند را می توان به سه مرحله کاهش داد:

  کاربر از وب سایت ما بازدید می کند یا محتوای نام تجاری ما را مصرف می کند.

  این کاربر سپس با یک کوکی برچسب گذاری شده و به یک لیست بازاریابی اضافه می شود.

  سپس ما تبلیغاتی را با تبلیغات ارائه می دهیم که فقط به کاربران این لیست نشان داده شده است.
  [​IMG]

  بسته به نحوه ورود کاربران در این لیست و در نوع تبلیغاتی که نشان داده می شود ، انواع مختلفی از مجدداً وجود دارد:

  استاندارد تبلیغات را به افرادی که قبلاً از یک صفحه بازدید کرده اند نشان می دهد. ریمارکتینگ چیست تبلیغات در وب سایت ها و برنامه ها در شبکه نمایش داده می شود (با Google AdWords ، این شبکه شامل بیش از 2 میلیون وب سایت).

  پویا: شبیه به بازاریابی مجدد استاندارد است ، اما با این تفاوت که تبلیغات بسته به محصولات و خدماتی که کاربران در وب سایت به دنبال آن بودند شخصی سازی می شوند.

  برای برنامه های تلفن همراه: در این حالت ، تبلیغات به طور خاص در برنامه ها و در وب سایت های تلفن همراه نشان داده می شوند.

  برای تبلیغات موتورهای جستجو: این نوع کمپین شامل تبلیغات نمایش نمی شود ، ریمارکتینگ چیست اما وقتی کاربرانی که قبلاً از وب سایت ما بازدید کرده اند در گوگل جستجو می کنند نشان داده می شود. این به ما می دهد هدف خود را بطور چشمگیری محدود کنیم: نه تنها آنها افرادی که از قبل به وب سایت ما مراجعه کرده اند ، بلکه حتی در جستجوی موارد مرتبط با محصولات و خدمات ما هستند.

  ویدیو: در بازاریابی ویدیویی ، ما لیست بازاریابی های خود را بر اساس افرادی که از یک وب سایت بازدید کرده اند ایجاد نمی کنیم ، بلکه افرادی هستند که با ارتباط برقرار کرده اند. سپس تبلیغات در داخل ، در وب سایت ها و برنامه ها نمایش داده می شود.
  [​IMG]

  توسط لیست توزیع: در اینجا ، ما می توانیم انتخاب کنید که تبلیغات خود را در لیست مشخصی از آدرسهای ایمیل قبلاً جمع آوری شده نشان دهیم ، مثلاً افرادی که در خبرنامه ما مشترک شده اند.
  بازاریابی چگونه کار می کند؟
  اگر به ایجاد کمپین های بازاریابی دلخواه خود علاقه دارید ، باید بدانید که آنها بسیار ساده هستند! تنها کاری که باید انجام دهید ریمارکتینگ چیست این است که این مراحل را دنبال کنید به حساب Google AdWords (یا ابزار تبلیغاتی معادل آن) دسترسی پیدا کنید و برچسب بازاریابی خود را بگیرید. این برچسب قطعه ای از کد HTML است که شما باید در بدنه تمام صفحات وب سایت خود (قبل از همه) وارد کنید.

  یک لیست بازاریابی ایجاد کنید (یا چند!). اینها لیست هایی هستند که از همه افرادی تشکیل شده اند که اقدام خاصی را در وب سایت شما انجام داده اند ، بنابراین می توانید طبق اهداف خود پیکربندی کنید. به عنوان مثال می توانید یک لیست را با تمام بازدید کنندگان وب سایت ریمارکتینگ چیست خود از google ads remarketing ماه گذشته یا به طور کلی با تمام کاربرانی که از یک صفحه خاص بازدید کرده اند ، ایجاد کنید. شما حتی می توانید بسته به اینکه در فاز تبدیل آنها در چه مرحله ای قرار داشته باشد ، آنها را تقسیم کنید - مانند افرادی که کالای خاصی را به سبد خرید خود اضافه می کنند اما هرگز آن را خریداری نمی کنند. پس از تنظیم لیست خود ، شاید حداقل چند روز یا حتی چند هفته منتظر بمانید تا حداقل تعداد کاربران مورد نیاز را داشته باشید.
  [​IMG]

  کمپین خود را فعال کنید. یک کمپین بازاریابی جدید ایجاد کنید و آن را در یکی از لیست هایی که ایجاد کرده اید هدف قرار دهید. ریمارکتینگ چیست همچنین می توانید با تنظیمات عادی بازی کنید: زبان ، موقعیت جغرافیایی ، پیشنهاد و غیره.

