1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

معرفی چند فیلم و سریال دیدنی سال

شروع موضوع توسط Regin-a201 ‏22/10/20 در انجمن سینمای ایران

1. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    دانلود سریال قورباغه

سال ساخت: 1397

پخش: 99

ژانر : درام | تهیه کننده: علی اسدزاده | نویسنده و کارگردان: هومن سیدی

بازیگران قورباغه

سحر دولتشاهی , صابر ابر , نوید محمدزاده , هومن سیدی دانلود سریال ایرانی آناهیتا افشار , مهران غفوریان , نوید پورفرج , محمدامین شعرباف , احسان منصوری , نیما مظاهری , سعید حاج علی , سیامک اتفاقیان و فرشته حسینی

خلاصه داستان قورباغه:

دنیا براى من جاى کوچیکىه. بعضى اوقات فکر مى‌کنم دارم خفه مى‌شم دانلود سریال قورباغه احساس مى‌کنم همه جا بسته است و من نمى‌تونم نفس بکشم.

دانلود سریال جیران

سال ساخت: 1399

پخش: 99

نویسنده: احسان جوانمرد

تهیه کننده: اسماعیل عفیفه

کارگردان: حسن فتحی

بازیگران جیران

بابک حمیدیان , بهرام رادان , پریناز ایزدیار , رعنا آزادی ور , شبنم مقدمی , گلاره عباسی (تاکنون)

خلاصه داستان:

داستان سریال درباره‌ عشق ناصرالدین شاه به یکی از زنان حرمسرایش به نام جیران است. جیران یکی از همسران محبوب و اولین سوگلی ناصرالدین‌شاه بوده. جیران، با سایر زنان دربار ناصرالدین‌شاه فرق داشته شیفته شکار دانلود سریال جیران و اسب سواری بوده و هنگام سواری، چکمه و لباس مردانه می‌پوشیده. اولین بار برای فرا گرفتن رقص به دربار قاجار راه پیدا می‌کند ناصرالدین شاه در اولین نگاه به او دل می‌بندد.

دانلود سریال ملکه گدایان

تهیه کننده: رحمان سیفی ازاد و علی طلوعی

نویسنده: حامد افضلی و امین محمودی

کارگردان: حسین سهیلی زاده

سال ساخت: 1399

پخش: 1400

بازیگران ملکه گدایان

باران کوثری , رویا نونهالی , سولماز غنی , فرزاد فرزین ، ارمان درویش ، محمدرضا غفاری ، پانته آ بهرام ، الهام کردا ، امین بهبودی ، یسنا میر تهماسب ، بهشاد شریفیان ، علی اوجی

خلاصه داستان ملکه گدایان:

امروزِ تو، می تونه فردای من باشه دانلود سریال ملکه گدایان هیچ کس از سرنوشت خبر نداره….حتی شما…

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال آقازاده

ژانر : اجتماعی , خانوادگی

کارگردان : بهرنگ توفیقی

ستارگان : امیر آقایی , امین تارخ , امین حیایی , ثریا قاسمی , جمشید هاشم پور , دیبا زاهدی , سامیه لک , سینا مهراد , کامبیز دیرباز , لعیا زنگنه , مهدی سلطانی , نیکی کریمی

خلاصه داستان : داستان پروپیچ و خم، در ستایش وجود مقدس امام رضا (ع) ساخته می‌شود و این پروژه به نام ایشان سند خورده است. به گفته ی حامد عنقا نویسنده ی سریال: ما دانلود سریال آقازاده را فقط برای سرگرمی مردم نمی‌سازیم تا تنها در سبد تفریحات و اوقات فراغت آنها قرار بگیرد؛ حتی سریالی نمی‌سازیم که بتوان بعد از دیدن آن به راحتی خوابید.

دانلود فیلم کوسه

کارگردان : علی عطشانی

تهیه کننده : سید محمد احمدی , علی عطشانی

نویسنده : پیمان عباسی

تاریخ اکران: سال 1399

بازیگران فیلم: پژمان جمشیدی , مهران احمدی , مهدی هاشمی دانلود فیلم ایرانی سیما تیرانداز , ریحانه پارسا , بهناز جعفری , آن ماری سلامه , محمد جواد جعفرپور , مهران رجبی , مهسا کامیابی , احمدرضا موسوی

داستان فیلم: داستان فیلم کوسه هنوز رسانه ای نشده است دانلود فیلم کوسه اما مضمونی درام اجتماعی دارد.

دانلود فیلم هولیا

کارگردان :مرتضی آتش‌زمزم

نویسنده :مرتضی آتش زمزم و جلال الدین دری

ستارگان :محمدرضا هدایتی، علی انصاریان، مریم امیر جلالی پیشگام مووی بهراد خرازی، محمد فیلی و افشین سنگ چاپ، مجید شهریاری، شیوا خسرو مهر، شراره رخام، پوریا پورسرخ و هولیا دیکن

“دانلود فیلم هولیا با ترافیک نیم بها”

درباره فیلم:

کمدی فانتزی «هولیا» به کارگردانی مرتضی آتش‌زمزم به تازگی در تهران کلید خورده است( 11 مرداد). در سکانس‌های اخیر، پوریا پورسرخ و هولیا دیکن بازیگر ترکیه‌ای مقابل دوربین رفتند.

این ششمین فیلم سینمایی مرتضی آتش زمزم پس از فیلم‌های «مرگ سپید»، «بن بست»، «مالیخولیا»، «سیمین» و «نیروانا» محسوب می‌شود.

بازیگران:

محمدرضا هدایتی، علی انصاریان، مریم امیر جلالی، بهراد خرازی، محمد فیلی و افشین سنگ چاپ دانلود فیلم هولیا مجید شهریاری، شیوا خسرو مهر، شراره رخام، پوریا پورسرخ و هولیا دیکن

منبع pishgammovie.ir​

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏22/10/20