1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، ثبت نام کنید.
  بستن اطلاعیه

«ملك سليمان» از مرز فروش دو ميليارد تومان فراتر رفت

شروع موضوع توسط Mohammad ‏21/11/10 در انجمن سینمای ایران

 1. مدیریت سایت عضو کادر مدیریت ♛مدیر سایت♛

  تاریخ عضویت:
  ‏11/11/10
  ارسال ها:
  13,527
  تشکر شده:
  13,521
  امتیاز دستاورد:
  113
  جنسیت:
  مرد
  حرفه:
  مهندسی صنایع غذایی
  استقبال از فيلم همچنان ادامه دارد
  «ملك سليمان» از مرز فروش دو ميليارد تومان فراتر رفت
  خبرگزاري فارس: فيلم سينمايي «ملك سليمان» (شهريار بحراني) با فروش يك ميليارد و سي‌‌‌و‌دو ميليون تومان در تهران و نهصد و هشتاد و يك ميليون تومان در شهرستان به فروش دو ميليارد و دوازده ميليون تومان دست يافت و جزو فيلم‌هاي دو ميلياردي كشور ثبت شد.  [​IMG]


  به گزارش خبرنگار سينمايي فارس، فيلم سينمايي «ملك سليمان» كه چهل و شش روز از شروع اكران عمومي آن در تهران و شهرستان‌ها مي‌گذرد، با احتساب فروش روز جمعه آن در تهران كه مبلغ 47 ميليون تومان است، به فروشي بالغ بر يك ميليارد و سي‌و‌دو ميليون تومان رسيد.
  براساس اين گزارش، بدون در نظر گرفتن فروش روزهاي گذشته، اين فيلم در شهرستان‌ها نهصد و هشتاد و يك ميليون فروش كرده است و مجموع فروش آن در تهران و شهرستان‌ها تا روز جمعه 28 آبان ماه، دو ميليارد و دوازده ميليون تومان بوده است.
  به گزارش فارس، «ملك سليمان» كه روايتي قرآني از سليمان نبي(ع) است، با فروش دوميلياردي‌اش جزو فيلم‌هاي پرفروش سينماي ايران ثبت شد كه از مضموني ديني برخوردار است.
  امين زندگاني، محمود پاك‎نيت، حسين محجوب، مهدي فقيه، الهام حميدي بازيگران اين فيلم هستند و مجتبي فرآورده تهيه‌كنندگي آن را به عهده دارد.