1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

آر اس اس دروپال با ویو

شروع موضوع توسط MiTra ‏18/3/11 در انجمن Drupal

 1. پیشکسوت انجمن کاربر ارزشمند

  تاریخ عضویت:
  ‏11/11/10
  ارسال ها:
  11,946
  تشکر شده:
  3,553
  امتیاز دستاورد:
  113
  1- برای ایجاد دید جدید به آدرس مدیریت > ساختار سایت > دید > اضافه کردن (admin/build/views/add) رفته آن را با نام و توصیف مورد نظر از نوع Node ایجاد نمایید.
  2- در بخش تنظیمات پایه (Basic Settings) ، نمایش ستون (Row Style) را انتخاب کنید و از منوی باز شده گزینه node را انتخاب نمایید و دید را بروزرسانی کنید.
  3- در اولین ستون سمت چپ تنظیمات (زیر گزینه پیش فرض Default) میتوانید یک لیست باکس را مشاهده نمایید، آن را باز کرده و گزینه Feed را انتخاب کنید و اضافه کردن دید را کلیک کنید.
  4- در بخش تنظیمات پایه آن (Basic Settings) ، نمایش ستون (Row Style) را انتخاب کنید و از منوی باز شده گزینه node را انتخاب نمایید و از گزینه های لود شده در منو گزینه ی Use default RSS settings را انتخاب کنید و دید را بروزرسانی نمایید.
  5- در ستون تنظیمات خوراک (Feed Settings) بر روی Path کلیک کنید و آدرس RSS مورد نظر خود را به صورت دقیق وارد نماید و دید را بروزرسانی کنید.
  6- در سمت راست آرگومان ها بر روی علامت + کلیک کرده و به قسمت اضافه کردن آرگومان وارد شوید. گزینه کاربر (User) را انتخاب کرده و در بخش کاربر (user) بر روی اضافه (Add) کلیک کنید. اسکرول را به پایین آورده تا Case in path: select Lower case را پیدا کنید. سپس Transform spaces to dashes in URL را تایید کرده و بروزرسانی نمایش پیش فرض (Update default display) را کلیک کنید.
  7- برای مرتب سازی به قستم Sort رفته و بر روی علامت + کلیک کنید. از منوی گروه ها (Groups) گزینه node را انتخاب نمایید و بر اساس زمان ارسال (Post Date) آن را اضافه کنید. سپس گزینه نزولی (Descending) را در قسمت Sort Order انتخاب نمایید.
  8- در قسمت فیلتر ها (Filters) گزینه node را انتخاب کنید و آن را در حالت Published filter تنظیم کنید. این باعث میشود که نوشته های منتشر نشده ، نمایش داده نشود.
  9- حال دید ایجاد شده را تست نمایید و سپس آن را به صفحه خود متصل (Attach) کنید.