  یک یا چند مورد از تبلیغ خود ایجاد کنید. اگر تازه کار را شروع کرده اید ، ریمارکتینگ چیست می توانید با استفاده از تست A / B ، خلاقیت های مختلف را امتحان کنید. این به شما کمک می کند تا با چسبیدن به مواردی که بهترین کار را انجام می دهند ، کمپین خود را بهینه کنید.
   
 10. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏20/6/20
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  7
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  مرد
  تگ هدینگ چیست و همه چیز درباره آن
  برچسب های عنوان و الگوریتم های Google چه تعداد برچسب HTML Heading H1 در هر صفحه باید باشد؟ به عنوان یک واقعیت و تجربه ، شما قطعاً حداقل به یک عنوان H1 نیاز دارید. عنوان مقدمه ای برای صفحه وب شما است. صفحه وب بدون معرفی مانند کتابی بدون عنوان است. عدم برجسته کردن محتوای شما با عنوان H1 می تواند بازدید کنندگان شما را بدون درک کامل آنچه برای ارائه ارائه می دهد ، ترک کنند. همیشه از عنوان H1 برای صفحه وب خود استفاده کنید همچنین ، اگر برچسب عنوان H1 را در صفحه وب خود وارد نکنید ، تگ هدینگ چیست آن را در اختیار گوگل قرار می دهید تا محتوای خود را کم رنگ کنید و خود را با استفاده از سایر برچسب های HTML مانند حتی توضیحات متا تگ یا حتی از خود محتوا پرورش دهید. این یک رویکرد ایده آل نیست. و فقط یک برچسب H1 در هر صفحه تنها چیزی است که شما نیاز دارید و تمام آنچه باید استفاده کنید. موارد دیگر غیر ضروری و گیج کننده است.
  عنوان HTML قرار دادن برچسب ها HTML شش سطح سرفصل را تعریف می کند. عناصر عنوان H1 ، H2 ، H3 ، H4 ، H5 و H6 با H1 بالاترین (یا مهمترین) سطح و کمترین H6 است. به این ترتیب باید از برچسب های عنوان استفاده شود. هر جا که این عنوان را قرار دهید ، هیچ تاثیری در ندارد. به عنوان مثال ، شما ممکن است برای برجسته کردن پاراگرافها ، از برچسب های عنوان H2 استفاده کنید ، تمام راه را تا آخرین مورد در مطالب خود قرار دهید. برچسب های عنوان را در جایی که برای آنها طراحی شده است قرار دهید. یک سلسله مراتب طبیعی را حفظ کنید و از سطح آن پرش نکنید. تجربه کاربر را بهبود بخشید.ابزاری که اغلب از آن استفاده می کنم تا بررسی html عنوان های عنوان من در نتیجه جستجوی Google چگونه ظاهر می شوند: ابزار پیش نمایش برچسب عنوان در heading، ما یک سرویس حسابرسی سئو را ارائه می دهیم که در آن می توانیم عناوین شما (به عنوان بخشی از یک بسته) را برای قیمت ثابت آنالیز و رفع کنیم.h1-h6 تگ هدینگ چیست ایران هاست ابزارهای بهینه سازی html حسابرس وب سایت توسط لینک-دستیارحسابرس وب سایت فقط در یک برنامه امکان تگ هدینگ چیست ممیزی عمیق ، تجزیه و تحلیل در صفحه و بهینه سازی سایت با heading را فراهم می کند. تگ هدینگ چیست برای بررسی عناوین خود ، پروژه حسابرس WebSite خود را باز کنید یا یک مورد جدید ایجاد کنید ،h1 به تحلیل محتوا> حسابرسی صفحه> بهینه سازی محتوا بروید و بخش عنوان را تحلیل کنید. تراکم کلمه کلیدی توسط smallseotools چگالی تراکم کلمات کلیدی به شما در تجزیه و تحلیل تراکم کلمه کلیدی یک صفحه h1-h6 وب کمک می کند. URL یا متن صفحه وب خود را وارد کنید ، و ابزار تراکم کلمات کلیدی متن شما را تحلیل می کند. این ابزار به ویژه هنگامی که می خواهید ظاهر کلمات کلیدی را در آنالیز کنید ، بسیار مفید است:
  [​IMG]

