1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

۸ دروغ تابستانی در فوتبال ایران

شروع موضوع توسط m naizar ‏11/9/20 در انجمن ورزشی

 1. مدير ارشد عضو کادر مدیریت ✪مدیر ارشد✪

  تاریخ عضویت:
  ‏29/7/15
  ارسال ها:
  14,458
  تشکر شده:
  67,210
  امتیاز دستاورد:
  118
  جنسیت:
  مرد
  ۸ دروغ تابستانی در فوتبال ایران
  به گزارش ایسنا، روزنامه همشهری نوشت: «دنبال کردن اخبار نقل وانتقالاتی در فوتبال ایران اعصاب فولادین می خواهد. در غیر این صورت آدم چطور می تواند این همه تزویر، ظاهرسازی، دورویی و دروغ را تحمل کند؟ البته نه این که همه بد باشند و دغل بازی کنند، اما آن قدر آدم ناتو دیده ایم که دل مان می خواهد این بازار مکاره هر چه زودتر به پایان برسد و آقایان میلیاردر را درون زمین ببینیم. چند تا از تکراری ترین جملات تابستان های فوتبال ایران را برای تان جمع کرده ایم؛ مرورشان خالی از لطف نیست.

  «از بچگی طرفدار فلان تیم بودم»

  این از قدیمی ترین انواع خودشیرینی بعد از عقد قرارداد با باشگاه جدید محسوب می شود. در بیش از نیمی از موارد استفاده، دروغ محض است و اکثر به زبان آورندگان این ادعا، هیچ سند و مدرکی برای تایید حرف شان ندارند. به علاوه این که یک بازیکن در کودکی هوادار یک تیم بوده به کار کسی نمی آید. مهم این است که او بعد از عقد قرارداد بهترین نمایش های ممکن را ارائه بدهد.

  «از فلان تیم رقیب پیشنهاد بالاتر داشتم»

  اگر داشتی که می رفتی. اغلب بازیکنانی که چنین حرفی می زنند و خودشان را نسبت به مادیات بی تفاوت نشان می دهند، با نخستین تاخیر باشگاه در پرداخت مطالبات دست به اعتصاب می زنند. خیلی از بازیکنان زرنگ هستند و اسمی از یک تیم خاص نمی برند. با وجود این، یکی از خریدهای امسال پرسپولیس ناشیانه نام سپاهان را آورد و باشگاه اصفهانی هم موضوع را تکذیب کرد. واکنش آقای بازیکن چه بود؟ فقط سکوت.

  «پیشنهاد خارجی داشتم، اما رد کردم»

  بله، حتما، صد درصد؛ آن هم در دوران دلار ۲۵هزار تومانی و با همه وسوسه های زندگی در خارج از کشور. بسیاری از همین دوستان فوتبالیست با فتوشاپ و حتی جعل برای خودشان پیشنهاد خارجی جور می کنند اما جلوی هوادار از این حرف های صد من یک غاز می زنند.

  «به خاطر فلان مربی به این تیم آمدم»

  یک نوع چاپلوسی زودهنگام است؛ برای این که مربی بعدا او را بازی بدهد اما ۲ مسابقه که گذشت و خبری نشد، قهر و اخم شروع می شود.

  «این تیم بهترین هواداران ایران را دارد»

  بازیکنانی که به ۴ - ۳ تیم پرطرفدارتر کشور می روند از این جمله استفاده می کنند. اغلب دروغ می گویند. اگر به تیم رقیب می رفتند هم همین جمله را به زبان می آوردند.

  «تا وقتی بیرونم نکنند هستم»

  یک دروغ دیگر. نخستین پیشنهاد بهتر که از راه برسد، خداحافظی نکرده می روید و پشت سرتان را هم نگاه نمی کنید.

  «به خاطر هواداران تخفیف دادم»

  اگر قیمت واقعی شما یک میلیارد تومان بوده، ابتدا با شانتاژ و جوسازی ۴میلیارد خواسته اید و بعد به خاطر هواداران ۵۰۰میلیون کم کرده اید. اگر اسم این تخفیف دادن است، آفرین به غیرت و تعصب تان!

  «به ندای قلبم گوش دادم...»

  این یکی آن قدر چندش آور است که همین جا باید مطلب را تمام کنیم. مخصوصا وقتی یک نفر همزمان با پرسپولیس و استقلال مذاکره می کند و شعور مردم را با چنین جمله ای به بازی می گیرد. خدایا تابستان کی تمام می شود؟»

  انتهای پیام
   
  n@der از این پست تشکر کرده است.