1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
    بستن اطلاعیه

کمک

شروع موضوع توسط david ‏18/7/11 در انجمن نرم افزار کاربردی

1. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    0
    بچه ها من برنامه ی فشرده سازی 4.0.1final رو دارم ولی نمیدونم برای این که بخوام بازی psp رو فشرده کنم باید چی کارکنم لطفا کمک کنید هرچه زودتر جواب بدین ممنون میشم اخه من نمیتونم صبر کنم

3 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  2. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    دانشجو
    پاسخ : کمک

برای فشرده سازی اطلاعات می توانید بعد از نصب برنامه، روی آن راست کلیک کرده و از زیر منوی WinRAR گزینه Add To Archive را برگزینید. پنجره ای ظاهر می شود که در آن می توانید نام و نوع فایل را انتخاب کنید. در بخش Compression Method گزینه هایی وجود دارد که Best بهترین و کندترین و Fastest ضعیفترین و سریعترین روش برای روش فشرده سازی است. گزینه Store نیز فایل را با بیشترین سرعت ممکن بدون فشرده سازی تنها در غالب یک فایل بایگانی می کند. اگر گزینه Create SFX Archive، در سمت راست علامت خورده باشد، یک فایل اجرایی ساخته می شود که مستقل از برنامه WinRAR بوده و در هر کامپیوتری اجرا می شود. در غیر این صورت برای باز کردن فایلها باید WinRAR نصب باشد.
    اگر مایلید در حین فشرده سازی، فایل به اندازه ثابتی تکه تکه شود اندازه مورد نظر خود را بر حسب بایت در قسمت Split To Volumes وارد نمایید. برای یک دیسکت سالم 1440000 مقدار مناسبی است. این امکان تنها برای فایلهای rar قابل انجام است.

همچنین برای رمز گذاری روی فایل خود از لبه Advanced دکمه Set Password را کلیک کنید و رمز مورد نظر خود را وارد نمایید. WinRAR از یک روش رمز گذاری قوی بهره می برد که به راحتی قابل کشف نیست. با کلیک روی OK کار تمام است. برای استفاده مجدد از فایل های فشرده باید آنها را به حالت اول خود باز گرداند. برای این کار بر روی فایل با پسوند rar کلیک راست کرده و از زیر منوی WinRAR گزینه Extract To را برگزینید و پس از انتخاب مقصد OK را کلیک کنید. WinRAR قابلیت ویژه ای نیز دارد که می تواند قبل از فشرده سازی حدود فایل فشرده را تخمین بزند تا اگر میزان فشرده سازی پایین بود وقت خود را تلف نکنید. برای این کار WinRAR را اجرا کنید و پس از انتخاب فایلهای مورد نظر دکمه Info را از نوار بالا فشار دهید. سپس در صفحه ای که ظاهر می شود دکمه Estimate را کلیک کنید. هر چه Ratio به صفر نزدیکتر باشد میزان فشرده سازی بالا و به صرفه است و برعکس، Ratio نزدیک به 100 درصد ارزش وقت تلف کردن را ندارد مگر اینکه بخواهیم تعداد زیادی فایل را به یک فایل واحد تبدیل کنیم.

4 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  3. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    0

عزیزم من هیچی نفهمیدم فقط بگو اگر بخوام بازی PSP رو فشرده کنم باید چه کارکنم:wink:

2 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  4. پیشکسوت انجمن کاربر ارزشمند

امتیاز دستاورد:
    113

برای فشرده سازی
    ببیند تو سیستموتون نرم افزار WinRAR هست
    اگه باشه
    روی برنامه کلیک راست کرده و برنامه
    WinRAR را انتحاب کنید و گزینه add archiv رو بزنید و ok کنید به این ترتیب برنامه شما فشرده میشه

یک شخص از این تشکر کرد.
  5. داره خودمونی میشه!

امتیاز دستاورد:
    0

مثلا اگر من بخوام یک بازی 800میگا بایتی تبدیل کنم به یک بازی 50 میگا بایتی باید چی کار کنم

یک شخص از این تشکر کرد.
  6. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    0

چرا جواب نمیدین برادران و خواهران:gerye::gerye::sad::sad::mat::mat::afsorde::afsorde::asabi::asabi::spam::spam::bikar::bikar::divar::divar::namard::namard:

یک شخص از این تشکر کرد.
  7. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    دانشجو

دوست عزیز روش کیک راست بکن گزینه add archiv رو بزنیدبعد از بین rar یا zip یکی رو انتخاب کن بعدم ok کن عزیزم فشرده میشه دیگه

همون حرف میترا خانم البته
    نرم افزار WinRAR باید نصب باشه

یک شخص از این تشکر کرد.
  8. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    0

اخه اگر فایل 800 میگا بایت باشه بعد این که همین کارارو کردم میشه750میگا بایت این که اصلا فشرده نشده تو اینترنت که میگشتم گفته بود بازی GTA IV که حجمش 16 گیگ هست تبدیل کرده بود به 7 میگا بایت منم میخوام اینجوری فشرده کنم که 800MB تبدیل شه به 20MB:gerye:

یک شخص از این تشکر کرد.
  9. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    0

تو روخداجواب بدین با ور کنین من انجام دادم بازی 804 میگا رو فشرده کردم شد763میگا اخه اگه اینجوری همون قبلی بهتره این همه وقتتو بذاری که 41 میگا بیشتر ازش کم نشه.

یک شخص از این تشکر کرد.
  10. کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    محصل بودم

عزیز من صبر کنید اولا
    دوما هر چه قدر درصد فشرده سازی بیشتر باشه احتمال خرابی فایل بیشتر هست
    سوما صبر کنید
    چهارم موضوع تاپیک رو درست کنید
    پنجم صبر کنید