  سرفصل های HTML (H1 - H6)

  عنوان HTML

  محتوای کلی

  سفارش برای برچسب های عنوان HTML

  "سلسله مراتب عنوان به همان شکلی که در وب چاپ می شود کار می کند.h1-h6 کاربران تگ هدینگ چیست وب معمولاً عجله دارند تگ هدینگ چیست بنابراین آنها دنبال سرفصل می گردند تا ببینند آیا می خواهند متوقف شوند و زمان خواندن کل صفحه را می گیرند. کاربران وب نیز از این طریق استفاده نمی کنند. جستجوی آنچه که به طور خاص به دنبال آن هستند. داشتن یک سلسله تفاوت تگ تیتر مراتب عنوان به آنها کمک می کند تا آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند. "

  آیا ترتیب عناصر عنوان مهم است؟

  ما شش برچسب عنوان HTML داریم زیرا آنها شش سطح ازhtml عنوان بخش ها را نشان می دهند. تگ هدینگ چیست تمام برچسب های عنوان باید مطابق با سطح مورد نظرشان استفاده شوند.در زیر الگویی که من شخصاً از آن برای ساختن محتوای خود استفاده می کنم و توسط توصیه می شود.


  این کار را به خوبی انجام می دهد.


  <h1> انواع و استفاده صحیح از برچسب های عنوان برای SEO <h1>
  <h2> انواع برچسب عنوان <h2>
  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>

  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>  <h2> استفاده صحیح از عناوین عنوان </h2>

  <h3> برای اهداف SEO </h3>

  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>

  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>  <h3> برای تجربه کاربری </h3>

  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>  <h4> برای تجربه کاربر </h3>

  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>  خلاصه <h2>

  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>

  به عنوان یک تجربه کاربر ، اتخاذ روشی برای ساختن محتوای شما برای موفقیت در بازاریابی محتوای شما بسیار مهم است.


  به جای استفاده از Bold در صورت امکان از برچسب های عنوان و بخش استفاده کنید

  فقط یک بار از برچسب عنوان H1 استفاده کنید به عنوان TITLE

  در صورت لزوم از برچسب های H2 و H3 خودداری کنید.

  از برچسب__H2__ برای برجسته کردن زیرمجموعه های تگ هدینگ چیست برچسب H1 Heading استفاده کنید

  برای برجسته کردن زیر h1-h6 بخش از برچسب H2 Heading از تگ H3 استفاده کنید

  چیزها و سلسله مراتب را طبیعی نگه دارید.

  در اینجا یک منبع خوب دیگر برای یادگیری در مورد برچسبهای HTML وجود دارد: HTML H1 to H6 Tags

  [​IMG]
  QUOTE: "شما می توانید از همه آنها استفاده کنید ، یا به هیچ وجه. شما می توانید به همان اندازه که می خواهید استفاده کنید.تگ هدینگ چیست برای ساختن صفحات خود نیازی به استفاده از شش عنصر HTML ندارید. Google ESPECIALLY برای شکسته شدن HTML در وب استفاده می شود."

  - این را توییت کنید


  شان اندرسون | وب سایت hobo


  چند عنصر عنوان HTML؟

  QUOTE: "بله من نگران این نیستم که ما h1 و h2 را خیلی خوب انجام دهیم اما کل صفحه شما را h1 یا h2 نکنید."

  - این را توییت کنید

  شما باید به اندازه لازم استفاده کنید.


  هیچ شماره جادویی وجود ندارد.


  اگر صفحه ای با محتوای نازک دارید (و محتوای نازک لزوما به معنای چیز بد نیست) ، h1-h6 احتمالاً به تعدادی مورد نیاز خواهید رسید.


  اگر صفحه ای با 2000 کلمه یا بیشتر دارید ، بهتر است از بیش از چند برچسب عنوان صحیح HTML استفاده کنید تا به خوانندگان خود کمک کنید تا آنچه را که جستجو می کنند پیدا کنند.


  برای ساختن محتوای خود نیازی به استفاده از همه برچسبهای HTML ندارید. عنوان H1 تا H3 می تواند کار خوبی برای شما انجام دهد.


  من بندرت از H4 استفاده می کنم.


  "شما می توانید به عنوان بسیاری از برچسب های عنوان H1 که می خواهید در یک صفحه وب واحد استفاده کنید":

  بهترین روشها برای استفاده از کلمات کلیدی در برچسبهای HTML h1-h6 چیست؟

  زیرا ، هیچ راهنمایی رسمی از Google یا هر موتور جستجو وجود ندارد.h1-h6 اما ما از تجربه می دانیم ، تگ هدینگ چیست استفاده از کلمات کلیدی در برچسب های عنوان در الگوریتم ها تأثیر می گذارد هنگامی که آنها سعی می کنند از محتوای شما استفاده کنند. اما عناوین فقط یکی از بیش از 200 عاملی است که گوگل از آن استفاده می کند. سبقت گرفتن از عناوین شما با کلمات کلیدی و سپس افزودن هیچ ارزشی در محتوا احتمالاً باعث می شود محتوای شما کم نشود. روش ساده و درست انجام این کار ، طبیعی نگه داشتن آن است. اگر محتوای شما دارای یک هدف است ، می دانید که در مورد چیست. سعی کنید در مورد آن صادق باشید. اگرچه از منظر سئو باید انجام دهید ، تحقیق در مورد اصطلاحات "جستجوی" صحیح با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی برای دیدن بهترین اصطلاحات که نه تنها محتوای شما را با بهترین عبارات ممکن توصیف می کنند بلکه در گوگل نیز پرسیده می شوند. (قصد کاربر) همه ذهن انسان متفاوت است. همه ذهن انسان ها اندیشه های خود را به زبان دیگر ترجمه می کنند. شما باید در جستجوی بهترین کلمات کلیدی ترکیبی که افراد جستجو می کنند ، یعنی به مطالب شما مربوط می شوند محتوای زیادی وجود دارد تگ هدینگ چیست که بدون استفاده از برچسب های عنوان ، بسیار خوب انجام می شود ، و این نشان می دهد که عناوین همیشه اجباری نیستند. آنچه ما می گوییم این است: سبد را قبل h1-h6 قرار ندهید تجربه ی کاربر هدف اصلی برای محتوای ما انسانها حداقل برای آینده قابل پیش بینی است. استفاده از برچسب های مربوط به توضیحات مناسب ، به ترتیب مناسب ، تجربه کاربر را تقویت می کند. تگ هدینگ چیست همچنین ، به یاد داشته باشید که نیاز به عناوین HTML از نظر محتوا متفاوت است. محتوای نازک ، به عناوین بسیار کمی احتیاج دارد. برای درک بهتر و تجربه کاربری ، محتوای مفصل باید به بخش ها و زیر بخش های مناسب تقسیم شود و به خوبی برچسب گذاری شود. این روزها ، کاربران در عرض چند ثانیه تصمیم می گیرند که آیا محتوا برای استفاده از آنها سریعاً از طریق سرفصل ها و زیر عناوین استفاده می شود و به دنبال کلمات صحیح هستند. من همیشه از H1 ، برچسب عنوان برای محتوای خود استفاده می کنم. وقتی مطالب خود را به بخش ها و زیربخش ها تقسیم می کنم ، از این رو از H2 و H3 استفاده می کنم. فقط از یک برچسب H1 برای محتوای خود استفاده کنید اما ممکن است در حد ضرورت از H2 و H3 استفاده کنید. تمرکز خود را بر حفظ تعادل عنوان کنید. فقط از موارد ضروری برای افزودن به تجربه کاربر استفاده کنید. هرگز از آن غافل نشوید ، بنابراین توسط الگوریتم ها مشخص نمی شوید.
  [​IMG]

  : "... بنابراین این برچسب ها در HTML به ما کمک می کنند ساختار صفحه را بفهمیم ، اما اینگونه نیست که شما با داشتن متن در برچسب های h2 ، هیچ گونه جایزه رتبه بندی خارق العاده ای داشته باشید ..." بعضی اوقات سایتهایی را مشاهده خواهیم کرد که از آنها سوءاستفاده می کنند و آنها کل محتوای خود را در برچسب h1 قرار می دهند تگ هدینگ چیست می گویند خوب این مانند متن بسیار مهم است و شما باید آنرا با ارزش بالایی رفتار کنید و ما از یک استفاده می کنیم تا درک کنیم متن یک صفحه بهتر است ساختار متن موجود در صفحه را بفهمید اما این طور نیست که شما دوست دارید به طور خودکار یک یا دو مرحله بالاتر را فقط با استفاده از عنوان عنوان کنید ، بنابراین توصیه می کنم از آن استفاده کنید تا یک ساختار معنایی را به صفحه ارائه دهید اما من نمی خواهم. نمی گویم این یک الزام برای رتبه بندی صحیح در جستجو است "

  <h1> انواع و استفاده صحیح از برچسب های عنوان برای SEO <h1>

  <h2> عنوان زیر 1 <h2>

  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>

  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>

  <h3> برای تجربه کاربری </h3>

  <h2> عنوان زیر 2 <h2>

  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>

  <h2> عنوان زیر 3 <h2>

  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>

  <h2> عنوان زیر 4 <h2>

  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>

  <h2> عنوان زیر 5 <h2>

  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>

  <h2> عنوان زیر 6 <h2>

  <p> در اینجا متن وجود دارد </p>

  خلاصه <h2>

  QUOTE: "اگر یک صفحه مشخص در صفحه مشاهده کنیم ، ما آن را افزایش می بخشیم تگ هدینگ چیست زیرا می توانیم درک کنیم که این صفحه به وضوح در مورد این موضوع است ، اما این چیزی نیست که من می گویم شما برای یافتن در جستجو کاملاً به هر صفحه نیاز دارید. در بسیاری از صفحات از عنوانهای H به هیچ وجه استفاده نمی کنند بلکه فقط محتوا را با CSS علامت گذاری می کنند "
  [​IMG]

  عنوان و URL صفحه آیا صفحه تگ مطابق عنوان H1 باید url باشد؟ نه واقعا. می توانید یک URL متفاوت داشته باشید و عنوان H1 کاملاً متفاوت را به عنوان عنوان صفحه خود بنویسید. اگر متفاوت باشند گوگل اذیت نمی شود. الگوریتم های گوگل در فهمیدن چیزهای زیادی از برچسب های عنوان و عنوان H1 بسیار عالی هستند. در واقع ، اگر URL خود را با آن مقایسه کنید ، برچسب عنوان H1 شما بیشتر ارزش دارد. من صفحات را کاملاً خوب در SERP مشاهده کرده ام که دارای برچسب H1 عنوان کاملا متفاوت از URL آنها است.تگ هدینگ چیست مثال زیر را در نظر بگیرید. یکی از دلایلی که ارتباط تگ عنوان یا H1 رده بندی با URL ضروری نیست این است که برای به روز نگه داشتن مطالب خود ، لازم است تا محتوای خود را متناسب با زمان نگه دارید. عنوان بخشی از مطالب است و ممکن است شما در تاریخهای بعدی به روز رسانی کنید. از طرف دیگر ، URL ثابت می ماند. ممکن است شما یک صفحه تازه ایجاد کرده و از 3 تغییر مسیر استفاده کنید ، اما این فقط دردسرساز فقط به روزرسانی مطالب یا برچسب های عنوان شما است. درباره نحوه حفظ رتبه بندی در Google با 301 تغییر مسیر بیشتر بخوانید یک مثال را در نظر بگیرید: شما چندین سال در مورد نکات مربوط به سئو مانند مثلاً در SERP ها دارای رتبه بالا هستید "10 اشتباه SEO برای جلوگیری از سال 2017". تحقیقات شما در مورد این موضوع استثنایی است و هر ساله صفحه خود را اضافه یا به روز می کنید.تگ هدینگ چیست اکثر نکات شما همیشه سبز است. شاید لازم باشد در سالهای 2018 ، 2019 ، 2020 چند مورد دیگر اضافه یا به روز کنید. رویکرد بهتری چیست؟ مقاله جدیدی بنویسید که 90٪ نسخه قدیمی آن را کپی کرده و برای کسب رتبه در گوگل مبارزه کرده و امیدوار باشید؟ یا Google را به روزرسانی و درخواست کنید که محتوای شما را واکشی کند و در صدر نتایج جستجو بماند؟ برچسبهای عنوان HTML حتما از عنوان H1 استفاده کنید همیشه عناوین لانه را بر اساس سطح آنها قرار دهید. عنوان مهم را در سطح 1 نگه دارید
   
  آخرین ویرایش: ‏5/7/20 در 9:31 عصر